ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 κερματα που λενε το μελλον
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 11:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σε ολους.τις προαλλες ειμουν Αιγινα και εκει γνωρισα καποιον περιεργο τυπο που αυτοαποκαλειτε "μυστης" ειχαμε βρεθει με κατι φιλους του και μας ειπε να παιξουμε ενα παιχνιδι.ειχε κατι κερματα που τα εριχνες στο τραπεζι και ρωταγες μια ερωτηση{εννοειτε χωρις να ακουνε οι αλλοι}τα κερματα τα εριχνες 5 φορες και αναλογα με το πως εχουν ερθει{κορωνα-γραμματα}ειχε ενα βιβλιο που απαντουσε στις ερωτησεις.ειπε οτι αυτα τα κερματα λενε και το μελλον.η ολοι διαδικασια ητνα και καλα πολυ σοβαρη και δεν επρεπε να το πουμε πουθενα.εγω πιστευω οτι στο αντρο που εσωτερισμου θα παρω καποιες απαντησεις

[img]http://www.wfu.edu/~matthetl/sunrise/angels/Mihaly.Zichy.lucifer.jpg[img]

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 14:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΚΙΝΑ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑΝ 3 ΚΕΡΜΑΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΑ ΕΡΙΧΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

Edited by - gigenis on 23/05/2005 14:38:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 17:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα 5 κερματα ανάλογα με τον συνδυασμό που θα δώσουν έχουν 5Χ5Χ5Χ5Χ5=3125 διαφορετικούς συνδυασμούς!!!
ΚΑΘΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΡΙΞΙΜΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 20:39:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί κάποιος να δώσει έναν σοβαρό λόγο για τον οποίο το αποτέλεσμα της ρίψης 5 κερμάτων έχει σχέση με την ερώτηση που κάνεις;

Τα 5 κερματα ανάλογα με τον συνδυασμό που θα δώσουν έχουν 5Χ5Χ5Χ5Χ5=3125 διαφορετικούς συνδυασμούς!!!

Φίλε Snoopy, νομίζω ότι αν τα κέρματα έχουν 2 μόνο δύο πλευρές (το φυσιολογικό) τότε οι συνδυασμοί είναι οι παρακάτω 32 και όχι 3125. Αν το καθένα έχει 5 πλευρές (βέβαια τι σόι κέρμα είναι αυτό;) τότε όντως ο συνδυασμός είναι 5χ5χ5χ5χ5.

0 = κορόνα 1 = γράμματα

Κ1 Κ2 Κ3 Κ4 Κ5
1: 0 0 0 0 0
2: 0 0 0 0 1
3: 0 0 0 1 0
4: 0 0 0 1 1
5: 0 0 1 0 0
6: 0 0 1 0 1
7: 0 0 1 1 0
8: 0 0 1 1 1
9: 0 1 0 0 0
10: 0 1 0 0 1
11: 0 1 0 1 0
12: 0 1 0 1 1
13: 0 1 1 0 0
14: 0 1 1 0 1
15: 0 1 1 1 0
16: 0 1 1 1 1
17: 1 0 0 0 0
18: 1 0 0 0 1
19: 1 0 0 1 0
20: 1 0 0 1 1
21: 1 0 1 0 0
22: 1 0 1 0 1
23: 1 0 1 1 0
24: 1 0 1 1 1
25: 1 1 0 0 0
26: 1 1 0 0 1
27: 1 1 0 1 0
28: 1 1 0 1 1
29: 1 1 1 0 0
30: 1 1 1 0 1
31: 1 1 1 1 0
32: 1 1 1 1 1


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 23:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι τα κερματα εχουν μονο δυο οψεις.ευχαριστω για τις απαντησεις

[img]http://www.wfu.edu/~matthetl/sunrise/angels/Mihaly.Zichy.lucifer.jpg[img]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Xotchipilli2
Μέλος 2ης Βαθμίδας


347 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2005, 03:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Xotchipilli2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μήπως αναφέρεστε στο I Ching ?

Ως δικια μου προσθήκη σε αυτό το θέμα¨: Μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ σε όσους αυτοαποκαλούνται "Μύστες" ...Απο προσωπική πείρα,όσοι αυτόκλητούς και αυτοχρισμένους μύστες γνώρισα είχαν ένα κοινό: Μου προκαλούσαν...νύστες...

Reality: A serotonine induced Hallucination?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2005, 11:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι η αληθεια ειναι οτι οποιοι ειναι μυστες δεν το λενε ετσι.μαλιστα τον τυπο τον γνωρισα μεσα σε μια μερα και ηταν υπερβολικα ανοιχτος αυτο ειναι υποπτο.

[img]http://www.wfu.edu/~matthetl/sunrise/angels/Mihaly.Zichy.lucifer.jpg[img]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2005, 13:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mύστης από την Αίγινα? Να έχω το νου μου να τον τρακάρω πουθενά...

Αγαπητέ Xotchipilli λίγο είχε ακούσει για Ι-τσίγκ, λίγο ρουνοανακάτεμα με ευρώπουλα, ένα βιβλίο αμφιβολης πιστότητας και εδεσε η συνταγή.

Υ.Γ. Πληρωνόταν γι'αυτό? Δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 10:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η αληθεια ηταν οτι ηταν λιγο περιεργος εξωτερικα.οταν τον ειδα ψιλοφρικαρα.εκανε ασκητικη ζωη αλλα η συμπεριφορα του ηταν καπως "παδικη" οστοσο δεν θελω να κατηγορησω τον ανθρωπο.

δεν ξερω το ονομα αυτου του ''παιχνιδιου'' αλλα ηταν σιγουρα κινεζικο.

τωρα κατι αλλο μου μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ο τυπος ηταν βαθια θεοσεβουμενος ειχε παει και στο αγιο ορος.τωρα πως το εριξε την κινεζικη φιλοσοφια?

''coming alive,leaving dead'' deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 18:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θυμασαι τι φοραγε και πως ειχε χτενισει τα μαλλια του αν ειχε?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 18:43:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σου nst

φορουσε απλα σκισμενα ρουχα,θα ελεγα οτι ηταν και λιγο βρωμικα.τα μαλλια του ηταν ριχμενα κατω ακαταστατα και αχτενιστα.περιεργη ερωτηση παντως.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 18:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ασκητικη ζωη εκανε ο ανθρωπος, κοστουμαρισμενος θα ηταν;;
δε μας ειπες αν εβγαιναν αυτα. πληρωθηκε ο κυριος;

quote:
''coming alive,leaving dead'' deadhunter


sleeping alive, waking up dead [scary movie 3]!!!

______________________________________________
learn as if you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulflyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 20:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και αν υπαρχουν κοστουμαρισμενοι μυστες? αληθεια μυστης ειναι αυτος που γνωριζει κατι καλα.Αυτος τι ηξερε και που λεει οτι οποιος κανει ασκητικη ζωη πρεπει να ειναι ρακενδυτος και απλυτος?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 22:35:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μισο ενας ενας πρωτα στον crufisire.

εσυ τι λες ρε μπουφο να μας τα εκανε δωρεαν?{αστειο} οχι δεν πληρωθηκε γιατι δεν το πηρε σαν δουλεια.ειχαμε παει σπιτι του με κατι φιλους του και εκει που μιλαγαμε για μετεφυσικες συζητησεις{ειχα γυρει στον καναπε και μετραγα προβατα} ειπε οτι ξερει ενα κινεζικο κολπο.ετσι αρχισε
αυτα εβγαιναν crusifire στην δευτερη γυρα δεν βγηκαν σε εμενα γιατι εκενα ερωτηση παγιδα.
nst οταν καποιος κανει ασκητικη ζωη ειναι υποχρεωτικα απλοικα ντυμενος.δεν μπορει να βγαινει εξω με την πορσε και το παπουτσακι nike που εχει 150 ευρω.υποτιθεται οτι αυτοι οι ανθρωποι ζουν χωρις πολλες απολαυσεις.τωρα για το οτι ηταν και λιγο μπιχλας ε τι πω δεν ξερω

"comig alive leavind dead"by deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 10:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EMENA MOY ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΑΜΑΝΟΥΣ ΜΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΞΙΜΟ ΤΩΝ ΚΟΚΚΑΛΩΝ(ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2005, 18:58:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κανεις δε με αποκαλεσε μπουφο και εζησε για να πει την ιστορια! [σκατα στα αγγλικα ακουγεται καλυτερα!]
κι αν ξαναγραψεις το nickname μου ετσι σκατα, θα ερθω και θα σε βρω και θα μαθεις τι σημαινει πονος!!! κανε κοπυ-πειστ βρε αδερφε.
και για πες τι ερωτηση παγιδα του εκανες;;; αν επιτρεπεται κι ολας

______________________________________________
learn as if you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulflyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2005, 23:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1 ξεχνας οτι δεν μιλας σε καποιον συνομιλικο σου

2 το οτι σε γνωριζω σημαινει καλιστα οτι μπορω να σε τσακισω στο ξυλο

3 το ονομα ctusifere εννοεις? οκ θα το γραφω σωστα απο εδω και στο εξης.

4 ρωτησα "τι ερωτηση εκανε η ####{μια απο τις συμμετεχοντες}

5 ελπιζω να κλαταλαβες το χιουμορ που κανω

"coming alive,leaving dead" by deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NUKE
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2005, 23:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NUKE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τελικα το παλικαρι σου απαντησε για το τι ειπε η αλλη η ελεγε βλακειες και μασαγε τα λογια του?

Live By The TSEA Die By The TSEA
TSEATSEATSEATSEATSEATSEATSEAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 14:37:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
{μια απο τις συμμετεχοντες}

τις... συμμετεχοντες; οπως τις παροντες; συμμετεχουσες μηπως; αυτο και μονο φανερωνει την ηλικια σου!!!
το παλουκαρι βλακεια απαντησε ε;
και ο απω πανω: μη γραφεις τσεα γιατι μπορει μια μερα εσυ να τσεα!!!
[kidding]


______________________________________________
learn as if you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulflyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 18:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok φιλε εμεις ξερεις δεν ειχαμε τα σημερινα προνομια να μαθουμε σωστα γραμματα.μην ξεχνας ομως οτι ξερω πολλα περισσοτερα απο εσενα,τοσο σε τομεα γνωσεων οσο και σε εμπειριας

εκει που εισαι ημουνα και εδω που ειμαι θα ερθεις.

"coming alive,leaving dead" by deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 18:38:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok. peace. αστειευομουν. απλα πραγματικα δεν μπορεις να ξερεις την ηλικια κανενος εδω μεσα.
και τελικα το παλουκαρι ψαρωσε ;

______________________________________________
learn as if you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulflyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 19:01:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GRETEL
quote:
Mύστης από την Αίγινα? Να έχω το νου μου να τον τρακάρω πουθενά...

Μόλις περάσεις το Φανάρι μετά του Καζαντζάκη κάνεις αριστερά για Σουβάλα.. αριστερά σου εχει ενα εκκλησάκι . ασπρο.. Αγιοι Ανάργυροι .. κάτω απο το εκκλησάκι εχει μια σπηλιά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 10:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ. μάλλον ξέρεις περισσότερα από Αίγινα. Εγώ μέχρι την Κυψέλη έχω πάει μόνο.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 18:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ.. gretel.. αχ... δεν δικαιολογείται να μην εχεις γυρίσει την Αίγινα.. Πόρος.. μαγικά νησιά..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 23:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κοταχτε μαλλον δεν κατλαβατε μερικα βασικα πραγματα.το κερμα ειχε δυο πλευρες.η καθε πλευρα εξηγουταν διαφορετικα καθε φορα που εριχνες.εριχνες συνολικα πεντε φορες.

μετα υπηρχε ενα βιβλιο που ελεγε για παραδειχμα.δευτερη φορα κορωνα σημαινει αυτο,τριτη σημαινει αυτο.την ερωτηση την εκανες απο μεσα σου πριν ριξεις το κερμα.

τις απαντησεις δεν τις εδινε το παλικαρι αλλα ενα βιβλιο που ειχε.
το βιβλιο μπορουσε να το διαβασει ο καθενας αλλα ηταν καπως δυσνοητο.μιλουσε με παραβολες και επρεπε να ξερεις να τα εξηγησεις.ο μονος που ηξερε ηταν το παλικαρι.

στην δετερη ερωτηση στο βιβλιο δεν υπηρχε απαντηση.αυτο σημαινει μου ειπε το παλικαρι οτι το βιβλιο μιλησε με την σιωπη του.η αληθεια εινι οτι ψιλλοσυγκρατηθηκα να μην γελασω

"coming alive,leaving dead" by deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2005, 11:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

η αληθεια εινι οτι ψιλλοσυγκρατηθηκα να μην γελασω


Λογικό είναι!

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2005, 21:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:
εσυ τι λες ρε μπουφο να μας τα εκανε δωρεαν?{αστειο}

καλο θα ητνε ο crucifire και ο undeafeted να μην βριζονται ουτε για αστειο,για να μην τους παρει ο διαολος{you know what i mean}


long live l.o.t.rΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2005, 15:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δε θυμαμε την τελευταια φορα που ακολουθησα εντολη μελλους με 8 μονο μυνηματα! [kidding]. παντως ενας φιλος απο το τοπικ regret μολις πηρε ποδι επειδη με εβρισε για πλακα... πολυ πλακα τελικα, γελασαμε!

______________________________________________
learn as if you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulfly

Edited by - crucifire on 02/06/2005 15:48:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2005, 19:01:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
δε θυμαμε την τελευταια φορα που ακολουθησα εντολη μελλους με 8 μονο μυνηματα! [kidding].


oχι βλακα θα ξημεροβραδιαζομαι εδω μεσα παλιοψυχακια ,αναπηρε στουρνε ,ζωο ,παραπληγικε, απροσαρμοστε.και ολο αστειακια κανεις ντροπη της ανθρωποτητας,κανονισε να τα παρω και να σε κανω να ζητας ελεος.το εχω ξανακανει γι'αυτο μην μου την μπαινεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 14:47:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕΜΝΑΑΑΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NUKE
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NUKE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Crucifire, την επομενη φορα που θα μου την πεις θα σε παρει ο διαολος.Ειμαι και 1 χρονο παλιοτερο μελος απο εσενα.Και βαρεθηκα να μου την λες για το ΤΣΕΑ.Θα το αλαξω.


Οσο για την ηλικια μου,παιζοντας και στοιχημα οτι δεν ξερεις ποσο χρονων ακριβως ειμαι, θα ηθελα να σου πω οτι δεν εχει παντα και μεγαλο νοημα.Οπως για παραδειγμα σε ενα θεμα με εναν μυστη,παλικαρι στην Αιγινα που διαβζει κινεζικα κερματα και λεει το μελλον.

Φιλε, Undefeated μου αρεσει που υοθετησες το ορο ''παλικαρι''.

Και φιλε noel μαζι με ολα τα αλλα ξεχασες και το ΠΟΠΑΕ.


Αληθεια, ειδε κανεις τον Hellcommander?Μονο αυτος μας ελειπε για να πει την βλακ... ε! γνωμη του ηθελα να πω εδω του εδω.

Φιλικα ΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑΤΣΕΑ

Live By The TSEA Die By The TSEA
TSEATSEATSEATSEATSEATSEATSEAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy