ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 The Hell test
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DDP
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 13:30:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DDP  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσείς για ποιο βάθος της κόλασης είστε; Κάντε αυτό το τεστ και στείλτε τα αποτελέσματά σας.
http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-test.mv
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 13:54:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χε χε... το αριστούργημα!

με υπερηφάνεια μπορώ να απαντήσω ότι κατέκτησα μια θέση επάξια στο 8ο επίπεδο της κόλασης!

μπράβο και έυγε μου! θα έλεγα ότι ίσως έχει λίγο φασαρία εκεί.. αλλά θα πάρω ωτασπίδες και θα συναντήσω ένα σωρό φίλους και γνωστούς

και για του λόγου το αληθές :

Eigth Level of Hell - the Malebolge


Many and varied sinners suffer eternally in the multi-leveled Malebolge, an ampitheatre-shapped pit of despair Wholly of stone and of an iron colour: Those guilty of fraudulence and malice; the seducers and pimps, who are whipped by horned demons; the hypocrites, who struggle to walk in lead-lined cloaks; the barraters, who are ducked in boiling pitch by demons known as the Malebranche. The simonists, wedged into stone holes, and whose feet are licked by flames, kick and writhe desperately. The magicians, diviners, fortune tellers, and panderers are all here, as are the thieves. Some wallow in human excrement. Serpents writhe and wrap around men, sometimes fusing into each other. Bodies are torn apart. When you arrive, you will want to put your hands over your ears because of the lamentations of the sinners here, who are afflicted with scabs like leprosy, and lay sick on the ground, furiously scratching their skin off with their nails. Indeed, justice divine doth smite them with its hammer.


Ξωτικά, Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 14:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Second Level of Hell

--------------------------------------------------------------------------------

You have come to a place mute of all light, where the wind bellows as the sea does in a tempest. This is the realm where the lustful spend eternity. Here, sinners are blown around endlessly by the unforgiving winds of unquenchable desire as punishment for their transgressions. The infernal hurricane that never rests hurtles the spirits onward in its rapine, whirling them round, and smiting, it molests them. You have betrayed reason at the behest of your appetite for pleasure, and so here you are doomed to remain. Cleopatra and Helen of Troy are two that share in your fate.

Τουλάχιστον είμαι με ωραίες γυναίκες εδώ



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dark Cardinal
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 14:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dark Cardinal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και 'γω θα έχω καλή παρέα!

Charon ushers you across the river Acheron, and you find yourself upon the brink of grief's abysmal valley. You are in Limbo, a place of sorrow without torment. You encounter a seven-walled castle, and within those walls you find rolling fresh meadows illuminated by the light of reason, whereabout many shades dwell. These are the virtuous pagans, the great philosophers and authors, unbaptised children, and others unfit to enter the kingdom of heaven. You share company with Caesar, Homer, Virgil, Socrates, and Aristotle. There is no punishment here, and the atmosphere is peaceful, yet sad.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 15:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου G,

κέρδισα και εγώ μια καλή θεσούλα... τελικά είχαν δίκιο... είμαστε ταιριαστό ζευγάρι!

Όντως αριστούργημα...

The wretched King Minos has decided your fate. His tale wraps around his body 8 times.
The sweet light no longer strikes against your eyes. Your shade has been banished to... the Eigth Level of Hell - the Malebolge!
Eigth Level of Hell - the Malebolge

--------------------------------------------------------------------------------

Many and varied sinners suffer eternally in the multi-leveled Malebolge, an ampitheatre-shapped pit of despair Wholly of stone and of an iron colour: Those guilty of fraudulence and malice; the seducers and pimps, who are whipped by horned demons; the hypocrites, who struggle to walk in lead-lined cloaks; the barraters, who are ducked in boiling pitch by demons known as the Malebranche. The simonists, wedged into stone holes, and whose feet are licked by flames, kick and writhe desperately. The magicians, diviners, fortune tellers, and panderers are all here, as are the thieves. Some wallow in human excrement. Serpents writhe and wrap around men, sometimes fusing into each other. Bodies are torn apart. When you arrive, you will want to put your hands over your ears because of the lamentations of the sinners here, who are afflicted with scabs like leprosy, and lay sick on the ground, furiously scratching their skin off with their nails. Indeed, justice divine doth smite them with its hammer.

Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 16:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΤΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΔΑΙΜΟΝΑΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΔΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΝ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΖΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ....


The wretched King Minos has decided your fate. His tale wraps around his body 2 times.
The sweet light no longer strikes against your eyes. Your shade has been banished to... the Second Level of Hell!
Second Level of Hell

--------------------------------------------------------------------------------

You have come to a place mute of all light, where the wind bellows as the sea does in a tempest. This is the realm where the lustful spend eternity. Here, sinners are blown around endlessly by the unforgiving winds of unquenchable desire as punishment for their transgressions. The infernal hurricane that never rests hurtles the spirits onward in its rapine, whirling them round, and smiting, it molests them. You have betrayed reason at the behest of your appetite for pleasure, and so here you are doomed to remain. Cleopatra and Helen of Troy are two that share in your fate.

ΥΓ1: ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ VERY HIGH ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ 9 ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟ 2 ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΑΒΟΛΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ....
ΥΓ2: ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΝΤΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ GALADRIEL.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 20:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Cybermaster, ευχαριστούμε για την ψήφο εμπιστοσύνης... τώρα είμαστε σίγουρες ότι πιάνουν οι κατάρες μας!

quote:
You have betrayed reason at the behest of your appetite for pleasure, and so here you are doomed to remain.

... όλα τα βλέπει... όλα τα μετράει... όλα τα κρίνει...

Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 22:00:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επειδή καταλαβαίνω ότι για κάποιους το σκορ στο τεστ θα ήταν απογοητευτικό ως προς τις προσδοκίες τους...

θα ήθελα να συνεισφέρω στην ανάπτυξη των δαιμονικών τους χαρισμάτων με το παρακάτω λινκ :

http://evil-guide.tripod.com/


Ξωτικά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aragon
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2004, 23:23:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aragon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Η ΣΕ ΠΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΤΗΣ Κ0ΛΑΣΗΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ.....
ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ!

123Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drml
Μέλος 1ης Βαθμίδας


117 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 09:30:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drml  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EΙΜΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ ΜΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ! ΕΡΧΟΜΑΙ...
ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΑ Η ΝΑ ΦΕΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
meddler
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 13:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meddler  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και καλώς σας ήρθα!

Είπα να κάνω και εγώ αυτό το τεστ και τελικά έχει δίκιο ο cyber παραπάνω.

Seventh Level of Hell

Guarded by the Minotaur, who snarls in fury, and encircled within the river Phlegethon, filled with boiling blood, is the Seventh Level of Hell. The violent, the assasins, the tyrants, and the war-mongers lament their pitiless mischiefs in the river, while centaurs armed with bows and arrows shoot those who try to escape their punishment. The stench here is overpowering. This level is also home to the wood of the suicides- stunted and gnarled trees with twisting branches and poisoned fruit. At the time of final judgement, their bodies will hang from their branches. In those branches the Harpies, foul birdlike creatures with human faces, make their nests. Beyond the wood is scorching sand where those who committed violence against God and nature are showered with flakes of fire that rain down against their naked bodies. Blasphemers and sodomites writhe in pain, their tongues more loosed to lamentation, and out of their eyes gushes forth their woe. Usurers, who followed neither nature nor art, also share company in the Seventh Level.

Κυρίες μου είμαι από κάτω σας (όχι ότι έχω αντίρρηση!) θέλετε να κάνουμε παρέα?


Ο ανακατωσούρης της γειτονιάς
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 13:50:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ανακατωσούρη,

καλώς μας βρήκες! ελπίζω η διαμονή σου στο φόρουμ μας να είναι ευχάριστη και δημιουργική....

αν και είσαι από κάτω μας ... δεν έχουμε καμμία αντίρρηση να κάνουμε παρέα... δεν ξέρω βέβαια τι λέει το έτερον μου ήμισυ, αλλά νομίζω πως θα συμφωνεί...

χαίρομαι που διάλεξες αυτό το θέμα για την πρώτη σου εμφάνιση, για να ξέρουμε τι διαόλου κάλτσα είσαι κι εσύ

και πάλι καλώς ήλθες!

Galadriel, Reloaded

Υ.Γ. μην ακούς τον 1900... τα καλά "κομμάτια" είναι στα δικά μας βάθη της κόλασης

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

meddler
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 15:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meddler  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δαιμονική κυρία μου, το ελπίζω και εγώ.

Πάντα ήθελα να είμαι στα χαμηλά, για να έχω καλύτερη θέα όταν κοιτώ προς τα πάνω.

Αν η έτερη δαιμονική κυρία, έχει ενδοιασμούς, χαρά μου να τους διαλύσω.

Είμαι διαβόλου κάλτσα με φιλοδοξίες, να γίνω διάβολος!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Όσο για τις συμβουλές, ποτέ δεν τις ακολουθώ. Είμαι υπέρ του «το πάθημα να μου γίνει μάθημα».

Ο ανακατωσούρης της γειτονιαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 15:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΣ ΣΕΞΟΜΑΝΗΣ ΔΑΙΜΟΝΑΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΟΠΩΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ) ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΑΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ "ΒΛΑΚΙΟΥΛΕΣ" ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΑΝΤΕ ΩΡΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ (Ε ΔΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ???) ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΔΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ.....

Α ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΜΑΝΤΙΣ ΑΠΛΗ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΚ????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΑΓΚΩΝΟΥΝ ΚΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΒΔΟΜΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ DARK RIDER ΠΟΥ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ .....ΟΣΟΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ....)


ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΤΑΚΑ ΑΠΟ ΤΑ 504ΧΛΜ. (ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕΣΗΛΙΚΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΤΕ..... ΧΕΧΕ THE DEVIL INSIDE ME SPEAKS)
galadriel ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΕΛΙΚΑ.......


ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΡΙΛ??? ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΕΝΝΑΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ....


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 22:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όσο για τις συμβουλές, ποτέ δεν τις ακολουθώ. Είμαι υπέρ του «το πάθημα να μου γίνει μάθημα».

να γίνει, γιατί να μη γίνει?

δεν θα πρόλαβες βέβαια, την παλιά μου ψηφιακή υπογραφή που έλεγε...
"για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος" !

quote:
galadriel ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΕΛΙΚΑ.......

α, εδώ θα τα χαλάσουμε! όχι και να μου χαλάς το όνομα στην πιάτσα! και θες και φωτογραφικό υλικό μετά? την κατάρα μου να 'χεις!
κι εις ανώτερα μικρέ!


Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 22:18:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ω! Τι ευχάριστη έκπληξη… ένας ακόμη φιλόδοξος δαίμων…

Καλώς μας ήρθες και καλά ανακατώματα.

Δαιμονικέ μου ανακατωσούρη, αν είχα ενδοιασμούς, δεν θα ήμουν στον 8ο κύκλο της κολάσεως…

Αφού σου αρέσει να είσαι από κάτω, θα σε εντάξουμε στους κύκλους μας…

Χαίρομαι που η άποψη σου σχετικά με τις συμβουλές, συμπίπτει με την δική μου…


Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 22:21:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ.....

Α ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΜΑΝΤΙΣ ΑΠΛΗ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΚ????


Ή το έχεις και το επιδεικνύεις ή δεν το έχεις και το παίζεις…


Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 23:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΠΟΥΡΛΩΤΟ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ......

THE LITTLE BOY WAS LISTENIN' TO THAT AWFUL MUSIC AGAIN EVEN IF HE DIDN'T LIKE TO HE WAS FORCED TO FROM HIS OWNSELF HE TOOK THE WRONG CHOISE 'N' NOW HE DIDN'T WANT TO GO BACK HE WANTED MAKE IT TO THE END OF HIS LIMITS TILL HE WILL EXPLODE 'N' LEAVE 4EVER THE TIME IS CLOSE NOW (MANY HOPE SO AT LEAST)....

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΑΧΡΕΙ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ.....DISCOVER YOUR LIMITS!!!!!
(ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.....)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

meddler
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2004, 23:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meddler  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δαιμονική μου κυρία mantis, είστε και εσείς μια ευχάριστη έκπληξη που φιλοδοξώ να ανακαλύψω.

quote:

Δαιμονικέ μου ανακατωσούρη, αν είχα ενδοιασμούς, δεν θα ήμουν στον 8ο κύκλο της κολάσεως…

Δαιμονικότατα εμπνευσμένη απάντηση!

Να με εντάξετε στους κύκλους σας κυρίες μου, παραδίνομαι!


Ο ανακατωσούρης της γειτονιαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

meddler
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 00:13:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους meddler  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΑΓΚΩΝΟΥΝ ΚΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΒΔΟΜΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ DARK RIDER ΠΟΥ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ .....ΟΣΟΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ....)

Thanks cyber, θα το έχω στα υπόψην. Μου αρέσει να με δαγκώνουν, δείχνει πάθος.

quote:

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΠΟΥΡΛΩΤΟ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ......

THE LITTLE BOY WAS LISTENIN' TO THAT AWFUL MUSIC AGAIN EVEN IF HE DIDN'T LIKE TO HE WAS FORCED TO FROM HIS OWNSELF HE TOOK THE WRONG CHOISE 'N' NOW HE DIDN'T WANT TO GO BACK HE WANTED MAKE IT TO THE END OF HIS LIMITS TILL HE WILL EXPLODE 'N' LEAVE 4EVER THE TIME IS CLOSE NOW (MANY HOPE SO AT LEAST)....

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΑΧΡΕΙ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ.....DISCOVER YOUR LIMITS!!!!!
(ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.....)


Γιατί φίλε cyber, έχει γίνει μπουρλότο?

Όχι ότι είμαι περίεργος και δικαίωμα σου είναι να γίνεις ότι θέλεις, αλλά μετά από αυτά που διάβασα, μάλλον θα πρέπει να ευχαριστείς τις κυρίες, αφού σε βοήθησαν να ανακαλύψεις τα όρια σου.


Ο ανακατωσούρης της γειτονιαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 00:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε ανακατωσούρη,

βλέπω ότι σιγά σιγά, γίνεσαι όλο και πιο άξιος της προσοχής και της φροντίδας μας....

quote:
Thanks cyber, θα το έχω στα υπόψην. Μου αρέσει να με δαγκώνουν, δείχνει πάθος.

κι αυτό θα το φροντίσουμε καταλλήλως...

τέλος αγαπητέ.....

πιστεύω πως ναι θα έπρεπε να μας ευχαριστήσεις που σε βοηθάμε να ξεπερνάς τα όρια σου.... στο κάτω κάτω εμείς απλές διαταγές εκτελούμε..

quote:
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wendigo
Μέλος 3ης Βαθμίδας


561 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 00:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wendigo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι στο δεύτερο επίπεδο. Ευάερο μέρος, ωραία θηλυκά και τον 1900 για καμιά κουβέντα. Δεν παραπονιέμαι, καλά ακούγεται.

No Method, No Guru, No TeacherΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 00:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

16) ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ

KEEP WALKING… κάποια στιγμή θα τα καταφέρεις Cybermaster…

ααα!...που είναι οι τρόποι μου? Παρακαλούμε!


Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 00:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είμαι στο δεύτερο επίπεδο. Ευάερο μέρος, ωραία θηλυκά και τον 1900 για καμιά κουβέντα. Δεν παραπονιέμαι, καλά ακούγεται.
Ετσι ειναι



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 01:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1900 παρεα θα ειμαστε

καλα ειναι αν και δεν μυ πολυαρεσει η κολαση

πολυ κλεισουρα φιλε μου
κανει και ζεστη

θα ιδρωσουμε και θα γεμισουμε σπυρια και μετα ποια θα κοιταξει εναν ιδρωμενο σπυριαρη να καθεται μεσα στις σταχτες?

δεν πειραζει γιατι ακουσα ασχημα πραγματα για τα κατωτερα επιπεδα
βασανιστηρια
ξεριζωμα νυχιων
ποδαριλα

και στον πατο του πηγαδιου κατι ακουσα για υπαρξη εσωτεριστων με τασεις να φορανε καινουργια παπουτσια με τρυπιες καλτσες

πω πω πω πρεπει να προσεχω απανθρωπα πραγματα

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 01:38:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
θα ιδρωσουμε και θα γεμισουμε σπυρια και μετα ποια θα κοιταξει εναν ιδρωμενο σπυριαρη να καθεται μεσα στις σταχτες?

Μην ανησυχείς! Δε θα 'χουν άλλη επιλογή!



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 01:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
θα ιδρωσουμε και θα γεμισουμε σπυρια και μετα ποια θα κοιταξει εναν ιδρωμενο σπυριαρη να καθεται μεσα στις σταχτες?

--------------------------------------------------------------------------------

Μην ανησυχείς! Δε θα 'χουν άλλη επιλογή!


ναι, μ'αυτό τον καημό θα μείνετε και τα δυό σας....

δεν κοιτάτε που μαζευτήκατε όλοι εκεί και στο τέλος θα "χαλβαδιάζετε" τι γίνεται στο 8ο πάτωμα?

για σένα το λέω verrater...

Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!

Edited by - galadriel on 17/12/2004 01:48:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 02:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

δεν πειραζει γιατι ακουσα ασχημα πραγματα για τα κατωτερα επιπεδα
βασανιστηρια
ξεριζωμα νυχιων
ποδαριλα

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...

quote:
Μην ανησυχείς! Δε θα 'χουν άλλη επιλογή!

Παρηγοριά στον άρρωστο…

quote:

δεν κοιτάτε που μαζευτήκατε όλοι εκεί και στο τέλος θα "χαλβαδιάζετε" τι γίνεται στο 8ο πάτωμα?

Ούτε αυτό δεν μπορούν να κάνουν… οι ατμοί βλέπεις θολώνουν τον ορίζοντα…

Αισθαντικά... The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 02:10:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μην ανησυχείς! Δε θα 'χουν άλλη επιλογή!
λες? σε εμπιστευομαι

τι φαντασιωση κι αυτη

να κυλιεσαι μεσα στις σταχτες και τα καζανια με το σπυριαρικο ταιρι σου και να σε μαστιγωνει και να σε ζαλιζει ο χαμηλο (α)βαθμος δαιμονακος γιατι θελει να παρει επιτελους αυτη την προαγωγη και να παρει επιτελους την πολυποθητη τριαινα του

(και ο ποσειδωνας δαιμονακος ειναι? οχι βεβαια)

γαλαδριελα μας υποθετω οτι εκει κατω που εισαι θα κανει πιο πολυ ζεστη οποτε υποθετω οτι τα ποτα τα κερναει το μπαρ

δεν μας προσκαλεις στο παρτυ?

Going down, party time
My friends are gonna be there too

I'm on the highway to hell

No stop signs, speed limit
Nobody's gonna slow me down
Like a wheel, gonna spin it
Nobody's gonna mess me round
Hey Satan, payed my dues
Playing in a rocking band
Hey Momma, look at me
I'm on my way to the promised land

I'm on the highway to hell
(Don't stop me)

And I'm going down, all the way down
I'm on the highway to hell

ειπε κανενας οτι ειναι ασχημα στην κολαση?
τς τς τς φημες

Out for satisfaction, any piece of action
That ain't the way it should be
She needs love, smells out a man
She's gotta see
Pours my beer, licks my ear
Brings out the devil in me

Hell ain't a bad place to be

Spends my money, drinks my booze, stays out every night
And I got to thinking, Hey, just a minute, something ain't right
Disillusions and confusion
Make me want to cry
All the same, you lead your games
Tellin' me your lies
Don't mind her playing a demon
As long as it's with me
If this is hell then you could say
It's heavenly

Hell ain't a bad place to be

η κολαση ειναι για αυτους που δεν ταιριαζουν
σαν να ακουω τις καμπανες να χτυπανε
τις εχω ξανακουσει βεβαια

τι γλυκο ηχο που εχουν

Hell's Bells!
Yeah, Hell's Bells!
You got me ringing Hell's Bells!
My temperature's high! Hell's Bells!

I'll give you black sensations up and down your spine.
If you're into evil, you're a friend of mine.
See my white light flashing as I split the night,
'Cause if good's on the left, then I'm stickin' to the right!

I won't take no prisoners, won't spare no lives;
Nobody's puttin' up a fight.
I got my fill; I'm gonna take you to hell;
I'm gonna get you - Satan get you...

Yeow!
Hell's Bells, Satan's comin' to you!
Hell's Bells, he's ringing them now!
Hell's Bells, the temperature's high!
Hell's Bells, across the sky...
Hell's Bells, they're takin' you down.
Hell's Bells, they're draggin' you around.
Hell's Bells, gonna split the night!
Hell's Bells, there's no way to fight! Yeah

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 02:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γαλαδριελα μας υποθετω οτι εκει κατω που εισαι θα κανει πιο πολυ ζεστη οποτε υποθετω οτι τα ποτα τα κερναει το μπαρ

δεν μας προσκαλεις στο παρτυ?


με τι προσόντα καλέ μου? ούτε καν το 7ο επίπεδο δεν πιάσατε για να δείτε απο κοντα και από κάτω... όπως ο ανακατωσούρης

εξάλλου ο 1900 κάνει όνειρα να δει την Ωραία Ελένη και την Κλεοπάτρα εκεί.... μετά από τόσα χρόνια... ξέρεις τι ωραίες θα εχουν γίνει?

μη του το χαλάς... με ένα όνειρο ζει κανείς

quote:
η κολαση ειναι για αυτους που δεν ταιριαζουν
σαν να ακουω τις καμπανες να χτυπανε
τις εχω ξανακουσει βεβαια

τι γλυκο ηχο που εχουν


Hell's Bells!
Yeah, Hell's Bells!
You got me ringing Hell's Bells!
My temperature's high! Hell's Bells!


τα jingle bells είναι αυτά που ακούς... άντε πάλι...

φαίνεται οι ατμοί εκτός που θολώνουν την όραση θολώνουν και την ακοή...


quote:
τι φαντασιωση κι αυτη

να κυλιεσαι μεσα στις σταχτες και τα καζανια με το σπυριαρικο ταιρι σου και να σε μαστιγωνει και να σε ζαλιζει ο χαμηλο (α)βαθμος δαιμονακος γιατι θελει να παρει επιτελους αυτη την προαγωγη και να παρει επιτελους την πολυποθητη τριαινα του


πράγματι και μόνο για την φαντασίωση... καταλαβαίνω γιατί έπιασες μόνο το 2ο επίπεδο

Galadriel, Reloaded

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2004, 02:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εξάλλου ο 1900 κάνει όνειρα να δει την Ωραία Ελένη και την Κλεοπάτρα εκεί.... μετά από τόσα χρόνια... ξέρεις τι ωραίες θα εχουν γίνει?
τς τς τς αυτη η ανθρωπινη νοοτροπια

λες να υπαρχει εκει κατω η ανιατη ασθενεια με τις ρυτιδες?
σιγουρα εισαι εκει κατω?
μαλλον εκει ψηλα εισαι και μας δουλευεις ολους


quote:
φαίνεται οι ατμοί εκτός που θολώνουν την όραση θολώνουν και την ακοή...
τουλαχιστον θολονει απο καταστασεις που δεν ειναι του χεριου μου

και η Πυθια τι διαφορετικο εκανε δηλαδη?

quote:
πράγματι και μόνο για την φαντασίωση... καταλαβαίνω γιατί έπιασες μόνο το 2ο επίπεδο
ναι δεν αξιζω ουτε αυτη την θεση οι αξιοι ειναι στον πατο κρυμενοι

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy