ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΑ ΣΕ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΤΡΟΧΑΙΟ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Gema22
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 12:35:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gema22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την Δευτέρα 28 Μαρτίου 2005, περίπου στις 11:00 το πρωί, στην Λεωφόρο Κηφισίας, στην άνοδο προς Κηφισιά, στην είσοδο του προαστιακού, συνέβη ένα τροχαίο θανατηφόρο ατύχημα, με θύμα έναν 29χρονο οδηγό μηχανής.

Η μηχανή συγκρούστηκε κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες με διερχόμενο φορτηγό της Δημοτικής Επιχείρησης Αμαρουσίου το οποίο ήταν φορτωμένο με σίδερα και μπάζα.
Η μηχανή ήταν μάρκας SUZUKI Vstrom, ασημί χρώματος, με αρ. κυκλοφορίας ΒΙΜ 333.

Η οικογένειά του παρακαλεί, αν υπάρχει κάποιος αυτόπτης μάρτυρας, που γνωρίζει οτιδήποτε για το συμβάν να απευθυνθεί στα τηλέφωνα 210-2136182, 6977-780050, 6977-446556 ή στο Αστυνομικό Τμήμα Κηφισιάς.

Παρακαλούμε για την βοήθειά σας.

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 15:53:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ...ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.

Ο ΔΗΜΟΣ ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ;...ΤΑ ΦΟΡΤΗΓΑ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ...ΕΧΟΥΝ ΔΕΛΤΙΑ...ΣΥΝΗΘΩΣ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gema22
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2005, 16:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gema22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για να μην γίνει παρεξήγηση, ο οδηγός του φορτηγού δεν τον εγκατέλειψε. Μάλλον μπερδεύεσαι με το περιστατικό στην Κύμης.
Απλά στην δική μας περίπτωση, ο οδηγός (από ότι λέει) δεν έφταιξε σε τίποτα και λέει τα πράγματα όπως τον συμφέρουν.
Άλλωστε πάντα φταίει ο νεκρός και ειδικά αν είναι οδηγός μοτοσικλέτας.
Αυτό που ζητάω εγώ είναι κάποιον οδηγό άλλου αυτοκινήτου, μηχανής ή ακόμη και πεζό, που να είδε τις συνθήκες που έγινε το ατύχημα.
Κι αυτό γιατί δεν πιστεύω την μαρτυρία του οδηγού του φορτηγού.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2005, 01:07:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩΣΤΑ...ΠΑΛΙ ΦΟΡΤΗΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ;...ΣΤΗΝ ΚΥΜΗΣ ΠΑΛΙ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΜΠΛΑΚΕΙ;...Ή ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΑΛΑΤΑ;...ΤΕΣΠΑ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.

.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gema22
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 11:53:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gema22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρα και στην Κύμης ήταν φορτηγό.
Δεν ξέρω αν ήταν του Δήμου όμως.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

Με όλο τον σεβασμό φίλε μου, τι τα σκαλίζεις; Το παιδί που χάθηκε δεν πρόκειτε να επιστρέψει. Ναι, συμφωνώ πως θα διακαιωθεί αλλά να αναστηθεί δεν πρόκειτε.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gema22
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gema22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί να μην γυρίσει πίσω, αλλά τουλάχιστον, αυτός που φταίει, πρέπει να πληρώσει.
Μας κατέστρεψε την ζωή. Δεν μπορεί αυτός να μείνει ατιμώρητος.
Σήμερα ήταν ο Μάκης μου, αύριο ίσως είναι κάποιος άλλος.
Και είναι κρίμα. Απλά και μόνο για την ψυχή του, ο ένοχος πρέπει να βρεθεί και να τιμωρηθεί.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκαιο! Ειλικρινά συλληπητήρια.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
aceman
Διεγραμμένος Λογαριασμός


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2005, 11:54:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aceman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
i'm sorry man. :(

http://www.mptria.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy