ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Βλέποντας το φεγγάρι... (Υπάρχει πρόσωπο?)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
neron
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2002, 02:59:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neron  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα σε όλους!

δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει ποτέ,
αλλά πιστεύω πως η πανσέληνος έχει πρόσωπο.!!!!

την επόενη φορά παρατηρήστε το, με λίγη φαντασία θα το διακρίνετε...

ποιός μας παρακολουθεί άραγε; θα ήθελα να ακούσω υη γνώμη σας.

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2002, 14:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GEIA SOU NERON!

DEN NOMIZW NA MAS PARAKOLOUTHEI H SELINH ALA KAPIOS PISO APO AUTIN.
OSO GIA TO PROSOPO POU ANAFEREIS,ONTOS MIAZEI SAN ENA THLIMENO PRO-
SOPO VGALMENO APO TRAGODIA.THA DOUME STO MELON AN EINAI THLIMENO H
HAROUMENO.

GIA NA DOUME........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2002, 19:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Η ΣΕΛΗΝΗ Η ΣΕΛΑΝΑ .... Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΘΕΑ....
Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΘΕΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ ......

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ........

ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΕΡΟΝ ΚΑΙ
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2002, 00:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ, ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ...
ΓΙΑΤΙ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ...
ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑΝ ΟΛΙΚΗ ΕΚΛΕΙΨΗ ΤΗΣ..ΘΑΡΡΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ ’89...ΠΟΣΟ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΤΑΙ...
...ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΛΙΜΜΕΝΟ...
ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΕΣ+ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΣΗΜΕΝΙΕΣ ΕΚΡΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΤΗΣ-ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ...
ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ ΜΕ ΓΥΜΝΟ ΜΑΤΙ...
ΦΩΣΣΣΣΣΣΣ,ΑΤΜΑ


Edited by - ΑΤΜΑ on 28/12/2002 00:30:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2003, 12:08:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!
ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ...
http://elearn.csd.auth.gr/e42/trainees/athpsar/Panselinos.htm

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2003, 14:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AX VRE ATMA...AX VRE ATMA...EISAI EKPLIKTIKO ATOMO!
KALA EKANES KAI DEN EFIGES!!MIN KANEIS THN XARH KANENOS!!

POLI ENDIAFERON TO ARTHRO POU PARATHETEIS.

H SELINH YPOSTIRIZOUN KAPIOI OTI DEN EINAI TOSO PALIA OSO THEORITE.
MALISTA STHN ELLINIKH ARHEOTITA ANAFERETE KAI H PROTH EMFANISH THS
PARATIRITHIKE ENA FOTINO SIMIO POU KATA DIASTIMATA MEGALONE OSPOU
STATHEROPOIHTHIKE SE AYTO POU OLOI MAS GNORIZOUME.TO THEMA EINAI
TI AKRIVOS SINEUEI?O DORIFOROS TIS GHS EINAI FISIKO OURANIO SOMA,
H TEXNITO?KAI AN EINAI TEXNITO,TOTE PIOUS ARAGE SKOPOUS EXIPIRETEI
KAI PION TOUS SKOPOUS????(KALA XERETISMATA......ETSI APLOIKA)


ΕΡΡΩΣΘΕ..

Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον
κόσμοιο τό σύμπαν.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2003, 15:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΤΗ ΣΕΛΗΝΗ,ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΛΛΑ....+ΘΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΓΓΥΟΥΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 22:43:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SKIES TOU FEGARIOU ,SAS LENE TIPOTA?

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 00:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΤΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ?
ΚΑΤΙ ΟΝΕΙΡΩΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΗΤΙΚΟ Η ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 01:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ 'ΝΑΙ '!+ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 14/01/2003 01:16:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 13:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

ΦΙΛΕ Skies tou Fegariou ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ "Skies tou Fegariou" ???
ΤΗΝ ΣΚΟΤΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 13:37:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΑΔΗ ΤΗ ΛΙΛΙΘ?........
'Η ΤΗ ΣΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΥΠΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ?
'Η ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΣΕΛΗΝΗ...?
ΤΡΙΛΗΜΜΑ!ΦΙΛΕ ΑΒΑΤΑΡ,ΤΡΙΛΗΜΜΑ...
ΦΙΛΙΚΑ,ΑΤΜΑ

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 14:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILE AVANTAR,APO TIN ARXEOTITA MEXRI SIMERA O DORIFOROS MAS,I SELINI EXI EDIPOSIASI POIHTES ASTRONOMUS KE ASTROLOGUS.

OI SKIES TOY FEGARIOU,ITE AUTES INE EKLIPSI,ITE OI SKOTINI PLEVRA TOY PU KATA 8EORITIKUS KOSMOLOGUS INE EPIPEDI,INE ENA FISIKO FENOMENO PU MAGEVI.POSO FISIKO INE DEN GNORIZUME.OI PERISOTERI LENE OTI TIN SELINI TIN EXUN TOPO8ETISI SE TROXIA GIRO APO TIN GI.SE ENA ALO TOPIC AN 8IMAME AGRAPSA KE ENA VIVLIO PU MILAI GIA TIN SELINI,TOY DON WLSON,TA MISTIKA TIS SELINIS.

ME SEVASMO,


AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
aix
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2009, 12:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το οτι οι σκιές της Σελήνης μοιάζουν με πρόσωπο το ακούω πολύ συχνά, αλλά δεν ξέρω... εγώ όσες φορές κοιτάζω τις σκιές, μου θυμίζουν έμβρυο ανθρώπου. Το έχει δει κανείς άλλος?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 16:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ
ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ "ΓΕΜΑΤΟ" ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ. Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΠΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΟΙΗΤΙΚΟ, ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ, ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ!!

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΥΝΕΙ ΟΠΟΙΑ ΜΟΡΦΗ ΘΕΛΕΙ.
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ 8-10 ΕΤΩΝ 1 ΚΥΡΙΟΣ ΨΙΛΟΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΘΕΛΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΛΥΠΗΜΕΝΟ 1 ΒΡΑΔΑΚΙ (ΛΟΓΙΚΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΝ ΧΑΤΗΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΟΛΟΓΟΥΣΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ 1 ΚΑΡΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ) ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ(ΔΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ): ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ! ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!!!!
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΘΛΙΜΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!

The freezing moon
Making things real for me
The killing Moon
Making things happen for me
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2009, 15:43:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν νομιζω οτι εχει προσωπο.δεν εχετε ακουσει για τον αρη που το διαστιμοπλοιο εβγαζε φοτογραφιες και φαινοταν σαν προσωπο?οταν ομως εστιλαν καλητερο δεν ηταν παρα μονο ενα βουνο που η σκια το εκανε ετσι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
paliroia
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2009, 18:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους paliroia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.
Κι εγώ κάθε φορά που κοιτάζω την πανσέληνο, βλέπω το πρωσοπο της...και είναι πάντα θλιμμένο.
Γιατι άραγε? Θέλω να το βλέπω έτσι..? Είναι έτσι...? Ετσι μου αρέσει...?? Ή είναι απλά παιχνίδια του φωτός...?
Δεν ξερω ειλικρινά!
Φιλάκια!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2009, 19:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και άλλοι βλέπουν αγγέλους στα σύννεφα.
Εγώ μια φορά είχα δεί ένα καννίς.
Και ο Φουράκης είδε το 'Ε'. Ο καθένας με τον πόνο του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 00:15:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ "ΠΑΡΑΞΕΝΟ"... ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ... ΕΓΩ ΠΧ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΧΑΖΕΥΩ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ... ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΑΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΑ 90% "ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΠΙΙΙΙΠ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΝ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΤΠΤ!" Η' "ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΔΕ ΣΧΗΜΑ! ΤΥΦΛΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΑΦΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!"

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ.... ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy