ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 2012
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
stab
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2005, 23:47:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stab
eiparxi kapoios mithos peri sinomosias kai katastrofis tou kosmou to 2012
PAROUSIASTE TIS APOPSIS SAS
ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 00:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
Δεν μπορω να σου πω.


Ryche..
..απορος..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fellacius
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 01:36:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fellacius
Γενικα πρεπει να γνωριζεις οτι το 2012 δεν προκειται να συμβει αυτο που περιμενεις.Το πιο πιθανο αν δεν εχεις πεθανει ειναι να εισαι 7 χρονια μεγαλυτερος.Αμα καταφερεις παρολα αυτα να ζησεις 19 χρονια θα βιωσεις την καταστροφη του συγχρονου κοσμου...Τα σημεια ειναι ηδη ορατα.Ο αργεντινος στοχαστης Ναβαα στο τελευταιο του συγγραμμα "lapirus A.T." εκδ.Calla Publications δινει εξηγηση στο σκεπτικο μου -και να μου συγχωρεσεις τη μακαβρια εισαγωγη μου αλλα συντομα θα καταλαβεις τι εννοω - ερμηνευει τα λογια του Hunab Ku περι της αναβαθμισης-αναπροσαρμογης του DNΑ. Αυτη η "αναβαθμιση" θα ειναι συνεπεια της διχοτομησης της Ασιας απο σεισμο, ο οποιος υπολογιζεται χρονολογικα περιπου στο 2023 ( συμφωνα με το προσφατα αποκρυπτογραφημενο ημερολογιο των Σκυθιανων-Scythians ) και μεχρι το τελος του ετους με τσουναμι θα αλλαξει η ταχυτητα με την οποια περιστρεφεται η γη γυρω απο τον αξονα της. Αυτο θα εχει επιπτωσεις στη χλωριδα - πανιδα της ηπειρου. Οι πληθυσμοι που θα γεννιουνται και θα μεγαλωνουν εκει αναγκαστικα θα υποστουν μεταλλαξη του DNA τους, αλλα οι συνθηκες που θα επικρατουν θα καταστησουν αδυνατη την επιβιωση τους , οποτε θα αναγκαστουν να μεταναστευσουν στις υπολοιπες ηπειρους με οτι αυτο συνεπαγεται...
Αμα ενδιαφερεσαι να μαθεις πιο πολλα σε παραπεμπω στο www.labatidora.net καθως και www.kaktuz.com

alamana's bridgeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2005, 01:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Άντε,
να πω εγώ:

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 2012;

Ραντεβού μετά το 2012...

2012 - ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ;

stab μπορείς να συνεχίσεις τη συζήτηση σε όποιο θέλεις από τα παραπάνω ενεργά θέματα.

Καλή συνέχεια λοιπόν, το θέμα αυτό απενεργοποιείται.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1088867
Maintained by Digital Alchemy