ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 CARLOS CASTANEDA
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nikosnostos
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2002, 16:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nikosnostos
ομολογω οτι η περιπτωση castaneda οσο αφορα τα βιβλια του ειναι πολλυ περιπλοκη και φερνει τον καθενα μας σε αμηχανια.
αφορμη αυτου του αρθρου ειναι ενα βιβλιο του <η τεχνη των ονειρων>.
θα ηθελα αν ειναι δυνατων να μου γραψετε αν καποιος απο εσας εχει καταφερεινα εφαρμοσει την τεχνικη αυτη επιτυχως η` οποιαδηποτε αλλη τεχνικη που συνηστατε στα βιβλια του.
συμφωνειτε με αυτες?ειναι η τεχνη της μετατοπισης εφικτη ωστε να μεταμορφωνομαστε ακομα και σε ζωα που οπως ειναι γεγονος οτι οι λα`ικες παραδοσεις εναι γεματες απο αυτες?
ποια ειναι η γνωμη σας για αυτον?


Dreamwarrior
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2002, 11:55:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dreamwarrior  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Dreamwarrior
Θέτεις πολλά ερωτήματα μαζί και γι αυτό είναι δύσκολο να απαντήσει κάποιος σε όλα.
Ναι, η Τέχνη του ονειρέματος είναι μια απόλυτα εφαρμόσιμη τέχνη εδώ και χιλιάδες χρόνια.

Περισσότερα όμως όταν οι ερωτήσεις σου γίνουν πιο συγκεκριμένες ή στο http://clubs.pathfinder.gr/Dreamwarriors

Καλώς σε βρήκα !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2003, 13:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!
ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΝΟΙΞΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΣΤΑΝΕΝΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ...
ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ Ο ΔΟΝ ΧΟΥΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...ΧΘΕΣ ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΤΕΥΧΟΣ ΑΒΑΤΟΝ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΣΤΑΝΕΝΤΑ+ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΩ...'ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΕΡΧΕΤΑΙ+Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ'...
ΕΥΧΕΣ,ΑΤΜΑ

*ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΓΡΑΦΤΕΙ.....*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy