ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ευχηθειτε μου καλη τυχη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 05:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τον Σεπτεμβριο θα δωσω εξετασεις στο εθνικο θεατρο και θα θελα να μου ευχηθειται καλη τυχη.
Υ.Γ Εβαλα αυτο το θεμα στην κατηγορια παραξενο,γιατι θεωρω παραξενο πως μεταδιδεται η θετικη ενεργεια...
Υ.Γ2 Θα κλειδωθει?
Υ.Γ3 Παντως εχω ετοιμαστει για τις εξετασεις γιατι μπορει το κολπο με την μεταδοση θετικης ενεργειας να μην πιασει!!!!

ειμαι μονη μου,κρυωνω...

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 05:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗb]
[/b]

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 06:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 11:02:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει, είναι όντως ΠΑΡΑΞΕΝΟ το θέμα σου ....



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 11:42:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΤΥΧΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
οργη του θεου
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 13:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους οργη του θεου  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλη επιτυχια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 13:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ειμαι μονη μου,κρυωνω...

Όνομα Μέλους: huopoios
Πραγματικό Όνομα: dimitris athanasiou



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 13:52:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σου εύχομαι ειλικρινα καλή τύχη ώστε να πετύχεις αυτό που θέλεις και με την ευκαιρία θα σου πω κάτι. Καμμία θετική σκέψη δεν μπορεί να σε βοηθήσει αν εσύ η ίδια μέσα σου δεν πιστεύεις στην επιτυχία...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 14:25:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όντως παράξενο θέμα κι ακόμη πιο παράξενο το οτι το όνομα σου και το ψευδώνυμο σου δεν συνάδουν με την ψηφιακή σου υπογραφή ως πρός το φύλο....
Όπως και να 'χει, καλή σου επιτυχία!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 14:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όντως παράξενο θέμα κι ακόμη πιο παράξενο το οτι το όνομα σου και το ψευδώνυμο σου δεν συνάδουν με την ψηφιακή σου υπογραφή ως πρός το φύλο....
Όπως και να 'χει, καλή σου επιτυχία!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...


quoted for emphasis

τέσπα, Καλή επιτυχία (μην έχεις άγχος)

Edited by - stavros_p on 20/08/2005 17:11:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 15:03:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 16:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δέν υπάρχει τύχη. Εσύ φτιάχνεις το μέλλον σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Centarius
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 16:16:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Centarius  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΔΙΟΣ
ΙΕΡΟΥ ΦΩΤΟΣ
ΕΞ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΚΙΝΗΣΑΣΕΣ
ΔΥΟ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΠΟΙΚHΣΑΣΕΣ
ΖΗΝ ΔΙΑΔΩΣΑΣΕΣ
ΕΙΣ ΓΑΙΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΣΕΣ
ΔΙΑ ΤΑΞΕΩΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΙΝ
ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΘΑΡΣΙΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 19:20:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ

Να είσαι σίγουρος/η πως η θετική ενέργεια όντως μεταδείδεται ακόμα και απο μεγάλες αποστάσεις φτάνει να μπορείς εσυ να την δεχτής και να είσαι και εσύ θετικός απεναντί της.

Και πάλι καλη επιτυχία
Αν θές οταν βγούν τα αποτελέσματα πές μας τι έγινε

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντοσ και οδηγός του μέλοντοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 20:23:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου huopoios, καλή επιτυχία.

Γράψε την ημερομηνία και την ώρα της εξέτασης.

Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 23:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω,ευχαριστω...
Dying_Incubus η ψηφιακη υπογραφη μου ειναι η αγαπημενη μου φραση....
pyramid οι καταθεση συμμετοχης γινεται αρχες σεπτεμβριου και αναλογα με τον αριθμο συμμετοχοντων και αλφαβητικα ανακοινωνονται οι μερες εξετασεις για τον καθενα.
περυσι ημασταν 1600 ατομα απο τα οποια περασαν τα 12(παγιος αριθμος εισακτεων).
βεβαια περυσι ουτε προετοιμασμενος ημουν ουτε ειχα τοσες ευχες μαζι μου.
morpheaus,θα σας πω σιγουρα...(αν περασω θα κανουμε ενα διαδυκτιακο παρτυ....σουπερ!!!!!!!)
και παλι ευχαριστω...

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 00:02:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά ρε παίδί άντρας, γυναίκα ή γκέι είσαι; γιατί την μια γράφεις δεν ήμουν προετοιμασμένος μετά απο κάτω γράφεις είμαι μόνη μου κρυώνω... μας έχεις μπερδέψει...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 00:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απέριττος,ειμαι ανδρας,απλα το "ειμαι μονη μου,κρυωνω..." ειναι η αγαπημενη μου φραση απο ενα αρχαιο κειμενο.
τι μπερδεμα κι αυτο!!!!

δηλαδη αν καποιος υπογρφει "εγω ειμι η αληθεια,η οδος,η ζωη" σημαινει οτι....μιλαμε με τον Χριστο?

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 00:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα μου μπλέκεις την βούρτσα με το πινέλο... τι σχέση έχει το εγω ειμαι η οδός με το είμαι μόνη μου.. μην τρελλαθούμε.. τέλος πάντων καλή τύχη και πάλι...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 00:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 01:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
huopoios, με μπέρδεψε το γένος για αυτό και το ανέφερα.
Καλή επιτυχία πάντως!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 01:56:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη επιτυχία και να μην ξεπουλήσεις τον εαυτό σου όπως άλλοι για να καταξιωθείς στο χώρο. Αν είσαι καλός, δε θα χαθείς. Και πάλι όλα καλά εύχομαι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 02:09:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο το εχω υπ οψιν μου.με ενδιαφερει η γνωση μασα απο την σπουδη.δεν ξερω καν αν θα υπαρξει πορεια μεσα στο χωρο.οποιος εχει μελετησει θεατρικα εργα θα καταλαβαινει ατο που θα πω "το θεατρο μας κανει καλυτερους ανθρψπους".ειτε το παρακολουθουμε ειτε το σπουδαζουμε,αρκει να μην μενουμε στην επιφανεια.
ευχαριστω.

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 02:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μεγάλη υπόθεση η ποιότητα στο θέατρο γιατί όπως βλέπεις σήμερα ένας Τσάκωνας, ένας Μουστάκας κι ένας Ψάλτης έμειναν να παίζουν κάθε χρόνο στο ΠΕΡΟΚΕ την ίδια επιθεώρηση (με χυδαίους διαλόγους) αλλάζοντας τον τίτλο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 02:23:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα το θέατρο δεν είναι εύκολο πράγμα.
Τις πιο πολλές φορές, αν όχι όλες, απαιτεί αρκετό μυαλό για να το καταλάβεις και να κατανοήσεις το έργο που παίζεται.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 02:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προσωπικά έχω χρόνια να πάω θέατρο και δε γνωρίζω, ένας που πάει όμως μπορεί να μας αν ο κοσμός μαζεύεται στις επιθεωρήσεις και τις σεξοκωμωδίες ή αν πηγαίνει και σε καλύτερα ποιοτικά έργα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 03:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
stratis79,δτστυχως ςχεις δικιο....
το μονο παρηγορο ειναι πως το μεγαλυτερο ποσοστο απο τους νεους θεατες επιλεγουν την ποιοτητα.
το ασχημο ειναι οτι δεν πανε πια θεατρο οι ανθρωποι.ισως ειναι ακριβο(διαφωνω αν αναλογιστουμε το οφελος και την ποιοτητα της διασκεδασης και συγκρινουμε τι πληρωνουμε για αλλου τυπου διασκαδαση...),ισως φταιει και η εποχη μας μιας και αρεσκομαστε σε αναλωσιμα κι ευκολοχωνευτα πραγματα...

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 03:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναλόγως με τα γούστα του καθένα μας.
Αν τον άλλον τον αντιπροσωπεύουν οι επιθεωρήσεις και τον ξεκουράζουν, θα πάει σε αυτές.
Αν τον ενδιαφέρει η ποιότητα, θα πάει σε ένα πιο σοβαρό θεατρικό έργο.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 03:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το θεμα ειναι ποιος ειναι ο ρολος του θεατρου και ποια η ευθυνη των ηθο-ποιων ,των σεναριογραφων και ολων οσων ταχτηκαν να υπηρετουν την τεχνη του θεατρου.
εξαλλου η επιθεωηρηση ειναι το πιο αμεσσο ειδος θεατρου σε σχεση με τον θεατη και σκοπος της ειναι να τον αφυπνιση -οχι προπαγανδιστικα- και να τον παρακινησει να παρει θεση για οσα συμβαινουν γυρω του και να μην μενει απραγος.
κοιτα ομως που καντετησε τα τελευταια χρονια φτηνη κοποια των επιθεωρησεων απο την εποχη του 45,επαναληψη ξευτισμενων και χιλιοειπομενων αστειων και ανεκδοτων,ασκοπη χρηση της βωμολοχιας για να προκαλεσει με το ζορι γελιο κι ενε κοινο το ιδιο αδιαφορο οπως πριν την παρασταση...

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

huopoios
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 03:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους huopoios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα ορθογραφικα μου και τα λαθη βιασυνης μου ειναι απιστευτα!!!!

αλλα,Dying_Incubus,οπως μου εξομολογηθηκες σε καποιο αλλο θεμα εσυ φταις γι αυτο που με τις "μαγικες" σου δυναμεις σαμποταρεις το πληκτρολογιο μου.....
ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

ειμαι μονη μου,κρυωνω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 04:02:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, εγώ ευθύνομαι μόνο για το δικό μου!
Είμαι αθώος για τα υπόλοιπα!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy