ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Μυστήριο στο βουνό των Θεών, τον Όλυμπο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2005, 15:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
www.sitemaker.gr/oionos

ηηη

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 12:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή μυστήρια δεν συμβαίνουν μόνο στην Πεντέλη και στα καπάκια τησ Αθήνας ,θα σας γράψω κάποια γεγονότα ,που διαδραματίστηκαν στο βουνό των Θεών, τον Όλυμπο.
Είμασταν 4 άτομα στο Λιτόχωρο και συγκεκριμένα στο ξενοδοχείο Αφροδίτη.Είναι χειμώνας ,έχει πάραπολύ κρύο και εμείς στο δωμάτιο χαζεύαμε τηλεόραση.Γύρω στις 10 βγαίνει ένας από την παρέα έξω για να τραβήξει το παντζούρι και εμείς ξαφνικά τον ακούμε να τσιρίζει .Βγαίνουμε και εμείς έξω και αυτό που είδαμε δεν μπορεί να περιγραφτεί με λόγια. Ήταν δυο κυανές σφαίρες στο ίδιο περίπου ύψος, η μια σε απέναντι από την άλλη ,αρκετά ψηλά στον ουρανό ,και τρέχανε σαν να σκόπευαν να συναντηθούν.Ξάφνου εξαφανίζονται και ενω παρατηρούμε εναγωνίως τον ουρανό δεν μπορούσαμε να δούμε τίποτα.
Τρελλαθήκαμε,ούτε κρύο καταλαβαίναμε ούτε τίποτα,μετά από 10 λεπτά 15 δεν είμαι σίγουρος,καρφωθήκαμε στον ουρανό,γιατί τις είδαμε πάλι η μια στέκεται παράλληλα με την άλλη .Κυανά ,λαμπερά αντικείμενα αιωρούνταν.Και μετά από λίγο,άρχισαν ένα τρελλό χορό μεταξύ τους. Κινούνταν σαν τα καρδιογραφήματα για αρκετή ώρα. Μετά χάθηκαν .Όχι μόνο δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε,αλλά οι σκέψεις πολιορούνταν από αυτές τις εικόνες. Ξέρω παρά πολλά περιστατικά και έχω δει και πολλές φωτογραφίες που αφορούν τέτοια φαινόμενα στον Όλυμπο και στους Δελφούς.
Αλλά αυτό που είδαμε εμείς είναι γεγονός ότι έχει αλλάξει την ζωή μου

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 13:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Ερεβος θα ήθελα να γίνεις ποιο συγκεκριμένος και να ανέφερες πως αυτό το γεγονός άλλαξε την ζωή σου.
Ευχαριστώ.


The love is like a ball. Ul c
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 13:38:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ξέρω παρά πολλά περιστατικά και έχω δει και πολλές φωτογραφίες που αφορούν τέτοια φαινόμενα στον Όλυμπο και στους Δελφούς.

καλά, καλά....



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 13:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το γεγονός αυτό άλλαξε τη ζωή μου ,διότι ήταν κάτι πολύ ασυνήθιστο για μένα .Σίγουρα δεν ήταν μετεωρολογικά μπάλόνια, σίγουρα δεν ήταν αεροπλάνα,τότε τι ήταν.Μήπως όλες αυτές οι φημολογίες για χρονοταξιδιώτες ήταν αληθινές;’ρχισα λοιπό να ψάχνω μέσα από την ιστορία μας και εκεί μέσα βρήκα πολλά στοιχεία,διότι η ιστορία μας βρίθει από παράξενα γεγονότα.Πραγματικά όλα αυτά μου άλλαξαν τη ζωή γιατί ξέρω ότι πολύ σημαντικά γεγονότα θα λάβουν μέρος στα επόμενα χρόνια και εμείς οι ασήμαντα σημαντικοί θα είμαστε οι πρωταγωνιστές

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 13:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ . ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΘΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΑ.

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 16:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΥΠΟΓΕΙΑ ΔΥΝΑΜΗ VRILL;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ;
ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΥΝΑΜΗ

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 16:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Ερεβος, περιμένω να μάθω αυτά τα πολύ σημαντικά γεγονότα των επομένων χρόνων.
Ετσι πως το λές, η μοίρα μας είναι καταγραμμένη και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.
Αν μπορούσες να με διαφωτίσεις για τα σημαντικα αυτά γεγονότα θα σου ήμουν υπόχρεος.



The love is like a ball. Ul c
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 01:07:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα αυτό μετονομάζεται από:
www.sitemaker.gr/oionos
σε

"Μυστήριο στο βουνό των Θεών, τον Όλυμπο".

Ελπίζω έρεβος να μην έχεις αντίρηση για τη συγκεκριμένη επιλογή τίτλου, η οποία αποτελεί τμήμα του εισαγωγικού κειμένου σου.
Αν ωστόσο θα ήθελες να προτείνεις κάποιον άλλο τίτλο, μπορείς να το αναφέρεις σύντομα, ώστε να αλλάξει.

Καλή συνέχεια.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rathamanthes
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 08:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rathamanthes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου έρεβος, δεν έχω κανένα λόγο να μη πιστέψω αυτή την εμπειρία σου και πραγματικά πολύ θα ήθελα να έχω και εγώ μια παρόμοια.

"Πραγματικά όλα αυτά μου άλλαξαν τη ζωή γιατί ξέρω ότι πολύ σημαντικά γεγονότα θα λάβουν μέρος στα επόμενα χρόνια και εμείς οι ασήμαντα σημαντικοί θα είμαστε οι πρωταγωνιστές"

Όμως δώσε μας περισσότερα στοιχεία για αυτή σου τη δήλωση, ποια γεγονότα ξέρεις ότι θα συμβούν και πως θα πρωταγωνιστήσουμε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 10:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ την παρέα. Φίλε έρεβος, η δική μου ένσταση βρίσκετε στο γεγονός ότι συγγραφείς και εκδότες του "παράξενου" συμβαίνει, εντελώς τυχαία, να έχουν εμπειρίες γύρω από τα θέματα που ασχολούνται και είναι οι τυχεροί που "έτυχε" σε αυτούς το τάδε ή το δείνα περιστατικό κατά την διάρκεια συνήθως της έρευνας τους. Πολλοί που τους πιστεύουν, παίρνουν τα βουνά και τα λαγκάδια και αφιερώνουν άπειρο χρόνο προκειμένου να βιώσουν και οι ίδιοι κάτι ανάλογο, αλλά μάταια. Αυτό από μόνο του τα λέει όλα. Κάποια στιγμή υπάρχουν και μαρτυρίες, εντελώς τυχαία πάντα και συνεργατών των πιο πάνω αναφερομένων.

Λοιπόν η δική μου η έρευνα, που δεν έχει να κάνει με ufo , φαινόμενα, και άλλα τέτοια, λέει άλλα. Χιλιάδες ώρες συγκεντρωτικά, πολλών ατόμων που έχουν λιώσει δεκάδες ζευγάρια παπούτσια αναζητώντας, ότι αναζητούν, στον Όλυμπο και σε όλα τα βουνά της χώρας, μπαίνουν σε σπηλιές, κατεβαίνουν σε βάραθρα και μάλιστα διανυκτερεύουν μέσα εκεί, δεν έχουν δει απολύτως ΤΙΠΟΤΑ.

Δεν αμφιβάλω στην ύπαρξη κάποιων φαινομένων, αλλά μη το παρακάνουμε κιόλας. Δεν είναι όλα εμπόριο ξέρεις. Και ο αναγνώστης έχει πια καταλάβει καλά τι γίνεται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 13:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η ΥΠΟΓΕΙΑ ΔΥΝΑΜΗ VRILL;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ;
ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΥΝΑΜΗ

ηηη


Κάνε τον κόπο και κάνε κλίκ στην εικόνα πιο κάτω και διάβασε για τη δύναμη Βρίλ και μετά ξαναμίλα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 14:51:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η εμπερία σου βασικά παραπέμπει στο φαινόμενο των σφαιρικών αστραπών. Βέβαια, σύμφωνα με τους ισχυρισμούς σου, είναι πολύ απίθανο οι τροχιές δύο σφαιρικών αστραπών(που σημειωτέον δημιουργούνται σχετικά σπάνια, στα ανώτατα ατμοσφαιρικά στρώματα) να συναντηθούν... Βασικά οι σφαιρικές αστραπές απαιτούν για τη δημιουργία τους την επίδραση ισχυρού μαγνητικού πεδίου και την ύπαρξη ιονισμένων αεριών, ώστε υπό κατάλληλες συνθήκες να γίνει συμύκνωση τους. Δεν γνωρίζω περισσότερες λεπτομέρειες...

Φιλικά, Νότης!

"Παντεπόπτης Οφθαλμός"

"Πανδαισία Θαυμάτων..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 15:39:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν πραγματικα ειδες το οτιδηποτε καλε μου φιλε, τοτε αξιο θα ηταν να αρχησεις να ψαχνεις παγκοσμια παρομοια φαινομενα...επειδη τυχαινει και εγω να εχω δει παραξενο φαινομενο στη ζωη μου, και ξερω πως κανενας αλλος δεν θα σε πιστεψει οσο εσυ πιστευεις τον εαυτο σου...θα σου ελεγα καλυτερα να αρχησεις να ψαχνεις τι ειδες και να αναζητησεις τη γνωση απο ανθρωπους που ξερουν λιγο αποκρυφισμο.

"Anno IIIxiii Sol 19° Libra, Luna 12° Capricorn Dies Mercurii"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 16:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι σε αυτόν το χώρο που ονομάζεται Ελληνοκεντρικός πάνω από 10 χρόνια ,και πιστεύα σε ατια,σε θεούς που ήρθαν από τα άστρα.Μετά από αυτό το γεγονός άρχισα να πιστεύω ¨.Έχω υπάρξει φυσικά τυχερός γιατί έχω δει από το΄τε πολλά ανεξήγητα αντικείμενα και το κυριότερο χωρίς να έχω σπαταλήσει ατελείωτες ώρες κοιτώντας τον ουρανό ή ψάχνοντας την κοίλη γη. Δεν είμαι εκλεκτός είμαι απλά τυχερός.Πάρα πολλές φορές σκεπτόμενος με τη λογική λέω στον ευατό μου ότι δεν υπάρχει τίποτα ανεξήγητο αλλά από την άλλη τα παραδέχομαι γιατί τα μάτια μου σίγου ρα δεν με γελούν.Επίσης δεν έχω δει μόνοεγω αλλά έχουν δει και πολλοί φίλοι μου που ούτε και αυτοί έχουν περιπλανηθεί σε σπηλιές και φαράγγια.Ήταν και αυτοί απλά πολύ τυχεροί. Όσο για τη σελίδα που διαφημίζω www.sitemaker.gr/oionos είναι μιας φίλης μου αγαπημένης και σίγουρα η ύπαρξη αυτής της σελίδας έχει έμπορικούς σκοπούς.Δεν νομίζω να είναι κακό και δεν ε'ιστε μικρά παιδιά να παρασύρεστε αν ΄κάτι δεν βρίσκετε σωστό.Ο καθένας έχει κρίση και αντίληψη .
Όσο για την δύναμη VRILL δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί δεν έχω δει ποτέ κάτι περιέργο να συμβαίνει κάτω από την γη.Έαν εσυ έχεις δει ή την έχεις νιώσε και αυτή η δύναμη καθαίρει και ανδρώνει το μυαλό πες μου σε παρακαλώ που μπορώ να την βρω γιατί ειδικά αυτήν εην εποχή που χρωστώ παντού και καταρέω ψυχολογικά την έχω απόλυτη ανάγκη.
Όσο για αυτά που έχω δει δεν μπορώ να προσδιορίσω τι ακριβώς είναι.Αλλά υποθέτω ότι, ή γήινη αμερικάνικη τεχνολογία είναι ή εξωγήινη.Εαν είναι αμερικάνικη είναι άξιο ερώτησης ,τι θέλουν οι Αμερικάνοι βραδιάτικα στον Όλυμπο.Για ποιό λόγο να βάζουν τις σφαίρες τους βραδιάτικα να παίζουν στον ουρανό.Τόσο σπάταλοι είναι που δεν ξέρουν που να ξοδέψουν τα λεφτά τους και λένε"ας πάμε μια βολτίτσα στον Όλυμπο ,έτσι για να περάσει η ώρα" ή λέτε ότι δεν απέμεινε άλλος τόπος για να δοκιμάζουν τις εφευρέσεις τους και πάνε στην τελευταία τρύπα του ζουρνά. Τα ξαναλέμε σε λίγο

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2005, 02:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κυανά ,λαμπερά αντικείμενα αιωρούνταν.Και μετά από λίγο,άρχισαν ένα τρελλό χορό μεταξύ τους. Κινούνταν σαν τα καρδιογραφήματα για αρκετή ώρα.

Θα συμφωνήσω με τον Σκορπιό που μίλησε για τις σφαιρικές αστραπές. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουμε ακόμα πολλά πράγματα γι αυτές, συνήθως πετούν χαμηλά αλλά υπάρχουν και αναφορές για πιό ψηλά. Τις είδες προς το βουνό (το φαράγγι);

Θα βρεις κάποιες σχετικές αναφορές εδώ.
http://amasci.com/weird/unusual/bl.html


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2005, 15:54:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ.θΑ ΚΟΙΤ’ΞΩ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΣΕΛΊΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2005, 17:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν θυμάμαι καλά
στο Λιτόχωρο ή κοντά στο Λιτόχωρο είναι ή ήταν μια εταιρεία που κατασκευάζει ή κατασκεύαζε UAV(Uninhabited Air Vehicles).

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2005, 19:30:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είχα μιλήσει με κάποιον Έλληνα ,που είχε σπουδάσει στην Αμερική ρομποτική ,ότι κάποτε όταν ήρθε στην Ελλάδα δούλεψε για ένα χρονικό διάστημα σε αυτήν την εταιρία .Μού είπε λοιπόν ότι,δεν είναι κάτι σημαντικό ή παράξενο αφού διορθώνει παλαιά μοντέλα αεροπλάνων.Τότ του είπα το περιστατικό που βιώσα και μόυ απάντησε με σιγουριά και μάλιστα χαμογελώντας ότι σίγουρα αυτά τα αντικείμενα δεν είναι προιόντα αυτής της εταιρίας.

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 17:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι για τον Όλυμπο ας μας πει,διότι είναι το βουνό των Θεών και σίγουρα κάποιος θα έχει βιώσει κάποια παράξενα φαινόμενα

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

έρεβος
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 17:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους έρεβος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παναγιώτη μόλις φτιάξω το μικρό πρόβλημα που έχω με το e-mail θα σου απαντήσω

ηηηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 17:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έπίσης πολλοί χωρικοί ισχυρίζονται ότι υπάρχει γενικά μεγάλη εναέρια κυκλοφορία στον Όλυμπο(φυσικό) και παράλληλα διάφορες μυστικές εγκαταστάσεις προσγείωσης-απογείωσης διαφόρων ιπτάμενων αντικειμένων. Δεν ξέρω αν ισχύει... δεν το υποστηρίζω, εφόσον δεν το έχω ερευνήσει, αλλά το βρίσκω πολύ πιθανό. Προς Θεού δεν κάνω λόγο για Α.Τ.Ι.Α.! Δεν το βρίσκω καθόλου πράλογο να έχει εκεί μυστική εγκατάσταση το ΝΑ.ΤΟ...

Φιλικά, Νότης!

"Παντεπόπτης Οφθαλμός"

"Πανδαισία Θαυμάτων..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2005, 19:01:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αφού διορθώνει παλαιά μοντέλα αεροπλάνων

Δεν μίλησα για επισκευή ή κατασκευή αεροπλάνων.

Μάλλον δεν έχει σχέση με την εταιρεια που αναφερω ο φίλος σου.
Δεν καταλαβαίνω επισης τι σχέση έχει η ρομποτική με την επισκευή παλαιών αεροπλάνων????


----


Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy