ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Δώστε έναν τίτλο γιά μιά νέα ραδιοφωνική εκπομπή. Βοηθήστε! Πεφωτισμένα μου μυαλά!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 21:17:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να μαι, κι εντός Αθήνας κι εκτός.
Ταξιδεύω πολύ τελευταία. Κουσούρι δεν μου ΄μεινε βέβαια. Από το πήγαινε έλα...
Θα είμαι 2 φορές τη βδομάδα λοιπόν στην κουκλάρα τη Θεσσαλονίκη.Τι μνήμες!!! Τρέμε συμπρωτεύουσα, μιά Αφροδίτη φθάνει...
Τετράωρες εκπομπές παρακαλώ. Και κόβομαι στα δύο η κοπέλα.
Κοινωνική πολιτική πολιτιστική ψυχαγωγική ενημερωτική μουσική, λίγο από όλα τούτη η εκμπομπή φιλοδοξεί να ταράξει τα ύδατα. Μπορεί δηλαδή να ταραχτώ κι εγώ.
΄Ιδωμεν.
Κολλάω στον τίτλο.
Μου βγαίνει ένα ΑΘΗΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Συνηθισμένο. Καμμιά ιδέα βρε φιλαράκια. Φωτισμένα μου μυαλά.
Ευτυχώς θα έχω παρέα στην παρουσίαση, μιά Θεσσαλονικιά απίθανη την Πέννυ, Σκηνοθέτης Ηθοποιός τι δεν είναι αυτό το κορίτσι!!!


[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
[Πιες με,με τα μάτια σου και θα σου κάνω πρόποση με τα δικά μου, ή άφησε ένα φιλί στο ποτήρι μου, και δεν θα ψάξω γιά κρασί...]
H αγάπη που αναζητάς είναι καλή.Αλλά η απρόσμενη καλύτερη.

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 21:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κολλάω στον τίτλο.

Λίγαπόλλα απ εδώ και κει.

Πάντως, οι τίτλοι των πόστ σου είναι απίθανοι.

Όσο πάνε και μεγαλώνουν. Σιδηρόδρομοι...

σε λίγο θα γίνουν τίτλοι-τόπικ από μόνοι τους...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 21:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ
"ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ"

Δεν υπάρχει τίποτα στο νου που να μην υπήρξε στις αισθήσεις,εκτός από τον ίδιο τον νου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 21:38:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς τον VrilΔυό χαμόγελα γιά σένα.
Λίγο απ΄όλα και όλα από λίγο, μπράβο κάποια ιδέα μου έδωσες.
Εδώ στον αχλαδόκαμπο όπως λέει μιά [φίληοι εμπνεύσεις πάνε σύννεφο.
Η πόλεις των ονείρων του φίλου μας είναι όμορφος τίτλος, βέβαια τα όνειρα ξεστάτισαν τώρα τελευταία και δεν με γουστάρουν καθόλου μου πάνε κόντρα, αλλά αντέχω γιατί προσπαθώ να υπερέχω. Κάτι θα βγει, κακό να μην μας βρει μόνο με τόση τρέλλα που κυκλοφορεί κάτι περίεργο ο χρόνος κυοφορεί.Τον έπιασα το στίχο, θα βγάλω σουξέ. Που είν΄ο εκδότης μου; Νίκο; Το δεύτερο βιβλίο μου θα είναι σατυρικό τέρμα οι έρωτες και τα ευτράπελά τους.
Να είστε καλά.
Vril, τώρα μου έρχεται τίτλος Δαίμονες κι άγγελοιγιατί γράφω με κίτρινο; Το αγαπημένο χρωματάκι του αχλαδόκαμπου κι όχι μόνο.
Ωπα κέφια.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
[Πιες με,με τα μάτια σου και θα σου κάνω πρόποση με τα δικά μου, ή άφησε ένα φιλί στο ποτήρι μου, και δεν θα ψάξω γιά κρασί...]
H αγάπη που αναζητάς είναι καλή.Αλλά η απρόσμενη καλύτερη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2005, 21:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλώς τον VrilΔυό χαμόγελα γιά σένα.

Χε χε, κάποτε μου είπαν "κακώς τον" και μου άρεσε καλύτερα...
Μου ... πάει, βλέπεις


Δοκίμασε και το "Intercity της Αφροδίτης"

(πάει Αθήνα-Θεσσαλονίκη, πέρα-δώθε)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 05:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευτυχώς θα έχω παρέα στην παρουσίαση, μιά Θεσσαλονικιά απίθανη την Πέννυ,


«Πέννυ τη λένε, σίγουρα;; Όχι Λάρα;»

Memamode
©Μ_Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 09:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέννυ λαμπερή σκηνοθέτιδα καλό παιδί γνήσια Θεσσαλονικιά και δεν της αρέσουν τα 3,4,5, πρόσωπα. Σπίρτο. Απλά [τη λέει] με την πρώτη ευκαιρία, είτε αρέσει είτε όχι. ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ...
Τι σπουδαίο να είμαστε ο εαυτός μας.

Vril γιατί να σου πω [κακώς]. Το καλός μου πάει καλύτερα.
΄Οσο γιά μένα άστο, ο επόμενος που θα με πει [πολύ καλό παιδί] θα φάει μπουγέλο έστω κι εξ΄απόστασης. Το βαρέθηκα αυτό.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
[Πιες με,με τα μάτια σου και θα σου κάνω πρόποση με τα δικά μου, ή άφησε ένα φιλί στο ποτήρι μου, και δεν θα ψάξω γιά κρασί...]
H αγάπη που αναζητάς είναι καλή.Αλλά η απρόσμενη καλύτερη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 23:59:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα δεν ξέρω γιατί μου έκατσε το "δακρυσμένα φεγγάρια"..
ίσως το πήρε το μάτι μου σε κάποιο βιβλιοπωλείο..
μελαγχολικός τίτλος..
τι να κάνουμε..
το έχουμε κι αυτό τώρα τελευταία..
Κρίμα που δεν μένω Θεσσαλονίκη για να σας ακούσω..
Καλή εκπομπούλα εύχομαι!!

μα οτι και αν αγγιξω οποια πορτα και αν χτυπησω τιποτα δε φτάνει στο δικο σου ουρανό κατι να γυαλιζει θελεις παντα και ας θυμιζει οτι πιο θαμπο μαζι και φωτεινοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 01:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αχα.
κοιτα.πρεπει ο τιτλος να ειναι ετσι ωστε να ελκυει τον κοσμο.κατι που ζηταει ο λαος,κατι που αρεσει στον λαο

μπορεις να βαλεις "ζωνη αιχμης" αλλα ακουγεται σαν πολεμικο....μπα βλεκεια ειπα.

μμμμμμ βαλε "ματιά στην συμπρωτευουσα"

η....μμμμμ..."με τα χερια ψηλα,για την ομορφη σαλονικια"
αν αναφερεται στις νυκοκοιρες.

αλλα εσυ εισαι η αφροδιτη.....σε εναν τιτλο θα κολλησεις?

ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ.......ΧΙΛΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Demon_LordGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 04:09:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Demon_LordGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dark Radioενας σταθμός που θα έπεζε metal μουσική 24ώρες το 24ώρο non-stoπ.όλα τα είδη nu metal, heavy, black, hard rock, death, power metal τα πάντα!!!!!!!θα γούσταρα τρελά!!!!!


metal music 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος


1157 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 18:02:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deva_Parinito  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δώστε έναν τίτλο γιά μιά νέα ραδιοφωνική εκπομπή.

Εγώ λέω να ονομάσεις την εκπομπή σου :

ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ
ή
ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ*
ή
ΔΕΝ ΕΙΝ' ΑΠΙΘΑΝΟ

Έχω και τραγουδάκι ως υπόκρουση :

Όλοι την βρίζετε και την κατηγορείτε,
όμως εγώ, κι ας μ' έχει βλάψει, δεν μιλώ.
Δεν αποκλείεται μαζί της να με δείτε,
δεν αποκλείεται γιατί ακόμα εγώ την αγαπώ.

Είναι αδύνατον εγώ να την μισήσω,
κι ας μου 'χει κάνει το χειρότερο κακό.
Δεν αποκλείεται και να την συγχωρήσω,
δεν αποκλείεται γιατί ακόμα εγώ την αγαπώ.


Τα σέβη μου,
Deva Parinito

Υ.Γ Το μόνο βέβαια που έχεις να κάνεις εσύ, αν θέλεις, είναι στο παραπάνω να αλλάξεις το "την" με το "τον" και νομίζω πως όλα θα πάνε καλά. Καλή Επιτυχία !

*Το "Ποτέ μην λες ποτέ" βέβαια, όποιος το ακούσει, συνειρμικά & δικαίως, θα φέρει στο μυαλό του τον Τζέϊμς. Ξέρεις ποιον ε? Τον 007, εκείνον που έχει licence to kill...

Έγινε, τα λέμε...


Edited by - Deva_Parinito on 17/07/2005 18:44:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 19:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Αφροδιτη και η ακτινοβολια της αγαπης
Το παιγνιδι της χαρας
πως σου φαινονται?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 21:05:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας ευχαριστώ αυτές τις μέρες με έχει κατακτήσει εντελώς η Θεσσαλονίκη. Φόρτισα τις μπαταρίες μου. Απολαμβάνω ηρεμία. Μου χρειάζεται. Ως τη Τρίτη βραδάκι που γυρνάω στην Αθήνα, έχω τόσα να δώ, να προγραμματίσω να ζήσω.
Ευχαριστώ πάντως.
Εμπνέομαι. Απλά εδω μου άνοιξε η όρεξη. Φταίει η Μαργαρίτα. Φιλόξενη κι ανοιχτόκαρδοι όπως όλοι σχεδόν οι θεσσαλονικείς. Καλή φίλη! Αλλά πιεστική. Επιμένει να δοκιμάζω φαγητά γλυκά κουλουράκια μπουγάτσες ποτά όλα παχυντικά ότι φανταστείς. Προσπαθώ να δοκιμάζω λίγο απ΄όλα. Να κρατήσω τη γραμμή μου όχι τίποτ΄άλλο.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 21:43:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Με το βλέμμα στην Σαλονίκη" ή "εσωτερικές περιπλανήσεις"
ή "Αστρική Συμφωνία" ή "αστρική/νυχτερινή ηχώ"

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2005, 23:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OVER-UNTER

-----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 14:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΟΙ ΑΕΡΙΕΣ ΝΟΤΕΣ ΤΟΥ ΒΑΡΔΑΡΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 14:20:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΙ ΑΕΡΙΝΕΣ ΝΟΤΕΣ ΤΟΥ ΒΑΡΔΑΡΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2005, 20:06:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη μου καλή σου επιτυχία στην εκπομπή που ετοιμάζεις.

Δεν μου έρχεται κάποιος τίτλος να γράψω, αυτό που μου έρχεται είναι να σε ρωτήσω είσαι από Θεσσαλονίκη?
Δεν μου φάνηκες για Θεσσαλονικιά, οπότε να σου πω, πρόσεχε κορίτσι μου.
Έγραψες ότι θα έχεις συνεργάτη Θεσσαλονικιά γι΄αυτό στο λέω, Πρόσεχε...Πρόσεχε...Πρόσεχε...

Ξέρεις, αρκετές Θεσσαλονικιές εκτός από ότι στα λένε στα ίσια είτε σ΄αρέσει είτε δεν σ΄αρέσει (κάτι το οποίο εγώ δεν έχω παρατηρήσει) κάνουν και άλλα πράγματα είτε σ΄αρέσει είτε δεν σ΄αρέσει.

Συγγνώμη για όσες Θεσσαλονικιές έχει το forum δεν σας ξέρω, μιλάω από δικές μου παρατηρήσεις και φίλων, παντού υπάρχουν και εξαιρέσεις φυσικά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MaxWeber
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 04:13:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MaxWeber  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βοηθείστε! Πεφωτισμένα μου μυαλά!!!

"Το Ταξίδι των Πεφωτισμένων"

"Χορεύοντας με τους Πεφωτισμένους"

"Στον Αστερισμό της Αφροδίτης"

"Το Τραγούδι του Πεφωτισμένου"

"Οι Νότες των Πεφωτισμένων"

quote:
φιλοδοξεί να ταράξει τα ύδατα

"Μπαίνουμε στον Υδροχόο"

"Νερό και Φως"

"Πάλι μούσκεμα τα 'κανες"

"Το μεγάλο μπουγέλωμα"

quote:
Κοινωνική πολιτική πολιτιστική ψυχαγωγική ενημερωτική μουσική, λίγο από όλα τούτη η εκμπομπή

"Λίγο απ' όλα με τους Πεφωτισμένου¨ς"

"Η Σαλάτα των Πεφωτισμένων" - "Iluminati Salad Bar"


Θέλεις κι άλλα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 19:53:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου καλή σου επιτυχία στην εκπομπή που ετοιμάζεις.

Δεν μου έρχεται κάποιος τίτλος να γράψω, αυτό που μου έρχεται είναι να σε ρωτήσω είσαι από Θεσσαλονίκη?
Δεν μου φάνηκες για Θεσσαλονικιά, οπότε να σου πω, πρόσεχε κορίτσι μου.
Έγραψες ότι θα έχεις συνεργάτη Θεσσαλονικιά γι΄αυτό στο λέω, Πρόσεχε...Πρόσεχε...Πρόσεχε...

Ξέρεις, αρκετές Θεσσαλονικιές εκτός από ότι στα λένε στα ίσια είτε σ΄αρέσει είτε δεν σ΄αρέσει (κάτι το οποίο εγώ δεν έχω παρατηρήσει) κάνουν και άλλα πράγματα είτε σ΄αρέσει είτε δεν σ΄αρέσει.

Συγγνώμη για όσες Θεσσαλονικιές έχει το forum δεν σας ξέρω, μιλάω από δικές μου παρατηρήσεις και φίλων, παντού υπάρχουν και εξαιρέσεις φυσικά.
---


Πυραμίδα μου όμορφη - έχεις φοβερά μάτια - ακριβολογώ.
Να σου πω, από Θεσσαλονικείς γενικά έχω δει καλό.
Υπάρχουν δυό λόγοι που ανεβαίνω και θα ανεβαίνω δύο φορές την εβδομάδα εκεί. Βέβαια η προσοχή γενικώς και αορίστως είναι μέσα στο πρόγραμμα. Πιστεύω να πάνε όλα καλά. Προς το παρόν τις καλύτερες εντυπώσεις. Αύριο: Ο χρόνος θα δείξει...
Αγαπάω την Θεσσαλονίκη τρελλά οπότε μάλλον μου το ανταποδίδει.
΄Ιδωμεν.
Σε ευχαριστώ καρδιά μου. Φιλιά.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 19:55:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδίτη μου καλή σου επιτυχία στην εκπομπή που ετοιμάζεις.
Δεν μου φάνηκες για Θεσσαλονικιά, οπότε να σου πω, πρόσεχε κορίτσι μου.
Έγραψες ότι θα έχεις συνεργάτη Θεσσαλονικιά γι΄αυτό στο λέω, Πρόσεχε...Πρόσεχε...Πρόσεχε...

Μιάς και λες πως δεν σου φάνηκα γιά Θεσσαλονικιά, όντως δεν είμαι. Γέννημα θρέμμα Αθηναία με ρίζες Κρητικές - Χανιά - και κρατώ από τους παππούδες από Σμύρνη.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2005, 19:56:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μπαίνουμε στον Υδροχόο μετράει...
Καλό...
Αρχίζω να κατασταλάζω.
Τέλειωσε ο χρόνος μου. Ξεκινώ άμεσα άλλωστε. Δευτέρα πάλι επάνω θα είμαι...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Φοράω τα διάφανα...
Ξανθά λυτά μαλλιά μου!
Στη μοναξιά του δειλινού,
δώστε άρωμα βυθού.
Αστέρι,φως και άναμμα φεγγάρι βασιλιά μου!
Θαρρώ πως είμαι αλλουνού
αθάνατου θνητού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy