ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jan
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 17:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jan
Γεια σας. Είμαι νέο μέλος στο forum. Έχω διαβάσει κάποια βιβλία και κάποια γράμματα που έχουν γράψει κάποιοι από σας εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι δυνατόν να καλέσω κάποιο πνέυμα. Είμαστε τρεις φίλοι που θα θέλαμε να κάνουμε κάτι τέτοιο αν και έχω ακούσει ότι μπορεί να είναι επικίνδυνο. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει (να συμμετάσχει μαζί μας και να μας καθοδηγήσει στο τι πρέπει να κάννουμε) ή ξέρει κάποιο βιβλίο που περιγράφει τον τρόπο με τον οποίο μπορείς να καλέσεις κάποιο πνέυμα θα με ενδιέφερε ιδιαιτέρως.
Ευχαριστώ
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 18:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Γεια σας. Είμαι νέο μέλος στο forum. Έχω διαβάσει κάποια βιβλία και κάποια γράμματα που έχουν γράψει κάποιοι από σας εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι δυνατόν να καλέσω κάποιο πνέυμα.

Γειά σου jan

Αν -όπως λες- έχεις διαβάσει κάποια πράγματα που έχουν γραφτεί στο συγκεκριμένο χώρο, δεν μπορεί να μην πρόσεξες, πως η δημοσίευση από μέλη, τέτοιου είδους επικίνδυνων και αμφίβολης σκοπιμότητας τεχνικών, είναι κάτι με το οποίο δεν συμφωνεί το ESOTERICA.

Αν και έχουν υπάρξει συζητήσεις μεταξύ ατόμων που έχουν προβεί σε τέτοια πειράματα, είναι αμφίβολο πως θα βρεις αυτό που ζητάς στις συζητήσεις μας. Κι αν ακόμα όμως, βρεις κάποιες αποσπασματικές πληροφορίες που μπορεί να έχουν κατατεθεί μαζί με απόψεις σε διάφορα σχετικά θέματα, σε συμβουλεύω να τις αποφύγεις, διότι η άγνοια του κινδύνου, δεν προστατεύεις από τον κίνδυνο, ούτε σημαίνει αναγκαστικά πως αυτός ο οποίος πειραματίζεται είναι θαρραλέος. Καλύτερα θα ήταν να διοχετεύσεις το ενδιαφέρον σου για τους αόρατους κόσμους, στην έρευνα που συνοδεύεται από υγειή ορθολογιστικά κριτήρια και πνευματικούς σκοπούς. Μέσα εκεί, θα βρεις πολύ περισσότερες απαντήσεις από αυτές που τώρα ζητάς.

Το θέμα αυτό απενεργοποίειται, διότι υπάρχουν ήδη πολλά άλλα παρόμοια, κυρίως στην θεματική ενότητα: .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy