ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2002, 21:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί συνοδοιπόροι στο δρόμο αναζήτησης της αλήθειας και της γνώσης, δεν θέλω να ανοίξω ένα νέο θέμα προς συζήτηση. Απλά ζητάω να ευχηθούμε όλοι και όλες στον αγαπητό Σίσυφο (που παρουσιάζεται στις 25 του μήνα στη Νέα Πέραμο), ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ και ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

HIGHLANDER

"ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ"

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2002, 22:06:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή θητεία Σίσυφε.

Αυτό το βάρος θα το αισθάνεσαι πολλές φορές να το κυλάς μέχρι το τέρμα και να σε σέρνει ξανά προς τα πίσω. Αλλά ευτυχώς δεν θα είναι αιώνια η... "τιμωρία" σου .

Θα ζήσεις δύσκολες στιγμές αλλά και πολύ όμορφες και δυνατές. Πέρα από καθήκον προς την πατρίδα είναι και μία μικρή... μύηση.

Έ, τι Σίσυφος είσαι αν δεν κάνεις υπομονή λίγους μήνες μέχρι να ξαναγυρίσεις στον "πάνω" κόσμο;;;


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2002, 22:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και από μένα...

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!

ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!
Εύχομαι το διάστημα που θα είσαι μακριά μας να αποκομίσεις εμπειρίες που θα σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο...μη μας ξεχάσεις μόνο!

O Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2002, 18:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ.ΘΑ ΤΟΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΥΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ.
ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 25 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΛΑΦΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ Η ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΣ.

ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΙΣΤΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟΥ SITE ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ


ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥΣΤΡΟΦΑ

DREAMWALKER
"ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

serpentpan
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2002, 19:14:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους serpentpan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη θητεια και απο μενα.Ισως ανακαλυψεις οτι πολλα απο αυτα που λεγονται για τον στρατο,ειναι απλα φαντασιωσεις και φοβοι...
Υπηρετησα στον Εβρο ,σε μαυροσκουφηδες,αλλα ακομα θυμαμαι πολλα,που τα περισσοτερα ειχαν πολυ πλακα.
Και κυριως εμαθα τι σημαινει η λεξη ΡΑΔΙΟΑΡΒΥΛΑ.
OPEN AND POSITIVE MIND...!

serpentpanΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2002, 23:23:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή θητεία και από μένα φίλε Σίσυφε.
Σε λίγο θα μπεις σε ένα χώρο όπου το ανεξήγητο κυριαρχεί
Οι παλιοί φαντάροι λένε εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει ο στρατός.
Ένα από τα μεγαλύτερα μυστήρια που θα συναντήσεις εκεί είναι η Καλλιόπη και τα θηρία της. Μη φοβηθείς το όπλο που θα κρατάς για να τα πολεμήσεις είναι ένα από τα πιο σύγχρονα του ελληνικού στρατού.
Και για να μη γίνομαι κουραστικός θα τελειώσω με αυτό που λένε οι παλιοί πολίτες:
Εκεί που τελειώνει ο στρατός αρχίζουν τα δύσκολα της ζωής.

Τι καλά ήταν όταν ήμουν φαντάρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy