ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΝΤΕ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑ
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dragan
Νέο Μέλος

Romania
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dragan
Θα ηθελα να σας ζητήσω την συνγκχωρηση σας για τη ορθογραφια μου και το λεξικο μου αλλα κατάγομαι απο Ρουμανια και αρχισα πριν από λιγο καιρο να φραφω και να μιλαω εληνικα
to ke;imeno to πέρασα απο Systran so, excuse me.
H αιτια που σας γραφω είναι να ενημερωσετε τους φιλους σας ότι όλη η φυση ανηκει σε ολους και όχι σε αυτους που αυτοδιοριζοντε φυλακες και βοσκοι της.
το happening το οργανοσα αρκετο καιρο πριν μαζι με τους φιλουσ τησ.
θα κρυφτουμε στην cave και οταν θα εφερνε το φιλοι μου την κορη μου εκει θα της καναμε τρομοπαρτυ με γλυκα.

Last Saturday 12 oktobriou ειχε η κορη μου τα γενεθλια τησ εκλεισε τα 5 σο, αποφασισαμε με γυναικα μου παμε ολοι μαζι με φιλους τησ να παμε να γιορτασουμε με mystery and a kind of magic στη πεντελη ττη cave.αφησα εγω τα δικα μου γλυκα σε τρομακτικο κουτι αναψα τα κερια και πηγα να παρω τα παιδια με την αδερφη μου απο τον δρομο γιατι εχω τζιπ και αυτη το δικο της φοβοταν να το περασει επανω.
βιαζομασταν να μπουμε να κρυφτουμε γιατι θα ερχοταν οι υπολοιποι γονεις με την κορη μου και γυναικα μου παρεα οτι με ψαχνουν γιατι χαθηκα.
το σεναριο ηταν καλο γιατι θα ηταν εκπληξη.Δεν ηταν πρωτη φορα που πηγαμε βραδυ γιατι εχουμε παει πολες φορες με όλα τα παιδια παρεα.

εκει ηταν απο τη αρχη δυο ελληνες τρελοι μου φανηκαν γιατι με παρακολουθουσαν που αφησα τα γλυκισματα και αναψα τα κερια.και πηγαν και τα καταστρεψαν την στιγμη που εφυγα να φερω τα παιδια.τους ειπα να μην δωσουν σημασια οτι τους πουν και κανουν γιατι ειναι ghosts και να τους χαιρετησουν ευγκενικα.
μολις ειδα το κουτι μου χαλασμενο και τις σοκολατες πατημενες νευριασα αλλα δεν το εδειψα γιατι βιαζομουν να κρυφτουμε αλλα και η γυναικα και ο αντρας που κρατουσε ενα μεγαλο ξυλο εδειχναν απειλιτικοι.ημουν σε ετοιμασια να τραβηξω οπλο γιατι ειμαι αστυνομος στη χωρα μου και εργαζομε στην πρεσβεια και οπλοφορο παντα.
η συμεριφορα τουσ παντως ηταν ανεξηγητη αγενης και μου φανηκαν σαν βοσκοι .καθοταν η γυναικα στο αμαξι και αυτος ηταν μεσα στη σπηλια και οταν βγηκε μου πατησε τα πραγματα. και αρχισε να φωναζει και βριζει.
ειχα ενημεροσει και το local police station για το γιορτη που καναμε για να εχουν φροντισει προστασια αν χρειαστει.

ευχομαι τρελες και ακροτητες και φαντασμενοι και βοσκοι να προσεχουν next time που καποιος αλλοι κανουν γιορτη happening μην τη χαλασουν.

παντωσ αδερφη μου επιμενει οτι ειδε 3 persons και εγω 2 αλλα δεν θυμαμαι πως ηταν ακριβως.

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 15:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 16:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας
Τρία πουλάκια κάθονται...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 16:35:29  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Dragan ΚΑΛΑ ΤΟ ESOTERICA.gr ΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΣ ?????

ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΕΩΝ ??????

ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 17:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Dragan, αυτό το topic δεν έχει καμία σχέση με την θεματολογία του esoterica και δεν βρίσκω το λόγο ύπαρξης του εδώ...
Μάλλον αυτό το topic θα εμπλουτίσει το Μουσείο μας...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 18:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.


ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!

ΈΧΟΥΜΕ ΚΑΤ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΑΥΤΟΠΤΗ ΜΑΡΤΥΡΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ!

ιγο ιβουσκα τα πρ-βατα ιδο παρακατου κι ιδα όλο το σκινικο!

επιτρεψτ εμ να αυτουπροβληθω: γιελινας βουσκος εκ γενετις και εξ αγχιστιας ις το Πεντελικον


ινω λιπον ιγο ιβουσκα τα πρ-βατα μ ιδο παρακατου, ιφτασε μεστα μαυρα σκουταδια ινας τιπος, ρομανος σατανιστις μομιασε, κι αφικε κάτι κουτια κι μπικε στου εκλισακι οσαν τον κλεφτι κι αναψε κατιτις


μολις ιφιγε βγικαν απου τιν σπιλια 3, ου Νταβελης, η Δουκισα κι αλος ένας, τραγοποδαρος (παναγια μου βοηθα κι αγια ελεουσα)


ου Νταβελης, κε η Δουκισα ιτανε τζατιζμενι κε πλακοσαν τα γλικα στο κουτι, όταν ξαφνου απ τα σκοταδια πεταχτικε ο ρομανος με κάτι πιτσιρικια μέσα απ τη μαυβρι νιχτα

δεν καταλαβα τι επαξεξακολουθησε γιατί γινικαν ολι αχταρμας


ιδα ουμος ινα μπιστολι στα χερια του ρομανου κε απιλουσε τον τραγοποδαρο που ουμος γελουσε

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 18:32:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.



ΤΡΟΜΟΠΑΡΤΥ ΜΕ ΓΛΥΚΑ ΣΤΟ ΛΑΤΟΜΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ



quote:


Θα ηθελα να σας ζητήσω την συνγκχωρηση σας για τη ορθογραφια μου και το λεξικο μου αλλα κατάγομαι απο Ρουμανια και αρχισα πριν από λιγο καιρο να φραφω και να μιλαω εληνικα
to ke;imeno to πέρασα απο Systran so, excuse me.



ke;imeno – αυτό το εβγαλε το Systran?

ή αυτό? – oktobriou


ή αυτο? - στην cave

ή αυτο? - φραφω


quote:


θα κρυφτουμε στην cave και οταν θα εφερνε το φιλοι μου την κορη μου εκει θα της καναμε τρομοπαρτυ με γλυκα.



τρομοπαρτυ?

στα λατομεία του Παρθενώνα???

μηπως εισαι λίγο σατανιστακος???

Ε λιτλ μπι αϊ μιν…


quote:


να παμε να γιορτασουμε με mystery and a kind of magic στη πεντελη ττη cave.



γιατί εκεί?

τι σημαίνει and a kind of magic?

μηπως εισαι λίγο σατανιστακος???


quote:


βιαζομασταν να μπουμε να κρυφτουμε γιατι θα ερχοταν οι υπολοιποι γονεις με την κορη μου και γυναικα μου παρεα οτι με ψαχνουν γιατι χαθηκα.



ωραια γεννεθλια για πενταχρονο!

ευγε!

το εκπαιδευεις για κατι?

και οι υπολοιποι γονεις την ειδαν χαϊ μεσα στη νυχτα να αφησουν τα παιδια τους σε σενα να τα βαλεις στη σπηλια?

quote:

το σεναριο ηταν καλο γιατι θα ηταν εκπληξη.Δεν ηταν πρωτη φορα που πηγαμε βραδυ γιατι εχουμε παει πολες φορες με όλα τα παιδια παρεα.



βραδυ?

υποθετω με κρανη προστασιας και φακους για κάθε συμμετεχοντα!

πενταχρονα ειπες, ή κανω λάθος?


quote:


εκει ηταν απο τη αρχη δυο ελληνες τρελοι μου φανηκαν



όλοι οι Έλληνες τρελοι ειμαστε, πρέπει να το μαθεις…



quote:

γιατι με παρακολουθουσαν που αφησα τα γλυκισματα και αναψα τα κερια.και πηγαν και τα καταστρεψαν την στιγμη που εφυγα να φερω τα παιδια



μηπως σε περασανε για σατανιστη???

quote:

τους ειπα να μην δωσουν σημασια οτι τους πουν και κανουν γιατι ειναι ghosts και να τους χαιρετησουν ευγκενικα.



Ε αμα τους ειπες έτσι "ευγκενικα" (συστραν ειπαμε), ενταξει!

Τα παιδια απ ο,τι φαίνεται ήταν συνηθισμενα στα ghosts, ακόμη και σαν κι αυτά που μας περιγραφεις, τα Ελληνικα ghosts!

quote:

αλλα και η γυναικα και ο αντρας που κρατουσε ενα μεγαλο ξυλο


σα να λεμε μαδερι?

λατακι?

ροπαλο του μπεϊζ μπολ?



quote:


εδειχναν απειλιτικοι.



αλλο τι φαίνεται, άλλο τι είναι – τοχεις ακουσει ποτέ αυτό?


αλλά παρολο που εδειχναν απειλητικοι, εσυ τα παιδια τα πηγες κατά πάνω τους, δεν κολωσες!

quote:

ημουν σε ετοιμασια να τραβηξω οπλο γιατι ειμαι αστυνομος στη χωρα μου και εργαζομε στην πρεσβεια και οπλοφορο παντα.


οπα ρε μεγαλε!

κυκλοφορεις οπλισμενος?

στην χωρα σου μπορεί να εισαι ο,τι θες, αλλά εδώ είναι Ελλαδα (Ellada) και οι δικοι μας αστυνομικοι δεν κυκλοφορουν οπλισμενοι εκτος υπηρεσιας!

εσυ αποτελεις εξαιρεση?

και τι θακανες δηλαδη, θα τους εριχνες???

μόνο οπλισμενους Ρουμανους δεν ειχα φαντασθει ότι κυκλοφορανε στο βουνό…


quote:


η συμεριφορα τουσ παντως ηταν ανεξηγητη αγενης και μου φανηκαν σαν βοσκοι .


οι περισσοτεροι Έλληνες από βοσκους καταγομαστε – οι υπολοιποι από αγροτες! (εξισου αξεστοι με τους βοσκους)


quote:

καθοταν η γυναικα στο αμαξι και αυτος ηταν μεσα στη σπηλια και οταν βγηκε μου πατησε τα πραγματα. και αρχισε να φωναζει και βριζει.



βρε μηπως σε περασε για σατανιστη?


αν ήταν παλαιοημερολογιτης θα την ειχες βαψει!


εσυ παντως δεν κολωσες, ουτε τα πενταχρονα...


quote:


ειχα ενημεροσει και το local police station για το γιορτη που καναμε για να εχουν φροντισει προστασια αν χρειαστει.



Αυτό θα εξακριβωθει, να εισαι σιγουρος!

Αλλά απορω γιατί δεν φωναξες το local police αφού ειδες τους τρελους Έλληνες βοσκους…


quote:

ευχομαι τρελες και ακροτητες και φαντασμενοι και βοσκοι να προσεχουν next time που καποιος αλλοι κανουν γιορτη happening μην τη χαλασουν.


τρομοπαρτυ στη σπηλιά των λατομειων του Παρθενωνα?


δεν ειναι τρελα και ακροτητα?


στο σπηλαίο του Πανος και στο Χριστιανικο εκκλησάκι?


καλά σου κανανε!


αν ημουν εγώ δηλαδη με τους σκυλους μου, θα μουριχνες, έτσι?

quote:


παντωσ αδερφη μου επιμενει οτι ειδε 3 persons και εγω 2 αλλά δεν θυμαμαι πως ηταν ακριβως.



ολοι οι βοσκοι μοιάζουν – όπως και οι Έλληνες!

να την ακους την αδερφη σου!!!


.




και συνεχιζω σοβαρα:

γιατί επελεξες την σπηλιά της Πεντέλης για να πας τα πενταχρονα?

γιατί κυκλοφορεις οπλισμενος? (αν δεν ειναι μουφα το τοπικ, την εβαψες!)

κακως δεν φωναξανε την αστυνομια για το ότι κάποιοι βαζουν πεταχρονα σε σπηλαίο νυχτιατικα!


παρακαλω τους διαχειριστες να κρατησουν τα όποια στοιχεία του θεματοθετη – αν είναι όπως τα λέει τα γεγονοτα θελω να τον καταγγειλω ως ανικανο κηδεμονα και για παρανομη οπλοφορια!


μην πεσουμε επανω του κανα βραδυ και μας δει για επικινδυνους βοσκους και μας ριξει!!!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.gr

Edited by - jonniebegood on 26/11/2005 18:41:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 18:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.

Κυρα μας των Κλειδιωνε, μην βιαστεις να το κλειδωσεις, πληηηζ!

ασε να απαντησει, αν απαντησει...


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 18:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Που πήγε και εχάθηκε;
Γιατί δεν απαντάει;
Τζώννυ ΚΕΙ... Στην Πεντέλη μας
τι θέλει γιατί πάει;

Κει είναι μέρος ιερό
γιορτούλες δεν χωρούνε
εγώ εσύ κι οι φίλοι μας
με δέος προχωρούμε.

Αφείστε τον να εκφραστεί
να πει, και να μιλήσει
αχ θε μου πως μπερδεύτηκα!!!
Ανατολή ή δύση;

Που ΄σαι Σουρή...
ΔΡΑΚΟΝΤΕΙΑ ΜΕΤΡΑ.
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΑ ΠΑΡΝΗΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ.
ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΩ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GeorgiO
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 19:45:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GeorgiO
ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΡΕ 'ΣΥ

Στα γενέθλια της γυναίκας σου να πάτε να κάνετε TPOMO-PARTY στην ακρόπολη να πάρετε και στερεο (για να βάλετε μουσική) τραπέζια, καρέκλες ( ξέρεις όλα τα απαραίτητα) έχει και γ@μω τισ θεες εκεί θα περάσετε τέλεια πως και δεν το σκεφτίκατε απο την αρχή. Υπάρχουν όμως και άλλες τοποθεσίες ξέρεις σε όλη την Ελλάδα έχουμε κατι εκκλησάκια απόμερα πολυ παλιά και είναι σημαντικα για τους Έλληνες, ε να πάς εκεί να κάνεις μια τελετή σαταναστική μούρλια και παρακαλάω να σε βρεί κανένας κυνιγός ή κανας βοσκός να σε αφήσει στον τόπο παλιο πυροβολημένε του κερατά που το πέρασες το ESOTERICA.gr Ρουμάνικο CHAT.

"Μερικοί βλέπουν το αύριο ως μια άλλη ημέρα. Εγώ το βλέπω ως άλλη μια ευκαιρία."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 21:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit


ΔΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΣΟΥ,ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 22:53:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark
quote:
ευχομαι τρελες και ακροτητες και φαντασμενοι και βοσκοι να προσεχουν next time που καποιος αλλοι κανουν γιορτη happening μην τη χαλασουν.

μηπως ηθελαν οι βοσκοι να προστατεψουν τα γιδια τους απο το φανε σοκολατες ?

ο θανατος σου,η ζωη μου


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 23:13:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Προφανως, τα Καρπαθια ορη, δεν τον ενεπνευσαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dragan
Νέο Μέλος

Romania
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 02:28:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dragan
-Σας ζητω συγνωμη για το μερος που διαλεξα να βαλω την ιστορια μου.
-Αργησα να απαντησω γιατι περιμενα την αδελφη μου και τον αντρα της, ο οποιος ηρθε και αυτος εκεινο το βραδυ στη γιορτη, να μου μεταφρασουν την απαντηση οσο καλυτερα γινεται.
-Το σημειο εκεινο το διαλεξαμε για την γιορτη λογω της ιδιαιτεροτητας του, και το ρολο που εχει παιξει στη γεννηση της κορης μου.
Ειμαι απο Ρουμανια απο την πλευρα της μητερας μου ενω ο πατερας μου ειναι τεταρτη γενια Ελληνας.
Απο πολυ μικρος ερχομαι στην Ελλαδα και εχω επισκεφτει ολα τα ενεργειακα σημεια του αρχαιου χρονου στα οποια παρουσιαζονται περιεργα φαινομενα ακομα και σημερα.
Το οτι διαλεξαμε 9 ενηλικες με 6 παιδια να παμε στο σπηλαιο δεν νομιζω να ειναι και τοσο παραξενο οσο οι τρελοι βοσκοι, που δεν ηξερα οτι υπαρχουν εκει ακομα να φυλανε το μερος.
Το οτι διαλεξα να κανω γιορτη εκει οπου βγηκαν τα μαρμαρα του παρθενωνα δεν νομιζω οτι αποτελει ιεροσυλια. Αν το νομιζετε εσεις δικαιωμα σας.
Δεν ειχαν ομως κανενα δικαιωμα να επεμβουν στη γιορτη μου και παραλιγο να την χαλασουν. Ευτυχως που ο καθενας θα εφερνε τα δικα του γλυκα και φαγητα και δεν μειναμε να κοιταμε τις πατημενες σοκολατες που καποιοι κυνηγοι μαγισων και σατανιστων μου ποδοπατησαν.

Και συνεχιζοντας την απαντηση μου, ο λογος που εγραψα το θεμα ηταν να καταλαβω αν αυτα τα ατομα ηταν οντως εκει η οχι. Γιατι εχουμε δει πολλα παραξενα οντα στο σημειο και αργοτερα ο καθενας απο μας εχει και διαφορετικη περιγραφη να δωσει.
Αλλος βλεπει 3 αλλος 2 αλλος γυναικα αλλος παιδι η αντρα με αποτελεσμα να νομιζουμε οτι δεν υπηρχαν εκει στην πραγματικοτητα.

Αυτος ειναι ο λογος που αγνοησα και τους δυο σατανοκυνηγους.
Αν στο μελλον μου επιτραπει να κανω γιορτη στη ακροπολη η στην ελευσινα θα το κανω.
Αλλωστε ολα τα σκυλια σας στην επιδαυρο, στο ηρωδειο και οπου αλλου κρινετε σωστο, τα βαζετε να τραγουδανε... η γιορτη μου θα σας πειραξει;

Συγνωμη που εκανα τρομοπαρτυ με γλυκα και δεν εσφαξα 2 αρνια να τα σουβλισω εκει οπως εσεις... φυλακες της σπηλιας.

-Εχω παει αμετρητες φορες στη πεντελη και οποτε μου δινεται η ευκαιρια διοργανωνω και οργια με μαγισσες και σαταναδες και καθε τοσο ερχεται και ο καρπαθιος φιλος μου και συμμετεχει.
Αλλα τα ΄οργια΄ που ειδα προσφατα εκει ξεπερασαν καθε προηγουμενο.
Καλα τι νομιζαν οτι πηγα να κανω ξορκια με κιντερ εκπληξη και σοκολατες αμυγδαλου και υγειας;
Και αν φοβηθηκαν οντως για κατι γιατι δεν εμειναν εκει να δουν το παρτυ η να καλεσουν τις αρχες;
Αλλα μολις καταλαβαν το λαθος τους τραπηκαν σε φυγη αφου πρωτα βεβαια μου ζητησαν συγνωμη και μου προσφεραν χρηματα.

Ολα αυτα βεβαια ισχυουν αν οντως υπηρξαν αυτοι εκει η ηταν στη σφαιρα της φαντασιας μας.

Για την ιστορια σας αναφερω οτι μετα απο λιγο που ηρθαν και οι υπολοιποι και τους το ειπα, μου ειπαν οτι δεν ειδαν κανενα αυτοκινητο να κατεβαινει ενω αυτοι ερχοταν.
Μπορει να εφυγαν προς τα πανω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 03:07:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus
Μα καρδούλα μου και εσύ που πας με τα πεντάχρονα και τα γλυκα?
Για να αναλύσουμε την λέξη τρομοπαρτυ ειναι σύνθετη βγαίνει απο τιε λέξεις τρόμος και πάρτυ, δηλαδή έχουμε και λέμε ένα πάρτυ στο οπίο θα τρομάξουμε.
Αχα τώρα κατάλαβα.Εσυ ψυχή μου δεν ήθελες να γιορτάσεις τα γενέθλια της κόρη σου εσυ ήθελες να αποκτήσει ψυχολογικά το παιδί, και μετα θα αναρωτιεσαι γιατι την καθαρά δευτέρα δεν έρχεται στο βουνό να πεταξει αετό.
quote:
μολις ειδα το κουτι μου χαλασμενο και τις σοκολατες πατημενες νευριασα αλλα δεν το εδειψα γιατι βιαζομουν να κρυφτουμε αλλα και η γυναικα και ο αντρας που κρατουσε ενα μεγαλο ξυλο εδειχναν απειλιτικοι.ημουν σε ετοιμασια να τραβηξω οπλο γιατι ειμαι αστυνομος στη χωρα μου και εργαζομε στην πρεσβεια και οπλοφορο παντα.


Α δηλαδή αμα δεν βιαζόσουν να κρυφτής θα το έκανες το φονικό, και νάσου δυο λιγότεροι.Ελα μωρε τώρα τι δεκα εκατομύρια Έλληνες τι 99,998 Έλληνες. για δύο νούμερα διαφορα θα τα χαλάσουμε...

Και μετα με λένε και ρατσιστή , ε δεν είμαι εγω ρατσιστής αυτος είναι Ρουμάνος.

Κάλο μου παιδί δεν μας ενδιαφέρει τι είσαι στην χώρα σου και όπως είπαι και ο φίλος oniebegood EDV EINAI ELLADA You know?
Και ούτε μας ενδιαφέρει τι δουλειά κάνεις αδεια οπλοφορείας έκτός δουλειάς έχεις?
Κάποιος να επιληφθεί της κατάστασεις.
Που'σε ρα Αμαλία απάνω στα καλύτερα λείπεις.


Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 03:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
ΑΜΑΛΙΑ,

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ JBG.
ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ, ΑΚΟΜΗ,
ΤΟ ΘΕΜΑ!

Κυριε Dragan,
που δηλωνεις 4ης γενιας Ελληνας,
αλλα σε ολο το κειμενο σου μονο δειγμα
συμπαθειας γι΄αυτη τη χωρα που σε φιλοξενει,
δεν ειδαμε,
οφειλω να σου πω οτι η λεξη βοσκος,
την οποια υποτιμητικα χρησιμοποιεις,
χαρακτηριζει την χωρα σου η οποια
βριθει απο βοσκους (βλεπε Καρπαθια...).
Επισης, απο βρυκολακες και αρρωστημενους...
Θα ηθελα κι εγω να διοργανωσω ενα τρομοπαρτυ
πανω απο τον ταφο ενος πολυ αγαπημενου σου
γνωστου...
Πως θα σου φαινοταν η ιδεα;
ΤΡΟΜΟΙΔΕΑ, ετσι;
Ανωμαλε του κερατα!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 03:54:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON
quote:
ο λογος που εγραψα το θεμα ηταν να καταλαβω αν αυτα τα ατομα ηταν οντως εκει η οχι. Γιατι εχουμε δει πολλα παραξενα οντα στο σημειο

ΚΙ ΕΜΕΙΣ!

quote:
Αλλα μολις καταλαβαν το λαθος τους τραπηκαν σε φυγη αφου πρωτα βεβαια μου ζητησαν συγνωμη και μου προσφεραν χρηματα.

ΠΑΡΑΞΕΝΟ. ΜΗΠΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ, ΣΤΡΑΜΕΝΟ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ? ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΑΝ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΤΣΟΠΑΝΗΔΕΣ, ΕΤΣΙ ΑΔΕΡΦΕ? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΗΘΙΝΟ ΤΡΟΜΟΠΑΡΤΥ!

quote:
Αν στο μελλον μου επιτραπει να κανω γιορτη στη ακροπολη η στην ελευσινα θα το κανω.
Αλλωστε ολα τα σκυλια σας στην επιδαυρο, στο ηρωδειο και οπου αλλου κρινετε σωστο, τα βαζετε να τραγουδανε... η γιορτη μου θα σας πειραξει;

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΚΑΙ ΗΡΩΔΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

quote:
Ολα αυτα βεβαια ισχυουν αν οντως υπηρξαν αυτοι εκει η ηταν στη σφαιρα της φαντασιας μας

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΚΔΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ. Η ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ(ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ) Ή ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 04:30:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Που να πέσει και να με πλακώσει το Systran,
αυτό το θέμα απενεργοποιείται και μεταφέρεται στο μουσείο.
Έλεος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy