ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 ΕΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΣΛΕΜΑΡ
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 10:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΣΛΕΜΑΡ
ΕΔΩ & ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΛΑΩ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΕ ΕΡΩΤΑ? & ΑΝ ΝΑΙ, ΥΠΟ ΠΟΙΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ & ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ?
Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 10:25:58  Εμφάνιση Προφίλ
Παρακαλώ την Αμαλία να μεταφέρει την συζήτηση στο Αχλαδότυρο ή στην Κατηγορία Ψυχή
quote:
ΕΔΩ & ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΛΑΩ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΕ ΕΡΩΤΑ? & ΑΝ ΝΑΙ, ΥΠΟ ΠΟΙΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ & ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ?
Έχει ότι ελπίδες της δίνεις εσύ. Απλά αναλογίσου γιατί το κάνεις αυτό. Για παράδειγμα δεν γνωρίζεις κανέναν στο περιβάλλον σου με αυτά τα χαρακτηριστικά;; Το αναφέρω διότι έχουμε την τάση σαν άνθρωποι να εξιδανικεύουμε ανθρώπους που δεν έχουμε γνωρίσει ποτέ.
Εγώ προσωπικά την βρίσκω πολύ "ρομαντική" αυτήν την συμπεριφορά (με την κακή έννοια) αν και δεν θέλω να σε θίξω. Μάλλον είσαι ανήλικη οπότε δεν θα επεκταθώ παραπέρα. Οι προϋποθέσεις πάντως είναι απλές: δεν υπάρχουν διότι δεν ξέρεις με ποιόν μιλάς. Αν δεν τον συναντήσεις να "δείς" (διότι μόνο παρατηρώντας βλέπεις ποιός πραγματικά είναι ο άλλος) δεν μπορώ ούτε, εγώ ούτε εσύ, ούτε κανένας άλλος να πούμε οτιδήποτε......

Συγνώμη για το ύφος μου ελπίζω να βοήθησα....

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 11:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΑΣΛΕΜΑΡ, έχεις ανοίξει 3 καινούρια topics και τα 2 από αυτά δεν έχουν καμία σχέση με την θεματολογία του esoterica.
Θα σε παρακαλούσα λοιπόν πρίν ανοίξεις κάποιο άλλο topic να διαβάσεις τα διάφορα topics που ήδη συζητούνται προκειμένου να καταλάβεις την δομή και τον προσανατολισμό του forum.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 14:34:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Παρακαλώ την Αμαλία να μεταφέρει την συζήτηση στο Αχλαδότυρο ή στην Κατηγορία Ψυχή

Ποια ψυχή και Αχλαδότυρο
Λοιπόν δύο κίτρινες σημαίνει κόκκινη.Είχα ενδοιασμούς μήπως...
Αλλά κάποιος μάλλον πρέπει να δεί αποδυτήρια.
Επειδή ξέμεινα απο κόκκινες, Αμαλία πιάνεις μία..

«Ω ψυχή μου, μην ποθείς αθάνατη ζωή μονάχα επιδίωκε ό,τι μπορείς να κατορθώσεις»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2005, 15:37:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Επειδή ξέμεινα απο κόκκινες, Αμαλία πιάνεις μία..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1103516
Maintained by Digital Alchemy