ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Websites όπως ήταν παλιά!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 00:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.archive.org/web/web.php

Βάλτε την διεύθυνση μιας ιστοσελίδας και πατήστε "Take me back". Διαλέξτε ημερομηνία και δείτε πως ήταν παλιά!!! Καλό ε;


Ydroxoos25
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
309 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 04:25:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ydroxoos25  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απίστευτο!! Καλά που αποθηκεύουν όλα τα sites???

<< Από τη στιγμή που η επιστήμη θα αρχίσει να ερευνά τα μεταφυσικά φαινόμενα θα προοδεύσει σε μια δεκαετία περισσότερο απ' όσο έχει προοδεύσει σε όλη την ύπαρξή της. >>

"Nicola Tesla"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 06:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E όχι!
Αυτό κι αν είναι απίστευτο...
Μας έχουν ΟΛΟΥΣ φακελωμένους!!!

(καλά λέει η μαμά μου, "πρόσεχε παιδί μου το -τέρας των Βρυξελλών- ξέρει ακόμα και τι θα φας αύριο"...)

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 12:49:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

καλα δεν παιζονται τα ατομα αποθηκευση να σου πετυχει!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 16:40:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικα απιστευτο!!

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 19:11:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πραγματικα απιστευτο!!
Όχι και τόσο απίστευτο...

Οι σκληροί δίσκοι είναι πιά τσάμπα, και τα crawler γράφονται ευκολά.

Ό πρώτος μου σκληρός δίσκος, έκανε 1000€ και είχε 1000Χ πιο μικρή χωρητικότητα από αυτόν που έχω τώρα (ο οποίος κανει 100€ !!)

10000 πολλαπλάσια πρόοδος σε 10 χρόνια. Αν οι Μερσεντές είχαν υποστεί την ίδια εξέλιξη, θα κάναν 2€, που λένε...

Και πού είσαι ακόμα!
Welcome to the information age...

K

Εμένα μου αρέσουν τα λαχανάκια Βρυξελλών Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1088867
Maintained by Digital Alchemy