ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Η ΣΚΙΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΟΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2002, 23:46:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΟΣΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ...
ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM TOY ESOTERIKA
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΙΑ ΜΑΣ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΞΑΣΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΗΣΚΙΟΣ ΚΑΙ ΝΟΓΙΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΣΤΟΝ ΔΑΝΤΗ ΟΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΑΔΗ ΤΟΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΖΩΝΤΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΗΣΚΙΟ ΣΤΑ ΟΜΗΡΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΗΣΚΙΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΠΙΟΥΝΕ ΑΙΜΑ ΑΠΟΚΤΑΝΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΥΠΟΣΤΑΣΗ.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2002, 13:34:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILOI MOU KALOS SAS MESHMERH.

FILE NOSTO DEN THA PANDHSW SXETIKA ME TO THEMA AYTO POU ETHESES.

APLA THA SOU ANAFERW ENA RHTO TEN PROGWNWN MAS.

ΓΝΩΘΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ
ISWS ME AYTON TON TROPO NA GNWRISOUME KAI THN SKIA MAS.

NOMIZW FILE MOU PWS ARKEI AYTO.

EYXARISTW

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 07:03:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερίζω τους φίλους και καλοσορίζω (έστω και καθυστερημένα !!!) τον φίλο Νόστο.

Φίλε μου, ένα απο τα εξαίρετα μέλη του Εsoterica.gr είναι "ο Σκοτεινός ΜΑΣ 'Αγγελος".
Κάθε μύνημά του το κλείνει με μιά ερώτηση, "Ποιό είναι το παραγματικό μέγεθος της σκιάς μας;;;"

Νομίζω ότι την απάντηση την έχει ήδη και θα ήθελα να μας την παρουσιάσει....

Πάντως είναι ένα θέμα που αξίζει λίγη παραπάνω κουβέντα από όλους μας...
Εν αναμονή λοιπόν...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 16:54:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
' ΣΚΙΑ+Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ'
ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΥΣΤΑΤΗΣ ΜΥΗΣΗΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ,ΕΠΑΙΞΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗ ΣΚΙΑ ΜΟΥ ...
ΗΤΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ,ΕΠΡΕΠΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΤΗ ΝΙΚΗ...
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΜΙΑΝ ΑΚΕΦΑΛΗ ΠΛΕΟΝ ΝΙΚΗ?Θ'ΑΝΑΡΡΩΤΙΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΖΗΤΩΚΡΑΥΓΑΖΕΙ ΩΣ 'ΝΙΚΗΤΗ',ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΥΝΗ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ,ΛΟΙΠΟΝ ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΗΧΟΥΣ PROGRESSIVE ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΕΣ ΣΤΡΟΒΙΛΙΣΜΑ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ,ΞΕΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΟ STAGE ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ+ΣΧΗΜΑΤΙΖΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΒΑΛΕ ΕΜΕΝΑ _Η_ ΤΗ ΣΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΩΣ ΧΟΡΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ +ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΙΑ ΜΟΥ ,ΝΑΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΟΡΦΗ,ΝΑΑΠΟΜΑΚΡΥΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ, ΟΠΟΙΟΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗ Η ΣΚΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΟΤΑΝ ΠΙΑ-ΗΤΑΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ +ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ...ΗΤΑΝ Η ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ-ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ(+ΜΙΛΩ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ),ΗΤΑΝ Η ΓΝΩΣΤΗ ΑΡΧΕΤΥΠΙΚΗ ΦΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΟΥΛΩΜΕΝΟ ΜΑΝΔΥΑ...(ΒΟΗΘΗΣΑΝ +ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ).ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ,2-3 ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΡΘΑΝ +ΚΑΘΗΣΑΝ Σ'ΕΝΑ ΒΡΑΧΑΚΙ ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΕΝΩ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΙΚΑ"ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ"(!).
ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ ΑΠ'ΑΥΤΟ ...ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΩΧΝΩ ΝΟΕΡΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΥΤΟ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ+ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ Μ'ΕΒΓΑΛΕ +ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ,ΚΑΘΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΘΕΙ...
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ,ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕ...(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΕ ,ΤΑΤΟΟ ...+ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ...ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "ΕΙΣΟΔΟΣ"...)
(ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΔΗ... -ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ -ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΑΓΝΗΤΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΟ 'ΘΥΜΑ' ΤΟΥΣ ' ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ..

ΞΕΡΩ...ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΜΟΝΟ Σ'ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...
ΦΩΣΣΣΣΣΣΣ,ΑΤΜΑ

Υ.Γ.ΗΤΑΝ Η ΚΟΡΥΦΩΣΗ ΤΗΣ ΑΡΝΗΣΗΣ...........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2002, 23:08:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να'μαι και γω!!! Καλησπερίζω τους παλιούς και καλωσορίζω τους νεότερους της παρέας μας!!!
quote:
Φίλε μου, ένα απο τα εξαίρετα μέλη του Εsoterica.gr είναι "ο Σκοτεινός ΜΑΣ 'Αγγελος".
Κάθε μύνημά του το κλείνει με μιά ερώτηση, "Ποιό είναι το παραγματικό μέγεθος της σκιάς μας;;;"

Καλέ μου Κέλσο,σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
ΟΜΩΣ σκιά υπάρχει όταν κάποιος είναι ΕΤΕΡΟΦΩΤΟΣ όπως σου είχα πει και παλιότερα!
Τώρα το ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΙΝΑΙ η σκιά σου εξαρτάται από το ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΩΣ ΕΙΣΑΙ!!Και αυτό το ξέρεις μόνο με το ΓΝΩΘΙ Σ'ΑΥΤΟΝ!(Ευχαριστώ για την "πάσα" Avatargr)
Όσο πιο κοντά στο φως είσαι,τόσο μεγαλύτερη είναι....
Αυτά για την ώρα...σας χαιρετώ!!
Ο Σκοτεινός Άγγελος!


"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2002, 16:10:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ+ΠΑΛΙ!
...ΣΚΟΤΕΙΝΕ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΙΔΑ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ! +Σ’ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΣΥΜΦΩΝΑ ΟΜΩΣ Μ’ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΘΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ’ΑΛΗΘΕΙΑ’ - ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ’ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑ...ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ ,ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΔΕΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ...ΣΑΟΣ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...


Edited by - ΑΤΜΑ on 27/12/2002 16:12:38

Edited by - ΑΤΜΑ on 27/12/2002 16:17:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2002, 23:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια καλά!
Φίλη μου ΑΤΜΑ δε χρειάζεται να μ'ευχαριστείς...
Πότε είμαστε κοντά στο φως και πότε μακριά...η παγίδα είναι να του γυρίσεις την πλάτη...
Σας χαιρετώ,
ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2002, 00:13:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ+ΧΑΡΑ!
ΦΙΛΕ ΑΒΑΤΑΡ,
ΘΑ’ΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ...

ΕΓΡΑΨΕΣ:
[EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS ]

Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΓΡΑΨΕ:
[Πότε είμαστε κοντά στο φως και πότε μακριά...η παγίδα είναι να του γυρίσεις την πλάτη]

!!!!!ΦΩΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!ΑΤΜΑ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2002, 22:01:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι.
Καλή μου φίλη ΑΤΜΑ,είπα την παραπάνω κουβέντα επηρεασμένη από τη συζήτηση στο θέμα "Η απώλεια της πίστης".
Και εννοώ ότι:
1) Όταν είσαι μακριά από το φως σου (ή την αλήθεια σου ή όπως θες πες το) μην αποθαρρύνεσαι από το μακρύ και ανηφορικό δρόμο μέχρι να φτάσεις.
2) Όταν με το καλό πλησιάσεις αλλά δεν καταφέρεις να αγγίξεις το φως,μη του γυρίσεις την πλάτη απογοητευμένη,όλα έχουν το χρόνο τους...

(Κοίτα ποιά μιλάει ,ένας ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ άγγελος!!)
Χαιρετώ!!!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 00:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΤΜΑ.

ΘΑ ΜΙΛΙΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΓΩ.

ΣΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕΡΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ....
ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ
ΚΑΘΕ ΤΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ
ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΟΣ...
ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΨΕΜΑ ΓΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ...
ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΨΑΜΕ ΚΑΙ ΓΚΡΕΜΙΣΤΙΚΕ ....

ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΑΡΙΑ Η ΣΚΙΑ ΜΑΣ.

ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ....

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ......
ΤΟΤΕ ΓΥΡΝΑΣ (ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ)ΚΑΙ ΜΕ ΛΥΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΘΟΡΙΑΖΟΥΝ
ΣΑΝ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ ....
ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΟ ΦΩΣ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΑΦΕΡΑ .... (ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ)
ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 14:01:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ,
+ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ,ΦΙΛΕ ΑΒΑΤΑΡ!
ΔΙΟΤΙ Η ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ Σ’ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝΕ Η ΦΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ....+ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΠΑΡΑ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ!
Σ’ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ,ΑΚΟΜΗ +ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΦΩΣΣΣΣΣΣΣ,ΑΤΜΑ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2002, 15:37:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ.

quote:
ΤΟΤΕ ΓΥΡΝΑΣ (ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ)ΚΑΙ ΜΕ ΛΥΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΘΟΡΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ ....

ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΑ ΤΗΝ ΤΗΝ ΛΥΠΗ.
ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΣΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ.... ΠΕΔΙ ΜΑΣ ....

ΚΑΙ ΛΥΠΗ ΓΙΑΤΙ ΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡWΠΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΥΝΑΜΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2003, 01:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....+ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΠΑΡΑ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ.....


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2003, 09:50:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ...........

ΚΑΘΕ ΤΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cronos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Christmas Island
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2003, 23:44:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cronos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η DARK ANGEL είπε
quote:
Τώρα το ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΙΝΑΙ η σκιά σου εξαρτάται από το ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΩΣ ΕΙΣΑΙ!!

Ομολογώ πως αυτή η πρόταση κρυβει μέσα της φοβερά μεγάλο ποσό σοφίας (αν μπορεί να μετρηθεί).
Μόλις την διάβασα ένοιωσα πως από εδώ και πέρα δεν θα είμαι πια ο ίδιος. Ίσως να φαίνεται τρελό. Πάντως σ'ευχαριστώ...

Μάτια... Παρατηρούν... Δεν μπορούν να δουν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2003, 00:35:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ...
Να'σαι καλά φίλε Κρόνε-Χρόνε και καλώς μας όρισες ....

Καλοί μου φίλοι,λυπάμαι που δε μπορώ να συμμετέχω στις συζητήσεις σας συχνά αλλά πάντα διαβάζω τα μηνύματά σας και πάντα σας σκέφτομαι και μου λείπετε...
Ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2003, 00:58:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AΙΣΘΗΤΗ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ.....

'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 26/01/2003 00:58:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cronos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Christmas Island
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2003, 11:05:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cronos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή DARK ANGEL to όνομα όπως πολύ σωστά είπες είναι Κρόνος(το δείχνει και η φωτογραφία).
Θα θέσω ένα ερώτημα: η σκιά δείχνει το δύσκολο δρόμο από το σκοτάδι στο Φως και τη δύναμη που έχει το σκοτάδι μέσα μας όταν είμαστε κοντά στο Φώς; το λέω αυτό γιατί όταν είμαστε κοντά στο Φως μια σκιά για να συνεχίσει να υπάρχει πρέπει να είναι πολύ δυνατή. Μήπως όταν δούμε ότι η σκιά έχει μεγαλώσει πρέπει να κάνουμε το τελικό άλμα στο Φως; Γιατί, όταν είμαστε κοντά στο Φως έχουμε μεγάλη σκιά. Τι γίνεται όμως όταν είμαστε μέσα στο Φως ή ακόμα και όταν είμαστε το Φως;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2003, 15:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΚΡΟΝΟ Η ΣΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟΣ.
ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ.
ΑΣ ΦΩΤΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΜΑΣ.
ΕΑΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΩΣ ??????
Η ΕΑΝ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ???????

ΜΑ ΤΟΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΕΓΙΝΕ Η ΘΕΩΣΗ ΜΑΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΙΟ.
ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙ.
ΑΝΑΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2003, 03:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 14:52:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΣΚΙΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟΣ;

ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...

-ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ-



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katarakths
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 15:14:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katarakths  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοι φιλοι θα σας θυμισω κατι που μαλλον εχει σχεση με την κουβεντα που κανετε.

Μωλις επεσε η ατομικη βομβα στη χιροσιμα οι ανθρωποι που βρισκονταν κοντα στο επικεντρο τησ εκρηξης εξαυλωθηκαν και στη θεση τους εμεινε . . . μια σκια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy