ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΕΚΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2005, 17:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΥΠΗΡΧΕ.
ΜΕΤΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ.
ΜΕΤΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ.
ΜΕΤΑ ΚΑΛΕΣΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΗΛΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ
ΕΚΚΡΕΜΕΣ ΔΕΞΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΤΡΟΦΗ ΟΧΙ.
ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΟΧΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ
ΝΑ ΜΟΥ ΜΗΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΗΛΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.
ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΨΥΧΩΣΙΚΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΑΝ.
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΖΙΠΡΕΧΑ ΔΕΝ
ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΟΜΙΛΩ.ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΩ ΜΕ ΤΟ ΕΚΚΡΕΜΕΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2005, 17:17:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Σταμάτη.
Η ιστορία σου μου τράβηξε το ενδιαφέρον.
Προσπάθησα να βρω που και πως θα μπορούσα πιθανόν να βοηθήσω συζητώντας μαζί σου, αλλά δεν βρήκα την άκρη του νήματος.
Γράφεις:
quote:
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Μπορούμε ίσως να ξεκινήσουμε από εδώ.
Για ποιο ακριβώς πράγμα χρειάζεσαι βοήθεια;
Προσπάθησε να αναγνωρίσεις μέσα σου, ποιό είναι το ερώτημα ή ποιό είναι το πρόβλημα από το οποίο ενδεχομένως θέλεις να απαλλαχτείς.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2005, 05:59:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΩ ΜΕ ΤΟ ΕΚΚΡΕΜΕΣ.

Κοίτα, ο κάθε άνδρας θα πρέπει να είναι σε θέση να επικοινωνεί με το εκκρεμές του. Όταν χάσει αυτή τη δυνατότητα αρχίζει το πρόβλημα.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2005, 09:17:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ σωστά.

Βέβαια, δεν πρέπει και να το παρακάνει,
γιατί μετά θα του γίνει συνήθεια και όπου
σταθεί κι όπου βρεθεί, δεν θα κάνει τίποτε
άλλο, παρά να μιλάει γι' αυτό...
αντί για οτιδήποτε άλλο θα μπορούσε να πει
αναλόγως και της περιστάσεως πάντα.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2005, 18:45:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πολύ σωστά.

Χαίρομαι πoυ συμφωνείς amalia δείχνει πως έχεις ανοιχτό ... μυαλό.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2005, 02:41:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι Loco.
Δε δείχνω πως έχω ανοιχτό μυαλό.
Σε ειρωνεύομαι.
Τουλάχιστον πάντως, σε πολύ μικρότερο βαθμό και με πολύ πιο προφανή λόγο από αυτόν, που σε έκανε εσένα να ειρωνευτείς έναν άνθρωπο που ζητάει τη βοήθεια όλων μας.

quote:
Κοίτα, ο κάθε άνδρας θα πρέπει να είναι σε θέση να επικοινωνεί με το εκκρεμές του. Όταν χάσει αυτή τη δυνατότητα αρχίζει το πρόβλημα.

Εάν αυτή τη βοήθεια έχεις εσύ να προσφέρεις, τότε δεν έχω να προσθέσω τίποτε.

Την επόμενη φορά πάντως που θα πέσει στην αντίληψή μου τέτοιου είδους συμπεριφορά, να είσαι σίγουρος πως δεν θα περιοριστώ στην ειρωνία.


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2005, 11:32:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου ΣΤΑΜΑΤΗ, μην ασχολείσαι και μην προβληματίζεσαι με απαντήσεις σαν του LOCO. Εδώ είμαστε σε ότι θέλεις και μπορούμε να βοηθήσουμε.
Θα ήταν καλό να ξεκινήσουμε από αυτό που σε ρώτησε η Αμαλία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2005, 13:09:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΣΚΗΤΙΚΗ ΠΟΥ
ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.
ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2005, 13:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ....

ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΩΣΑ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΑΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...

quote:
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΣΚΗΤΙΚΗ ΠΟΥ
ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ.
ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ.

ΜΙΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ...

ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ ??????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 10:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

amalia:

quote:
Όχι Loco.
Δε δείχνω πως έχω ανοιχτό μυαλό.
Σε ειρωνεύομαι.

Γιατί εγώ τι νομίζεις πως έκανα λέγοντας:

quote:
Χαίρομαι πoυ συμφωνείς amalia δείχνει πως έχεις ανοιχτό ... μυαλό.

Πρόσεξες το κενό ανάμεσα στο ανοιχτό και στο μυαλό, ε λοιπόν σ΄αυτό το κενό σκεφτόμουν συνειρμικά.

Και καλά εγώ o κουτός να ειρωνεύομαι, εσύ η συντονίστρια ενός Forum εσωτερισμού να ειρωνεύεσαι ενα μέλος; Δεν θα έπρεπε απλά να εποπτεύεις;

Και στο κάτω-κάτω τι του είπα; Λέει οτι μπορεί να μιλάει με το εκκρεμές του , κι εγώ του είπα οτι πρέπει να έχει καλή επικοινωνία με το εκκρεμές του. Κι αυτός και όλοι μας.

Ας μιλήσουμε σοβαρά όμως.
Έλα μωρέ amalia και κάνω επίκληση του χιούμορ σου , που ξέρω οτι διαθέτεις , φταίω εγώ;
Όταν βλέπω τον άλλο να γράφει τέτοιες μπούρδες τι θες να κάνω;

Πάει κι Avatargr (άτομο που εκτιμώ) και του γράφει με σοβαρό ύφος

quote:
ΜΙΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ...

ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ ??????



Ρε παιδιά σοβαρευτείτε, ποιά Άβυσσο έχει περάσει; Καθημερινός άνθρωπος είναι που τρώει , ξυρίζεται , κοιμάται,... και μπήκε στο Forum για να πεί κι αυτός κάτι να κάνει εντύπωση. Θυμόσαστε τον άλλο που έλεγε πως μπορούσε βλέποντας μια φωτογραφία να μας πει το μέλλον;;;

Άντε καλό χειμώνα να ΄χουμε!



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 11:38:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Loco,,, δεν παίρνεις να διαβάσεις τα "Αμυντικά Θέματα" αντί να ειρωνεύεσαι;

ps. Η υπογραφή-σημαία είναι ότι πιο ξενερωτικό έχω δει εδώ μέσα. Γνώμη μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 11:53:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Valnta έγραψε:
quote:
ps. Η υπογραφή-σημαία είναι ότι πιο ξενερωτικό έχω δει εδώ μέσα. Γνώμη μου.

Ναι ε; Eιλικρινά λυπάμαι που βρίσκεις μια σημαία της Ελληνικής επαναστάσεως (λόγω της οποίας εσύ μπορείς να έχεις γνώμη) ξενέρωτη.

Α, δεν σου αρέσει ούτε η υπογραφή:
"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"

Δεν θα το σχολιάσω , ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 12:06:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα, άλλο πράγμα το να σέβεσαι κάτι κ άλλο να το κοτσάρεις κάτω από απαντήσεις του στυλ "ζήτω ο πόλεμος" κ άσχετες ειρωνίες.
Οι άνθρωποι κάναν την επανάστασή τους γιατί υπήρχε λόγος.
Κ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχεις μαζί τους.
Κ για να τελειώνουμε. Σύμβολα τέτοιου είδους όταν χρησιμοποιούνται για...
υπογραφές, μου κάνουν φασιστικά.
Τόσο απλό. Κ ναι, είναι η γνώμη μου κ δεν υποχρεώνω κανέναν να συμφωνεί
αλλά επειδή όπως είπες "λόγω της οποίας εσύ μπορείς να έχεις γνώμη"... την εκφράζω.

*κ ζητώ συγγνώμη στον Σταμάτη για το άσχετο των μηνυμάτων.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 12:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι άνθρωποι κάναν την επανάστασή τους γιατί υπήρχε λόγος.

Σώστό.

quote:
ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχεις μαζί τους.

Καμία εκτός του οτι είμαι απόγονος τους και κληρονόμος των μόχθων τους, εγώ και όλοι οι Έλληνες. Δεν έχω το δικαίωμα να χρησιμοποιώ λοιπόν ενα απο τα ένδοξα τους λάβαρα. Εσύ δεν έχεις καμία σχέση μαζί τους;

quote:
Κ για να τελειώνουμε.

Βιάζεσαι;

quote:
Σύμβολα τέτοιου είδους όταν χρησιμοποιούνται για...
υπογραφές, μου κάνουν φασιστικά.

Αχ και να σε άκουγαν τα πρωτοπαλίκαρα της επανάστασης, να καμαρώσουν Ελληνίδα. Σίγουρα θα ένιωθαν πως δεν πολέμησαν άδικα.

quote:
Τόσο απλό. Κ ναι, είναι η γνώμη μου κ δεν υποχρεώνω κανέναν να συμφωνεί
αλλά επειδή όπως είπες "λόγω της οποίας εσύ μπορείς να έχεις γνώμη"... την εκφράζω.

Σωστό και δεκτό, είπα ποτέ οτι απαγορεύεται να μιλάς. Αν και ώς φασίστας που πιστεύεις οτι είμαι έπρεπε να το κάνω. Εσύ μου υπαγόρευσες , με διέταξες σχεδόν να σταματήσω να γράφω και να διαβάσω τα αμυντικά θέματα.

quote:
Loco,,, δεν παίρνεις να διαβάσεις τα "Αμυντικά Θέματα"

Βέβαια με λύπησαν οι απόψεις σου για τα ελληνικά εθνικά σύμβολα. Δεν βαριέσαι η πρώτη είσαι ή η τελευταία που έχει τέτοιες απόψεις.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2005, 21:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΩΣ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΗ ΠΝΟΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΝ.....

ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΜΠΛΟΥΤΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ,ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ (ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ) ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟ ΝΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΥΓ. ΦΙΛΕ ΜΟΥ Loco ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ....
ΕΛΠΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2005, 07:46:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ
ΡΑΔΙΑΙΣΘΗΣΙΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ
ΞΕΠΕΡΑΣΑ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ
ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ
ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΩ.ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΑΣΟΥΛΗΣ
ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΣΙΩΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ
ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΚΑΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΥΤΟΝ
ΠΟΥ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΕ ΠΑΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ
ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑΣ
ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ Ο LOCO.ΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΟΥΝ
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΕΕΙ ΕΧΕ ΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΑ ΜΗΛΗΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ
ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ Η ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝΕ ΤΟ ΛΗΣΜΟΝΗΣΑΜΕ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ
ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΜΗΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ.
ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΑΝ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2005, 17:42:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ (ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) ΔΕΝ ΞΕΡEI ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ..

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ....

ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ !!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ..

ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ !!!!!!!!!!!

ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΘΑΨΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΟΠΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ....

ΚΡΙΜΑ ΦΙΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2005, 22:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!

Αχ, φίλε AVATARGR σε θεωρούσα πιο διορατικό. Αν πω τώρα οτι το είχα προβλέψει, θα έρθει η amalia να με κατσαδιάσει. Φωτοβολίδες δεν πέφτουν μόνο στις γιορτές. Τις ρίχνουμε εντυπωσιάζουμε τους θεατές και όταν σβήσουν όλοι γυρίζουν στη δουλειά τους.

Δεν έχω τίποτα με το παιδί, αν έχει υπερδυνάμεις ας της χρησιμοποιεί τουλάχιστον για το καλό. Τα σχόλια που έκανα στην αρχή έγιναν για κάποιο λόγο, τον οποίο κανείς φυσικά δεν κατάλαβε.

Και να σας πω και κάτι άλλο και απαντήστε ειλικρινά σας παρακαλώ, αν είχατε υπερδυνάμεις ή έστω αν πιστεύατε πως έχετε θα καθόσασταν να γράφετε σε Forum; Αυτά είναι για κοινούς θνητούς, εγώ προσωπικά χεσμένα θα τα είχα τα Forum και τον κάθε Loco που γράφει σ΄αυτά. Θα προτιμούσα να ασκήσω mind control στον Bush, ή να μπώ αόρατος στην βουλή να ρίξω μια σφαλιάρα στον Καραμανλή.

Θα γνωρίζεις φαντάζομαι τον μύθο με το δαχτυλίδι του Γύγη Avatargr.
Αυτός ο ταπεινός βοσκός λοιπόν που ξαφνικά απέκτησε τέτοια δύναμη, να γίνετε όποτε το επιθυμεί αόρατος, δεν συνέχισε να βόσκει πρόβατα, κοιμήθηκε με την βασίλισσα και σκότωσε τον βασιλιά για να πάρει τη θέση του.

Αυτά απο μένα καταλάβατε πιστεύω τι θέλω να πω.



"Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2005, 01:50:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτά απο μένα καταλάβατε πιστεύω τι θέλω να πω.

Ναι, ναι, καταλαβαίνω απόλυτα τι θέλεις να πεις Loco.

Πως είσαι σαΐνι και έδωσες από την αρχή την πρέπουσα απάντηση.
Κι εκτός από αυτό, ξέρεις και τον μύθο του Γύγη!

Πάντως, καλό είναι κάποιες φορές, να αφήνουμε λίγο πίσω τον εγωϊσμό μας.

(Μη θεωρήσεις πως προσπαθώ να σου "την πω". Απλά, σε παροτρύνω να σκεφτείς κάποια πράγματα.
Η εξέλιξη του θέματος αυτού, δεν δικαιώνει την αρχική σου ειρωνία. Ποτέ δεν ξέρεις εάν ένας άνθρωπος αντιμετωπίζει πραγματικά ψυχωσικές διαταραχές, ιδιαίτερα όταν στις αποκαλύπτει. Ακόμα και η απόρριψή σου, μπορεί να τον οδηγήσει σε πράξεις τέτοιες, που για να επιβεβαιώσει τις δηλώσεις του, μπορούν να αποβούν επικίνδυνες γιαυτόν. Κι αυτό, είναι μόνο ένα παράδειγμα Loco. Εφόσον ένα μέλος ζητάει βοήθεια και επικαλείται κάποιο ψυχικό πρόβλημα, η ειρωνία δεν είναι καν επιλογή!)

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2005, 08:20:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΙΟΙ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ .ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ
ΓΗ ΜΕΤΡΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ ΥΔΡΟΦΟΡΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΤΛΟ ΜΗΝ ΤΡΥΠΑΤΕ ΤΗΝ ΓΗ
ΒΑΘΕΙΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΤΑΘΜΗ
ΤΗΣ ΘΑΣΑΣΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΘΙΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΜΕΣΑ
ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ. ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΚΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΓΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ
ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΤΟΥΝ ΤΑ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΑΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑ-
ΡΑΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ.
ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΒΑΘΙΑ ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ
ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΚΒΑΛΟΥΝ ΔΕ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΤΕΣ.
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΦΟΥ
ΚΟΨΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΑ ΝΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ
ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΝΕΡΟΥ.ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟΤΕ.ΤΑ ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΑ ΝΕΡΑ ΠΕΥΤΟΥΝ
ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΓΕΩΤΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΟΥΝ
ΤΑ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ
ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΙΑΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΥΠΑ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΒΑΘΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΝΕΡΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΑΒΑΘΕΣ ΤΡΥΠΕΣ
ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΑΘΜΗ ΤΩΝ ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΕ 10 ΜΕΤΡΑ ΕΝΩ
ΟΙ ΒΑΘΙΕΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΑΘΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 150Μ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ.ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΨΥΧΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΟΜΗΛΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΙΩΠΟΥΝ
ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 17:19:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΙΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Atva
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 20:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Atva  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zyprexa...


"Κονξ Ομ Παξ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 08:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ AVATARGR ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΓΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΩΣΑΝΕ.
ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΑΦΙΝΑΝΕ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ.
ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΟΥ ΘΙΓΟΝΤΑΙ.
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΕΙΞΩ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ
ΓΕΩΤΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΔΕΣ ΤΟΥ ΥΜΗΤΟΥ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟ-
ΔΗΚΗΓΟΡΟΥ ΛΑΜΠΑΝΤΑΡΙΟ.ΕΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΦΤΙ ΣΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ
ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.
ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΓΕΩΤΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΓΗ ΞΕΡΑΘΗΚΕ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 13:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...

quote:
ΦΙΛΕ AVATARGR ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΓΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΩΣΑΝΕ.
ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΑΦΙΝΑΝΕ ΕΤΣΙ.

ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 14:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σταμάτη μια και το έκοψες το νερό δεν το ΄ρίχνεις στο πετρέλαιο να κονομήσουμε λίγο;;;;;


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 08:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ
ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ Η ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ?
Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ
ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ.
ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ Ο ΕΚΓΕΦΑΛΟΣ
ΣΥΝΤΟΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟ
ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ? ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ
ΚΑΙ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 15:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατι δεν το ρωτας?


---

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 13:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ Η ΜΑΛΛΟΜ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ.
ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.
ΕΑΝ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 14:53:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΙΛΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ Η ΜΑΛΛΟΜ ΔΗΜΗΤΡΗ

λαθος κανεις αγαπητε.
Ιωαννης με ειπε η νονα..

quote:
ΤΟ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ

αν ξερεις γιατι ρωτας ξανα????

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 18:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΑΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΦΙΛΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ ΑΛΛΟΙ ΕΚΚΡΕΜΟΛΟΓΟΙ
Η ΡΑΒΔΟΣΚΟΠΟΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ.
ΣΕ ΛΕΝΕ ΙΩΑΝΝΗ Η ΔΗΜΗΤΡΗ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 08:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΟ FORUM Η ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕ Η ΑΤΜΑ "Ο ΤΡΕΛΟΣ" ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ
ΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΑ ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy