ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Πώς μπορεί κάποιος να σβήσει προηγούμενο προφίλ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2002, 14:12:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ειναι και τόσο κατατοπιστικό το "Θέμα" σαφώς... Δεν χωρούσε όμως!

Λοιπόν, πριν κάνω το "ananas", δημιούργησα το "ananasss" αλλά έδωσα λάθος e-mail και δεν μπόρεσα να γίνω μέλος μ' αυτό το όνομα. Έτσι, τώρα υπάρχει και το "ananas" και το "ananasss", όμως είΜαι το ίδιο άτομο! Πώς θα μπορούσα λοιπόν να σβήσω το "ananasss" αφού δεν έχει λόγο ύπαρξης, και μετά να αλλάξω το παρόν "ananas" σε "ananasss" (τα τρια "S" κάνουν τη διαφορά και θέλω να τα διατηρήσω...).

Έλπίζω να γίνομαι κατανοητός, και το ίδιο... καταναοητή να είναι και η απάντησή σας...

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2002, 14:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπήρξε κατανοητή η απάντησή μας αγαπητέ/ή ananasss;;

sss... μήν το πεις όμως σε κανέναν!!

( Ρωτάω για τα τρία "S" με το παραπάνω... Εάν είναι δυνατόν δώσε μου σε παρακαλώ μία απάντηση (η περιέργεια γαρ...) - δεν είσαι βέβαια υποχρεωμένος. )

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2002, 20:01:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ! ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ/ΕΣ!!!

Ευχαριστώ τα μάλλα...!

Φίλη/η admin, "Ο" ananasss είμαι, όχι "Η"...

--όσο για τα sss, λυπάμαι μα δεν μπορώ να το μοιραστώ (ακόμα!)...

Και πάλι ευχαριστώ πολύ (και το ωραίο είναι ότι δεν άλλαξε ο κωδικός, που διόλου εύκολος ομολογώ δεν είναι)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 00:57:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραία!! Τώρα που διευκρινίστηκε και το Φύλο σου ananasss, μπορούμε νομίζω να μιλήσουμε επιτέλους σαν... άντρες!!

Το Password που σου έχει δοθεί μπορείς να το αλλάξεις μέσα από το ίδιο το Προφίλ σου (η επιλογή στον μενού επιλογών πάνω δεξιά).

Καλή συμμετοχή!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 13:40:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να'σαι καλά Admin.
Και πάλι σ' ευχαριστώ.
Αν θέλεις τώρα, μπορείς να σβήσεις το συγκεκριμένο "θεμα" (είμαι σίγουρος πια ότι μπορείς!!! - ή μήπως μπορώ κι εγώ ως "συγγραφέας"), να μην πιάνει και τσάμπα χώρο στο site...

Καλή συνέχεια νά'χουμε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2002, 14:33:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ananasss δεν χρειάζεται (και δεν πρέπει) να σβηστεί το παρόν θέμα! Οι συζητήσεις των Forums μένουν πάντα On-line για ενημέρωση και των υπολοίπων Μελών καθώς και των μελλοντικών.

Ειδικά στον συγκεκριμένο χώρο που έχει να κάνει με Τεχνικά Θέματα/Προβλήματα καταλαβαίνεις ότι επιβάλλεται κάτι τέτοιο για να υπάρχουν ήδη οι απαντήσεις σε ανάλογες μελλοντικές ερωτήσεις και να μην γίνεται η κάθε συζήτηση από την αρχή...

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2002, 11:43:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
test

[i][size1]"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."[i][size1]

test

Edited by - ananasss on 06/12/2002 12:08:32

--------------------------------------------
από τον Admin:

Όπως βλέπετε και στο επόμενο μήνυμα του ananasss (όπου το κατάφερε και γι'αυτό ανήλθε σε "άλλο επίπεδο ύπαρξης" - αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία!) το σωστό "κλείσιμο" των μορφοποιήσεων του κώδικα των Forums χρειάζεται το "/", δηλ. [/i], [/size1] κ.λπ.
---------------------------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2002, 12:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
grrrr... test!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

xaaa... το πέτυχα!!! (περιμένω τώρα και την Photo στο προφίλ, και ολοκληρώθηκα!)

Edited by - ananasss on 06/12/2002 12:12:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2002, 12:53:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω αγαπητέ ananasss ότι πλέον έχεις ανέλθει σε ένα άλλο επίπεδο ύπαρξης!!

Για όσους δυσπιστούν... ας δουν το Προφίλ του φίλου μας!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2002, 13:09:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπίζω πάντως ο κλόουν που έβαλες στο τέλος, να μην είναι ενδεικτικός του νέου μου... επιπέδου!

Περιμένω τώρα να εμφανίζεται και μετά το κάθε μου μήνυμα, μπας και δώσουμε μια πιο... εύθυμη νότα στα σοβαρότατα -κατά τ' αλλα- θέματα που αναπτύσσουμε.

Και πάλι σ' ευχαριστώ (το έκανα και από άλλο topic, προηγουμένως)

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2002, 12:39:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ananasss.

Στο τέλος κάθε παραθύρου που ανοίγεις για να γράψεις μήνυμα υπάρχει μία επιλογή που λέει

"Επιλέξτε για να συμπεριλάβετε την ψηφιακή Υπογραφή του Προφίλ σας."

Επέλεξέ το μία φορά και μετά θα είναι τσεκαρισμένο αυτόματα κάθε φορά που στέλνεις μήνυμα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2002, 13:18:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αααα...!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Επιλεγμένο είναι φίλε thoth αλλά... δεν... ξέρω γω?!

Edited by - ananasss on 09/12/2002 13:20:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2002, 14:28:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό μου φρουτάκι (είμαι σε μεγάλα κέφια με συγχωρείτε)!!

Εφόσον έχεις "μπει" με το username/password που έχεις επιλέξει, εμφανίζεται πάνω δεξιά στη σελίδα σου η ένδειξη "Έχετε εισέλθει(Login) ως username"...(στη δική σου περίπτωση ananasss)

Πιο πάνω υπάρχει ένα link που λέγεται "Προφίλ"...κάνε κλικ εκεί και δήλωσε τα στοιχεία σου για να μπεις στο ΔΙΚΟ σου Προφίλ.
Κάτω από τον τίτλο "Βασικά",στο δεξιό μέρος της σελίδας,υπάρχει ένα πεδίο με τίτλο "Υπογραφή (ψηφιακή)".
Έχεις καταχωρήσει ΕΚΕΙ το κείμενο που θέλεις να χρησιμοποιήσεις ως υπογραφή??
Μη ξεχάσεις να πατήσεις το κουμπί "Υποβολή" στο κάτω μέρος της σελίδας μόλις τελειώσεις.Kαι φυσικά να τσεκάρεις και το κουτάκι που ανέφερε ο Thoth.Αν ακόμα έχεις πρόβλημα,βάλε μια φωνή και θα σπεύσει ο Admin να σε βοηθήσει!!!
Χαιρετώ,ο Σκοτεινός Άγγελοςςς!!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2002, 21:29:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό μου αγγελάκι,
φύλακας άγγελος μου έγινες πια (κι άλλες φορές μου άνοιξες τα μάτια, χωρίς να το ξέρεις)...
Έχω κάνει όλες τις σχετικές ενέργειες, μέχρι και e-mail στον Admin έχω στείλει με το ...αίτημά μου. Το ένα μέρος της αίτησης έγινε δεκτό, η φωτογραφία μου δηλαδή μπήκε στο προφίλ μου, το δεύτερο μέρος αφορά το να εμφανίζεται η φωτογραφία μου κάτω από κάθε μου μήνυμα...
Έχω επιλέξει από ...παλία το "Επιλέξτε για να συμπεριλάβετε την ψηφιακή Υπογραφή του Προφίλ σας." αλλά τίποτας... Μπας και φταίει το άλλο παραθυράκι που έχει από πάνω και λέει "Μέθοδος"? στο "Βασική" το έχω! Όσον αφορά το κείμενο που θέλω να εμφανίζεται ως "ψηφιακή υπογραφή", εμφανίζεται ήδη εδώ και μέρες... Αυτό το κατάφερα από μόνος μου
Φχαριστώ πολύ για την βοήθεια πάντωςςς...!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2002, 22:24:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι...
Καλέ μου ananasss,αν είμαι εγώ φύλακας άγγελός σας,εμένα ποιός θα με φυλάει??
Τέλος πάντων,είμαστε μια συντροφιά καλή και δημιουργική και αλλοίμονο αν δε βοηθά ο ένας τον άλλον...Μπορεί κάποτε να χρειαστώ και γω κάτι,δε θα σπεύσει κανείς??
Χαιρετώ,το Σκοτεινό Αγγελάκι!!!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 09/12/2002 22:24:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 02:10:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ananasss, καθώς η οικολογική μου συνείδηση είναι ιδιαίτερα ανεπτυγμένη αποφάσισα τελικά να ικανοποιήσω το αίτημά σου για να συμπεριλαμβάνεται η εικόνα που θέλεις στην "Ψηφιακή Υπογραφή" σου!

Η "Ψηφιακή Υπογραφή" δεν "τραβάει" αυτόματα την εικόνα που έχει το κάθε Μέλος στο Προφίλ του!
Εάν το Μέλος θέλει να εμφανίζεται και εικόνα στο Προφίλ του, μπορεί να την συμπεριλάβει(την ίδια με το Προφίλ ή διαφορετική - συνιστώ να μου την αποστέλλει) μέσω του "Κώδικα του Forum" και γενικά να χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη κωδικοποίηση για να μορφοποιήσει όπως θέλει την "Ψηφιακή Υπογραφή" ακριβώς με τον τρόπο που γίνεται και κατά τη συγγραφή μηνυμάτων!

Οι εικόνες λοιπόν εισάγονται με την χρήση του Tag: [img]url εικόνας[/img].

Και φυσικά με το "τσεκάρισμα" του "Επιλέξτε για να συμπεριλάβετε την ψηφιακή Υπογραφή του Προφίλ σας." η εικόνα με το συνοδευτικό κείμενο (εάν υπάρχει) θα εμφανίζεται σε όλα τα καινούργια μηνύματα!

Παρακαλώ πάντως για την αποφυγή των υπερβολών: βασικά δηλαδή μικρές εικόνες !!

Για σένα πάντως ananasss φτιάξαμε μία special εικόνα σε κάδρο! (...για να θυμάσαι πάντα εκείνα τα χρόνια της αθωώτητας, και για να διατηρηθεί η φωτογραφία ανέπαφη φυσικά )

Κοίταξε στο Προφίλ σου για να δεις τη σύνταξη του κώδικα και κάνε όποιες μορφοποιήσεις επιθυμείς.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 09:35:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα!
test

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 09:40:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για να δούμε!
test2

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 09:43:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
yesss!!!
Φχαριστώ πολύ Admin
(και Αγγελάκι μ')

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 10:14:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη για τα test φίλε Admin,
αλλά στην Προεπισκόπηση δεν φαίνεται η ψηφιακή υπογραφή, αλλά μόνο το μήνυμα...
Στο γράφω αυτό, γιατί διάβασα σε προηγούμενο topic απάντησή σου στον "notis_κλπ" σχετικά με το θέμα...
Προς διευκρίνηση στο λέω λοιπόν

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy