ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 THINKERS ANONYMOUS !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 15:30:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
THINKERS ANONYMOUS
Do You Think To Much?

It started out innocently enough. I began to think at parties now and then to loosen up. Inevitably though, one thought led to another, and soon I was more than just a social thinker.

I began to think alone - "to relax," I told myself - but I knew it wasn't true. Thinking became more and more important to me, and finally I was thinking all the time.

I began to think on the job. I knew that thinking and employment don't mix, but I couldn't stop myself.

I began to avoid friends at lunchtime so I could read Thoreau and Kafka. I would return to the office dizzied and confused, asking, "What is it exactly we are doing here?"

Things weren't going so great at home either. One evening I had turned off the TV and asked my wife about the meaning of life. She spent that night at her mother's.

I soon had a reputation as a heavy thinker. One day the boss called me in. He said, "Skippy, I like you, and it hurts me to say this, but your thinking has become a real problem. If you don't stop thinking on the job, you'll have to find another job." This gave me a lot to think about.

I came home early after my conversation with the boss. "Honey," I confessed, "I've been thinking..."

"I know you've been thinking," she said, "and I want a divorce!"

"But Honey, surely it's not that serious."

"It is serious," she said, lower lip aquiver. "You think as much as college professors, and college professors don't make any money, so if you keep on thinking we won't have any money!"

"That's a faulty syllogism," I said impatiently, and she began to cry. I'd had enough. "I'm going to the library," I snarled as I stomped out the door.

I headed for the library, in the mood for some Nietzsche, with a PBS station on the radio. I roared into the parking lot and ran up to the big glass doors... they didn't open. The library was closed.

To this day, I believe that a Higher Power was looking out for me that night.

As I sank to the ground clawing at the unfeeling glass, whimpering for Zarathustra, a poster caught my eye. "Friend, is heavy thinking ruining your life?" it asked. You probably recognize that line. It comes from the standard Thinker's Anonymous poster.

Which is why I am what I am today: a recovering thinker. I never miss a TA meeting. At each meeting we watch a non-educational video; last week it was "Porky's." Then we share experiences about how we avoided thinking since the last meeting.

I still have my job, and things are a lot better at home. Life just seemed... easier, somehow, as soon as I stopped thinking.

Άγνωστος συγγραφεύς


galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 16:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγχώρεσε με καλέ μου 1900,

αλλά θα σχολιάσω με μια αντίρρηση....

πριν φτάσουμε να μας απασχολεί αν σκεφτόμαστε πολύ, μήπως θα έπρεπε να μας απασχολήσει πρώτα το ότι σκεφτόμαστε ελάχιστα?


Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 16:13:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
…τα πράγματα είναι σοβαρά… σκέφτομαι…

μέχρι τώρα πίστευα στο «σκέφτομαι, άρα υπάρχω»… μήπως τελικά ισχύει το «σκέφτομαι, άρα δεν υπάρχω»?

…η σκέψη της ημέρας…


Αισθαντικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 16:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξερω αν σε καταλαβα 1900

αλλα μηπως εχει να κανει με το οτι σκεφτομαστε αρκετα πραγματα ανουσια?

ισως αν μας ελεγες τι εννοεις να μπορουσαμε να το συζητησουμε

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 17:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια, παιδιά
Ξέρω οτι σιγά μην κατσετε να διαβάσετε το κείμενο
αλλα διαβάστε το!
Έχει καθαρά σαρκαστικό / σατυρικό χαρακτήρα
και δεν το γραψα εγώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ο Ελληνας
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
126 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 17:31:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ο Ελληνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ισως αντις να σκεφτεσαι καλύτερα να ζείς . Τι σημασια εχεί η σκεψη σου τότε ;

Νομιζω πως το σκεψιμο του συνγραφέα μιαζει περισσοτερο με ενα χομπι που αν αναλωσεις ολο τον χρόνο σου σε αυτό , δεν θα μεινει χρονος για τίποτε αλλό .

Φυσικά εξαρταται από το χομπί , υπάρχουν χομπι που συνμπληρωνουν την ζωή σου (κοινωνικη επαφή) ,και χομπι που σε απομακρύνουν απο αυτη .

Πιστευω πως δεν φται που σκεφτοταν , αλλά που δεν εκανε τιποτε αλλό . Και από οτι φαινεται στο τέλος δεν το ηθελε αυτο .


Ποτε μην περιμαίνεις τους αλλούς να σε εγκρινουν

Εγκρινέ εσύ τον εαυτό σου

Το δρομό της λεφθερίας μόνος θα τον διαβαινείς .

Αν τον διαβανούν αλλοί δεν θα ναι δικός σου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 17:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα αν θέλετε να το γυρίσουμε στο σοβαρό,
η γνώμη μου είναι οτι χρειάζεται ισορροποία
Θεωρία μα και πράξη
σκέψη αλλα και βιώμα
Και το να βιώνεις σου δίνει πολλά να σκεφτείς
Αν και η πορεία δινεί πολλές φορές απο μόνη της τα αποφθέγματα


Υ.Γ. Επαναλαμβάνω: Διαβάστε ολόκληρο το κείμενο. Βγάζει πολύ γέλιο



Edited by - 1900 on 19/12/2004 17:44:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 18:14:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πέστο έτσι καλέ μου 1900...!

σοβαρό θέμα στο αχλαδότυρο!... άντε και μας κοψοχόλιασες!


Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 18:30:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σοβαρό θέμα στο αχλαδότυρο!... άντε και μας κοψοχόλιασες!
Ο Αδμίν να μας φυλάει! Απαπαπα! φτου,φτου, φτου (φτυνει τον κορφο του)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 20:13:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα γιατί αγαπητέ 1900?

Δεν είναι το «καταγώγιο», μέρος για σοβαρά θέματα?

Θεωρείται κατώτερη θεματική ενότητα το ΑχλαδόΤυρο?

Οι σοβαρές και «βαριές» συζητήσεις υπακούουν στο νόμο της βαρύτητας, αγαπητέ 1900… και καταλήγουν στα «χαμηλά» στρώματα…


Αισθαντικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 21:09:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι Μάντις. Χουμορ κάνω!

Αντιθέτως πάντα θεωρούσα το "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" το πιο ανθρώπινο απ' τα φορουμς και συνεπώς το πιο σημαντικό.
Άλλωστε το χω ξαναπεί



Edited by - 1900 on 19/12/2004 21:10:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 22:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι....

πως λέμε εγώ καλά σου τα 'λεγα...

... και τ' άκουγες παράλογα?


Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 22:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2004, 22:47:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χιούμορ καλέ μου 1900, χιούμορ..

και το οποίο απευθυνόταν στην φίλη μας Μάντις....

χε χε... ναι...τελικά όλοι μας σκεφτόμαστε πολύ !


Galadriel των Λευκών Δασών

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 03:23:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

χιούμορ καλέ μου 1900, χιούμορ.........

Galadriel των Λευκών Δασών............

μια ξωτικο μια θυληκα μια των δασων τι γινεται τελικα?

τελικα εισαι ενα ξωτικο θυληκο μεσα στο λευκο δασος!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 06:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παιδια, παιδιά
Ξέρω οτι σιγά μην κατσετε να διαβάσετε το κείμενο
αλλα διαβάστε το!
1900 με τσιμπησες

αυτο το ματι φταιει που εβαλες να μας κοιταει επιμονα

δεν καθησα να το διαβασω ολοκληρο

ουτε και τωρα το εκανα ειμαι πολυ κουρασμενος για κατι τετοιο και αγγλικοι χαρακτηρες ειναι ζορικο πραγμα τετοιες στιγμες

αλλα ΜΟΥ υποσχομαι οτι θα το διαβασω

παντως μπορει να γινει και ενα απο τα σοβαροτερα θεματα του forum

αναλογα με το κεφι του καθενος
και πως θα το δει καποιος

για μενα ο σαρκασμος και η πικρη αληθεια ειναι το ιδιο

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 19:06:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πως λέμε εγώ καλά σου τα 'λεγα...

... και τ' άκουγες παράλογα?


quote:
χε χε... ναι...τελικά όλοι μας σκεφτόμαστε πολύ!

Όχι όλοι μας, καλή μου G... κάποιοι έχουν το μυαλό μόνο για διακοσμητικό...

quote:
Galadriel των Λευκών Δασών............

μια ξωτικο μια θυληκα μια των δασων τι γινεται τελικα?

τελικα εισαι ενα ξωτικο θυληκο μεσα στο λευκο δασος!!


Μήπως... λέω, μήπως είσαι ένοχλητικά εκτός θέματος apollonako?
Αλήθεια το "12" τι είναι? Η ηλικία σου ή το iq σου?

Αισθαντικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
drml
Μέλος 1ης Βαθμίδας


117 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 19:51:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drml  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
''Life just seemed... easier, somehow, as soon as I stopped thinking.''

Συμφωνώ τόσο πολύ...Από τη στιμή που άρχισα να σκέφτομαι, να αναλύω και να συνδιάζω τα πάντα στο μυαλό μου, άρχισε η δυστυχία μου...
Αλλά δεν μπορώ πια να κάνω πίσω!

Τρομερό κειμενάκι! Μέσα από το χιουμοριστικό στυλάκι του, περνάει τόσα μηνύματα!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 20:31:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η υπογραφή μου, "1900", δείχνει πόσο συμφωνώ με το σοβαρό πνεύμα του χιουμοριστικού κειμένου που μας πρόσφερες.

Τι να κάνουμε; Πρέπει μάλλον να περάσουμε κάποια στιγμή κι από αυτήν την αναπόφευκτη νοητική "αρρώστια".

Ω, Θεέ μου, συγνώμη. Ξέρεις... ήμουν τόσο απορροφημένος να σε σκέπτομαι, που δεν πρόσεξα ότι ήσουν πάντα, εδώ, μπροστά μου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 21:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μήπως... λέω, μήπως είσαι ένοχλητικά εκτός θέματος apollonako?
Αλήθεια το "12" τι είναι?

Η ηλικία σου ή το iq σου?

το iq μου λιγο μεγαλυτερο απο το δικο σου?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 21:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
''Life just seemed... easier, somehow, as soon as I stopped thinking.''

Κάνε το και εσύ apollonako... μπορείς!

Αισθαντικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 21:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

''Life just seemed... easier, somehow, as soon as I stopped thinkΙΝΓ.......!!

Κάνε το και εσύ apollonako... μπορείς!
EXΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ να σκεπτομαι μετα το ατυχημα στο κεφαλι
απλα μιλαω και οτι βγει!
παντως τα ναρκωτικα ειναι ωραια οταν τα παιρνεις στο εσοτερικα!!

λεω να παω να δω καμμια τηλεοραση μπορω?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 22:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μωρε τι έχετε πάθει και φαγώνεστε;!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2004, 22:09:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τίποτα καλέ μου 1900...

Παίζουμε!

...το νέο σου μάτι είναι τέλειο... αρμονία, μουσική, μαθηματικά... όνειρο...


Αισθαντικά... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apollo12
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Denmark
230 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2004, 03:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apollo12  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

παντα θα σας χτυπαω λεκτικα 5-7 η 7-9 η 9-12 η 12-3
ψαξτε με καπου θα με βρειτε ειμαι πολυ κοντα σας
το βραδυ παντως χτυπαω καλυτερα εχω εμπνευση!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2004, 08:46:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
συγνωμη 1900

quote:
το βραδυ παντως χτυπαω καλυτερα εχω εμπνευση!!
αν χτυπησες πολυ να πας να στο ραψουν

κεφαλι ειναι αυτο ποτε δεν ξερεις τι αλλες επιπλοκες θα εχεις

και μην το χτυπας καθε βραδυ γιατι στο τελος θα βγαλει αιμα

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ

Edited by - Verrater on 21/12/2004 08:50:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2004, 11:36:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου 1900... χίλια συγνώμη!

quote:
παντα θα σας χτυπαω λεκτικα 5-7 η 7-9 η 9-12 η 12-3

Apollonako, αυτές τις ώρες σου επιτρέπουν να χρησιμοποιείς το τηλέφωνο?

quote:
ψαξτε με καπου θα με βρειτε ειμαι πολυ κοντα σας

Αυτό είναι απειλή?... αφού θέλεις να παίξουμε, έλα εσύ να με βρείς...

quote:
το βραδυ παντως χτυπαω καλυτερα εχω εμπνευση!!

Σαν την χτεσινή?... ελπίζω να μην με αφήσεις πάλι στην αρχή του παιχνιδιού...

...η tv δεν σου κάνει καλό, εδώ μπορείς να μάθεις και μερικά πράγματα...

...τώρα "παίζεις" μαζί μου και η έμπνευση μου είναι 24ώρη... και αυτό είναι υπόσχεση...


Παιχνιδιάρικα... The She Mantis

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy