ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΕΧΕΤΕ ΕΓΚΛΩΒΙΣΤΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 13:54:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΙΧΩΣ ΘΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ,ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΡΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΘΥΜΟ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ; ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ; -ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΩΣΤΟΣΟ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ ΜΑΣ-.
ΦΘΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΥΓΙΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 14:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

φθάνει το χιούμορ ... ;

Ναι.
Πάρε αύθονα παραδείγματα από δω μέσα ... !


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 15:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι.
Πάρε αύθονα παραδείγματα από δω μέσα ... !

Πω πωωω... Κόλλησα με το "αύθονα"!... Όταν λέμε κόλλησα, κόλλησα! Μα να μην μπορώ να καταλάβω το νόημα! Τόσο κόλλημα που καθηστέρησα το σκάψιμο 42 δευτερόλεπτα! Συγχώρα με αφεντικό για την καθυστέρηση! Θα βγούμε στην επιφάνεια, πού θα παέι... Έχει ακόμη αύθονο χώμα από πάνω αλλά θα βγούμε! Θα τον φάμε τον Αλή Πασάαα...!!! (<- οκ, άσχετο, αλλά κολλάει στο κόλλημα!)... Ουφφ... Ασυναρτησίες πάλι αυτό το "κωμικό στοιχείο"...! Τέσπα!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, το χιούμορ είναι υγιής στάση ζωής και σίγουρα βοηθάει στο να βλέπεις τα πράγματα με άλλο μάτι. Κάθε που σου συμβαίνει αυτό που περιγράφεις, μέτρα ως το 3! Αρκεί! Θα δεις! Μετά, σκάσε ένα χαμόγελο πλατύ και σκέψου για μία ακόμη φορά ότι πρέπει να είσαι δεκτική απέναντι στα ελλατώματα των ανθρώπων. Σκέψου ότι και συ - πιθανόν - μπορεί αντίστοιχα να βγάζεις σε κάποιους αρνητικότητα, ανησυχία, θυμό και κούραση... Δεν θα ήθελες να σε ανέχονται;


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 15:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκέψου ότι και συ - πιθανόν - μπορεί αντίστοιχα να βγάζεις σε κάποιους αρνητικότητα, ανησυχία, θυμό και κούραση... Δεν θα ήθελες να σε ανέχονται;
[/quote]
MA ME ANEXONTAI. AΠΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΚΕΣ...ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑΣ,ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑΣ. ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΚΡΑΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 16:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καθηστέρησα το σκάψιμο 42 δευτερόλεπτα! Συγχώρα με αφεντικό για την καθυστέρηση!

Θα χάσουμε το Ούφο και θα μείνουμε για πάντα εδώ στο "ενδωτέρικάααααα"


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 16:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ....

ΕΔΩ ΖΟΥΜΕ
ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ
ΕΔΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ
ΕΔΩ ΑΓΑΠΑΜΕ
ΕΔΩ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ
ΕΔΩ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ

ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ Η ΑΙΤΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ...

ΑΣ ΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drml
Μέλος 1ης Βαθμίδας


117 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 16:29:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drml  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα Αφροδίτη,
Κοιτα να δεις! Και μένα το ίδιο με αποσχόλησε το Σαββατοκύριακο που πέρασε! Είναι πολύ δύσκολο, στις δύσκολες καταστάσεις να μπορείς να βρεις το κουράγιο να χαμογελάς!
Αλλά ναι! Το χιουμορ σώζει ζωές!

Είναι απαραίτητο να έχουμε θετική ενέργεια για τον εαυτό μας πάνω από όλα, αλλά και για να τη μεταδώσουμε και στους γύρω μας!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 16:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΣ ΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ....


[/quote]
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΤΟ ΕΣΤΡΕΨΑ ΗΔΗ.ΣΤΟ ΦΩΣ.ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΣΚΙΕΣ.ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 19:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ; ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ; -

Φίλη μου εξαρτάται σε ποιά κατάσταση βρισκόμαστε και μέχρι ποιό βαθμό είναι προκληπτικός ο κύριος αυτός η αυτή η κυρία.

Εγώ πάντως δεν κάνω τον αλλά Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 20:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BRE ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΕΤΣΙ

ΠΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΡΑΓΕΣ?

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 22:58:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΙΧΩΣ ΘΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ,ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΡΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΘΥΜΟ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ; ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ; -ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΩΣΤΟΣΟ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ ΜΑΣ-.
ΦΘΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΥΓΙΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ;

Κανείς μα κανείς δεν έχει την δύναμη να είναι πάντα θετικός. Καλό το χιούμορ και να το ρίχνουμε στο αστείο όταν αισθανόμαστε άσχημα αλλά δεν γίνεται πάντα. Ίσως ένα χαμόγελο και ένα αστείο στα άτομα αυτά να κάνει την διαφορά... που ξέρεις μπορεί εσύ να τους ξαναδώσεις την αισιοδοξία τους με κάτι τόσο απλό.


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 23:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε καλωστην!!!

Που χαθηκες εσυ μικρουλα?

Αφροδιτη, και σε σενα...

Οσο για την αρνητικοτητα....κοιτα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 09:32:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βρε καλωστην!!!

Που χαθηκες εσυ μικρουλα?

Αφροδιτη, και σε σενα...

Οσο για την αρνητικοτητα....κοιτα!

ΠΛΑΤΩΝΑ ΣΟΦΕ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΙ ΕΝΙΟΤΕ ΣΙΩΠΩ.Η ΣΙΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 22:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καταρχας να πω ενα γεια ,σε μια πολυ καλη φιλη,που μου ειχε λειψει:)

να πω πως το θεμα ειναι πολυ ομορφο και με εχει αγγιξει...υπερβολικα...

ναι ειμαι εγκλωβισμενος ,σε εμενα...

στο αρνητικο ειναι μου....

τι κανω γι'αυτο....?

χαμογελο....στην ματαιοδοξια μου...

υπαρχουν πολλοι ανθρωποι ,που δεν δειχνουν,ειτε δεν θελουν να δειξουν παραεξω τον πονο τους.....τον οποιονδηποτε πονο.....προβληματισμο ,ιδιαιτεροτητα....τους

εκεινοι που δεν μπορουν.....δεν ειναι υποφερτοι απο κανεναν σχεδον....

γιατι αυτο κουραζει....

η αρνητικοτητα κουραζει...η γκρινια κουραζει....ομως δεν ειναι η δεν εχουν αρκετοι απο εκεινους που βιωνουν την κατασταση την συγκεκριμενη...την ικανοτητα ισως...την θεληση ..ισως...να αποβαλλουν...γιατι εχει γινει κατι σαν τροπος ζωης γι'αυτους....

ΦΘΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΥΓΙΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ;

δεν ειναι ολες οι ωρες ιδιες....οποτε χρειαζονται και αλλα πραγματα...οπως ψυχραιμια...αυτοσυγκρατηση....πολλα..που δεν μπορω να σκεφτω αυτην την στιγμη....(περιμενε να γυρισω την μανιβελα του μυαλου μου...χααααχαχαχαχαχαχα,λογω καποιας ηλικιας....που εχω ...σβηνει ευκολα....χαχαχαχαχαχαχα)

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:21:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ΦΘΑΝΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΥΓΙΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ;


ΦΤΑΝΕΙ!!!


μπορεις να γελας και απο μεσα σου!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 09:37:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


να πω πως το θεμα ειναι πολυ ομορφο και με εχει αγγιξει...υπερβολικα...

ναι ειμαι εγκλωβισμενος ,σε εμενα...


ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2005, 22:41:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πλακα-πλακα,το χιουμορ ειναι βαλσαμο.π.χ.,οταν καλη ωρα εφαγα την αποβολη με την φιλη μου(αν θυμαστε) με λιγο χιουμορ για τις επομενες ωρες,ολα ηταν πιο ελαφρια.

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2005, 22:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εναποθετω κατι το οποιο εχω γραψει και σε αλλο τοπικ...ας μου το συγχωρεσετε,πιστευω πως ταιριαζει και εδω....

εγραψα πανω στον καθρεφτη της ψυχης μου.....

πως δεν ειμαι κατι το ιδιαιτερο....

πως εχω τις ιδιες επιθυμιες....

τους ιδιους ποθους.....

τις ιδιες σαρκικες...βλεψεις......

ακουμπησα στην συνεχεια...αυτον τον καθρεφτη......

για να ενσωματωθει στο ειναι μου......

μα δεν με ηθελε.....και μ'αφησε απ'εξω.....

να με διαβαζω.....

να με κοιταζω....

τις αδυναμιες.....

τα ελαττωματα.....

εμενα......

δεν εφυγα και αποψε.....

απο ολα τα παραπανω....

και ας μην τα ενοιωσα......

ανεκπληρωτα.....

να τα σκεφτομαι....

προσπαθωντας να τα ταιριαξω.....

να τα χωρεσω ....στον καθρεφτη.....

στον καθρεφτη....που σημερα θελω να σπασω......

και οτι μεινει να πεταξω....

μαζι με εμενα.....

μαζι με τα παραπανω.....

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΤΣΑΚ.ΚΟΡ/Ος


υ.γ συγνωμη στον εαυτο μου,γι'αυτο που ειμαι,για οτι ειμαι....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

miou
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2005, 18:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους miou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου Αφροδίτη,

εγώ πάντα πίστευα ότι στην ζωή θα πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για όλα, που αυτά τα "όλα" έχουν να κάνουν με τους ανθρώπους γύρω μας δυστυχώς δεν είναι εύκολο να ανεχόμαστε απλά θα πρέπει πάντα να έχουμε μέσα στο μυαλό μας ότι και εμάς κάποιοι μας "ανέχονται"

Το ΠΑΝ είναι να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και να μην σπας το στομάχι σου για κάποιους τους οποίους κάποια στιγμή θα θυμάσαι και θα γελάς!

THINK POSSITIVE (Αυτά τα λέω για να τα ακούω και εγώ)
Με εκτίμηση
Miou
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2005, 01:56:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
miou ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.
ΑΣ ΜΗΝ ΡΑΓΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΜΑΣ; ΣΩΣΤΟ. ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 03:37:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως όταν δεν είμαι καλά αυτοσαρκάζομαι!!!

Μπορείς και εσύ, αφού τον αφήσεις στην αρχή να σου μιλήσει και σου πει τον πόνο του και το ριζικό του και αφού του πεις τις φιλικές σου κουβέντες και πλέον δεν αντέχεις να το συζητάτε άλλο και να τον βλέπεις έτσι, να αρχίσεις να τον σαρκάζεις (όχι κακόβουλα..) .. για τα χάλια του... ε τί θα κάνει? Θα γελάσει!!!!!!!!!!!!!

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 03:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όμως άλλο αρνητική διάθεση και άλλο ανειλικρίνια....

Το να βλέπουμε πως ο άλλος δεν είναι αληθινός είναι κάτι που πρέπει να ξανασκεφτούμε... Αυτό δεν είμαστε υποχρεωμένοι να το ανεχόμαστε... Μην μπερδεύεις τις έννοιες!!!!!!!!

Αν όμως είναι αληθινός φίλος θα πρέπει να τον προτρέψουμε να απαλλαγεί από αυτό που νιώθει προτίνοντάς του δημιουργικά πράγματα - εξόδους, κάτι που να τον βοηθάει να ξεχάσει!!!!!

Εάν πάλι έχεις κουραστεί.. έχεις και εσύ δικαίωμα για μία παύση.. Πρέπει να είσαι και εσύ ειλικρινης με τον εαυτό σου!!!!

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Edited by - simori on 23/03/2005 03:49:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2005, 14:44:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩΣΤΑ ΜΙΛΑΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.
ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy