ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Μία είναι η ουσία, Δεν υπάρχει αθανασία???
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 10:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με έκπληξη άκουσα ότι υπάρχουν περίπου 45.000 άνθρωποι ανάμεσά μας, οι οποία είναι αθάνατοι...
Έχουν βρει, λέει, τον τρόπο να μην πεθάνουν παρά μόνο όταν το αποφασίσουν οι ίδιοι...
Τάδε έφη Αργύρης Τσακαλίας... (19/12/2002, ALTER, Εκπομπή "Αϋπνίες")
Ποιος είν' αυτός ο τρόποςςςς;;;;
Και μένουν και αγέραστοι αυτοί (ο Τσακαλίας είναι 70ρης και μοιάζει μετά βίας 55);;; Ε...


"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - ananasss on 27/12/2002 13:17:58

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 10:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα καλό μου φρουτάκι!!!
Μήπως τελικά η σειρά "Highlander" δεν ήταν και τόσο φανταστική όσο παρουσιαζόταν???
Να τους δω να ξιφομαχούν και τί στον κόσμο!!!!
(Με διάθεση χιουμοριστική σήμερα!!!!)
Πού είσαι Αχέροντα να μας διαφωτίσεις????????
Χαιρετώ,ο Σκοτεινός Άγγελος

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geo1980
Νέο Μέλος

Greece
47 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 13:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geo1980  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΧΘΕΣ.ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΟΜΟ Ο ΤΣΑΚΑΛΙΑΣ ΤΩΡΑ?ΤΙ ΛΕΜΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ ΝΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟΣ...ΚΑΛΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 13:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χααα... δεν ξέρω αν είναι σοβαρό άτομο ο ίδιος, το DNA του όμως είναι πολύ σοβαρό και υπεύθυνο, αφού τον υπακούει - όπως λέει - και τον διατηρεί έτσι!
Άραγε, αυτός και οι... μαθητές του, δεν μπαίνουν στο Esoterica;
Να μας διαφωτίσουν λιγουλάκι;;;

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - ananasss on 20/12/2002 13:38:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geo1980
Νέο Μέλος

Greece
47 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 13:40:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geo1980  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΧΘΕΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΙΤΑ!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ddf
Μέλος 1ης Βαθμίδας


58 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 14:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ddf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω geo1980 έκανες το καλύτερο.
45.000 αθάνατοι.
Για σκεφτείτε λίγο.
45.000 άνθρωποι που δεν γερνάνε, να ζουν δίπλα μας.
45.000 άνθρωποι να πρέπει να μετακομίζουν συνεχώς σε μακρινά μέρη ώστε να μην προκαλούν υποψίες στους γείτονες.
Τα παιδιά τους είναι και αυτά αθάνατα;;;;
Αν ναι, τότε θα πολλαπλασιάζονται γρήγορα.
Αν όχι, θα γερνάνε τα παιδιά και οι γονείς θα είναι πάντα νέοι.

Λοιπόν, συμπερασματικά, θεωρώ ότι δεν πρέπει να δίνουμε και πολύ σημασία στα λεγόμενα ενός τέτοιου ανθρώπου.

Edited by - ddf on 20/12/2002 14:17:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

HELEKTRON
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 15:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELEKTRON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΝΙΤΑ αυτή τα ξέρει όλλα είμαι σίγουρος.....τους έχει καλέσει όλους σατ παρατράγουδα...
Μάλιστα της είπαν πως αν κανει σε αθάνατο κανα τσ.......θα γίνει και αυτή αθάνατη....(χαρητολογόντας πάντα έτσε;;)

don't cross the borders
HELEKTRONΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2002, 21:31:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχμμ... Για να μην παρεκτραπεί το θέμα ακόμα δεν ξεκίνησε,
ας θέσω προς συζήτηση το εξής:
- Πιστεύετε πως υπάρχει τρόπος αθανασίας;
- Έχει υπάρξει επιστημονική πρόοδος πάνω σ' αυτό;
- Εκτός των Αθανάτων της Δ.Ο.Ε. (αλήθεια, γιατί τους αποκαλούν έτσι;), ζουν κι άλλοι ανάμεσά μας;
Αυτά, κι ας μην ...χαριτολογήσουμε άλλο με την Ανίτα και τους συν αυτή...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kouman
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 01:14:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kouman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας και απο μενα.
ενα ενζυμο που υπαρχει στον ανθρωπινο οργανισμο και ωφειλεται γεια την γυρανση των κυτταρων και κατα συνεπεια του οργανισμου εχουν καταφερει να απομονοσουν οι επιστημονες.θεωρητικα παντα αν γεια καποιο λογο δεν υπαρχει το ενζυμο στο κυτταρο δεν θα γερνανει το κυτταρο οποτε ουτε και ο οργανισμος και μαλλιστα μενεις στην ιδια ηλικια εφοσον στο αφαιρεσουν αργοτερα και εισαι στην κυριολεξια αθανατος.υπαρχει βεβαια και μια αλλη εκδοχη που λεει οτι αν μειωσεις την θερμοκρασια του σωματος σου μειονονται ο ρυθμος μεταβολισμου και ζεις πολυ περισιττερο απο το κανονικο.π.χ. αν η θερμοκρασια μειωθει 2 βαθμους κελσιου ζεις 300 χρονια περιπου!!!!!!!!!!!!
επισης εχουν πειραματιστει πανω σε αυτο και το μονο που αναφερουν ειναι οτι ο οργανισμος δεν αντεχει και τελικα πεθενει.εγω παντος δεν τους πυστευω γιατι ειμαι αρκετα καχιποπτος πανω στις ανακοινωσεις που μας σερβιρουν.
φιλικα..............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ATLAS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 01:19:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ATLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

O Αργυρης Τσακαλιας φαινεται πραγματι ασυναρτητος, αλλα φιλος, μεγαλος σε ηλικια, μου ειπε οτι τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται...

Πολλοι ειναι εκεινοι που τον επισκεπτονται ακομα και στην Ικαρια, για να συζητησουν μαζι του...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 01:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδια!!!

Αθανασια Ε??? Ωραια ακουγεται ,ποσο μαλλον αν ειναι δυνατον να γινει κιολας...!
Αποψη μου ειναι πως ειναι δυνατον...
Απλη σαν σκεψη, το σωμα μας ειναι σαν μια μηχανη και η μπαταρια ειναι η καρδια (εχει οντως ρευμα). Το ρευμα τελειωνει και η μηχανη σβηνει!!!
Δεν ειναι βεβαια τοσο απλο γιατι υπαρχουν και αλλοι παραγοντες οπως η γυρανση η οποια ομως δεν ειναι και παρα πολυ μακρια απο μια ας πουμε "λυση" του προβληματος.
Υπαρχει ομως και ο παραγοντας της ΒΙΟΕΝΕΡΓΙΑΣ. Το τι ειναι δεν ξερω αλλα σε ενα ,ας πουμε, ντοκιματερ στην ΕΤ3 ειχαν πει πως Ρωσοι επιστημονες παρετηναν την ζωη ή ακομα προκαλουσαν και ανασταση καποιου ατομου ανεβαζοντας τα επιπεδα βιοενεργιας.


Αν ξερει καποιος κατι ας απαντησει.

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 13:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Τσακαλίας είναι cult μορφή. Για πολλούς μπορεί να είναι ασυνάρτητος αλλά γιατί? Επειδή λέει την αλήθεια σχετικά με το ότι υπάρχουν συσκευές που κατέχουν κάποιοι και που μπορύν να αλλάξουν την συμπεριφορά κάποιου? Και εγώ πιστεύω ότι μυστικές υπηρεσίες κατέχουν πολλά μυστικά που δεν ξέρουμε. Για το θέμα της αθανασίας ίσως έχει να κάνει με το θέμα ότι είναι αρχαιολάτρης. Ενώ είχε σπουδάσει θεολογία τον τράβηξε ο πολυθεισμός. Σε μια άλλη εκπομπή extra <<νέα ήθη>> τον έδειχνε video να είναι μαζί με άλλους σε έναν κτίριο-πολυθειστικό ναό και να ακούνε κάτι διαλέξεις, μια άλλη κυρία προσευχόταν στην θεά Αθηνά. Όποιος έχει δει την εκπομπή και θυμάται την διεύθυνση του κτιρίου ας την γράψει στο forum. Όταν ήταν νέος πήρε ένα καίκι και πήγε να αναζητήσει τον θεό. Πάω στοίχημα ότι πολλοί από σας θα θέλατε να κάνετε κάτι τέτοιο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iaira
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
134 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 14:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
-Τα στοιχεία τα έχω πάρει από το βιβλίο "το Ανεξήγητο"...

Οι αλχημιστές συνέδεαν τη "φιλοσοφική λίθο" με το Ελιξήριο, την ουσία που θα εξασφάλιζε την αιώνια ζωή...
Η φιλοσοφική λίθος κατασκευαζεται από ένα ορυκτό, το οποίο "είναι γνωστό σε όλους τους ανθρώπους, νέους και γέρους, βρίσκεται στην εξοχή, στο χωριό, την πόλη...
Κανένας δεν το εκτιμά, αν και έχει την αξία της ανθρώπινης ψυχής και είνια το πιο όμορφο και το πιο ακριβό πράγμα σε όλη τη γη..."

Λέγεται ότι οι πραγματικοί φιλόσοφοι είχαν πάντα το μυστικό της παράτασης της ζωής μέχρι και χίλια χρόνια...

-Μακάρι να μπορούσα να σας γράψω όλο το κεφάλαιο του βιβλίου...
Θα το βρίσκατε εξαιρετικά ενδιαφέρον...-


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 18:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eχω την εντύπωση ότι η "φιλοσοφική λίθος", δεν έχει σχέση με κανένα ορυκτό. Είναι ο "αιθέρας" το πέμτο στοιχείο για το οποίο μιλούσαν οι πρόγονοι μας, το οποίο είναι η πρώτη ύλη του σύμπαντος.
Όσο για την αθανασία, άστε το καλύτερα θα ήταν βαρετά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 18:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ω!!!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2002, 18:44:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΦΙΛΟΣ Wolffaced -ΘΗΜΗΘΗΚΑ ΜΙΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΡΩ ΤΟΥ ΟΣΣΟ...
'ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ.....ΜΑΚΡΥΑ.......!'
ΕΥΧΕΣ,ΑΤΜΑ
ΥΓ,ΕΧΩ +ΜΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕ ΕΠΙΣΗΣ Σ'ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΦΥΛΑΩ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2002, 12:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ 46000 ΑΘΑΝΑΤΟΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΓΛΑΦΥΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΙΔΑΡΙΩΔΕΣ.
ΟΧΙ ΣΑΝ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΒΕΒΑΙΩΤΗΤΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.
ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ Αργύρης Τσακαλία.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ATLAS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2002, 17:59:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ATLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Η βίβλος ακατάλληλη δι'ενηλίκους"

---------------------------------Αργύρης Τσακαλίας.

Εκδόσεις Μάριος Βερέττας
Σουλτάνη 5, 10682 Αθήνα.
Τηλ. 01 33-05 139

Για όποιον ενδιαφέρεται...

"Μηδέν άγαν"...Χίλων.

Edited by - ATLAS on 23/12/2002 18:01:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ATLAS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2002, 21:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ATLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με έκπληξη άκουσα ότι υπάρχουν περίπου 45.000 άνθρωποι ανάμεσά μας, οι οποία είναι αθάνατοι...
Έχουν βρει, λέει, τον τρόπο να μην πεθάνουν παρά μόνο όταν το αποφασίσουν οι ίδιοι...
Τάδε έφη Αργύρης Τσακαλίας... (19/12/2002, ALTER, Εκπομπή "Αϋπνίες")
Ποιος είν' αυτός ο τρόποςςςς;;;;
Και μένουν και αγέραστοι αυτοί (ο Τσακαλίας είναι 70ρης και μοιάζει μετά βίας 55);;; Ε...


Σε συνέντευξή του, ο Αργύρης Τσακαλίας υποστήριξε ότι ΔΕΝ μπορείς να γίνεις αθάνατος εαν έχεις αφαιρέσει ανθρώπινη ζωή...

Τον τρόπο όμως να γίνεις, δεν ξέρω εαν τον έχει πει...


"Μηδέν άγαν"...Χίλων.

Edited by - ATLAS on 23/12/2002 21:52:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2002, 23:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑΛΙΑ .....
ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ??????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2002, 13:15:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω την αίσθηση φίλε AVATARGR ότι δεν υπάρχει καμιά άλλη αναφορά σχετικά με ...45.000 αθάνατους που ζουν ανάμεσά μας, πλην αυτής του Τσακαλία... Επομένως, τίποτα σοβαρό επί του θέματος...
Προτείνω λοιπόν, το θέμα να κλείσει εδώ.
Ευχαριστώ πάντως.

Υ.Γ. Εκτός αν το αλλάξουμε τίτλο, και συνεχίσουμε σε μια πιο γενική συζήτηση περί "αθανασίας"

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2002, 13:18:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έγινε ήδη!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy