ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ (Χαιρετισμός)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kostas47
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 00:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostas47
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ait ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ kostas47, καλώς ήλθες στο esoterica και χρόνια πολλά καταρχάς!
Σου εύχομαι εποικοδομητικούς και γόνιμους διαλόγους!

Φίλε μου, θα σου δώσω μερικές πληροφορίες μιάς κι έχω περισσότερο καιρό στο forum.
Η ανταλλαγή απόψεων γίνεται με το να εισέρχεσαι στα διάφορα topics που συζητιούνται στις Κατηγορίες συζητήσεων.
Διαβάζεις όσα σε ενδιαφέρουν κι αν έχεις να προσθέσεις κάτι το προσθέτεις πατώντας κάτω στην σελίδα "Απάντηση στο θέμα".
Βασική προϋπόθεση είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και τα μηνύματα σου να διέπονται από τον πρέποντα σεβασμό τόσο πρός τα υπόλοιπα μέλη όσο και στις πεποιθήσεις τους.
Πρίν ανοίξεις ένα topic καλό θα είναι να συμβουλευτείς την "Αναζήτηση" επάνω δεξιά στην σελίδα.
Θα επιλέγεις "Μόνο θέμα" και θα υποβάλλεις τις λέξεις - κλειδιά για το θέμα που επιθυμείς να ανοίξεις.
Θα σε συμβούλευα να τονίζεις τις λέξεις - κλειδιά κι αμέσως μετά.
Εγώ πχ έχει τύχει να βρώ μερικά topics παλιότερα που είναι τονισμένες οι λέξεις στον τίτλο και μερικά τα έχω βρεί άτονα.
Αν υπάρχει λοιπόν κάποιο παλιότερο topic θα μπορούσες να μπείς, να το διαβάσεις κι αν θέλεις να προσθέσεις κάτι να απαντήσεις.
Αν δεν υπάρχει, μπορείς να δημιουργήσεις ένα εσύ.
Αυτό ειδικά στο λέω επειδή είναι καλό να μην υπάρχουν πολλαπλά topics με την ίδια θεματολογία χάριν λειτουργικότητας.
Καλύτερα να υπάρχει ένα topic όπου οι πληροφορίες θα είναι συγκεντρωμένες.
Σχετικά με την κίνηση σου να μας χαιρετήσεις, την βρίσκω ευγενική.
Παρόλα αυτά υπάρχει ήδη ένα topic όπου τα νέα μέλη μπορούν να μας αποστείλλουν τους χαιρετισμούς τους.
Αυτό είναι το εξής (Μπορείς να το δείς κλικάροντας τον τίτλο που σου παραθέτω παρακάτω):

Χαιρετώ !

Νομίζω οτι πρέπει να κάλυψα μερικές απορίες σου!
Καλή συνέχεια λοιπόν!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arela
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 12:19:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arela
Πάντα ευγενής ο φίλος μας Dying Incubus προστρέχει για την αρχική ξενάγηση, που σίγουρα βοηθάει πολύ τα νέα μέλη. Καλωσήρθες φίλε Κώστα47, καλή χρονιά σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου καθώς και καλή συνέχεια στο χώρο.

_______________________
Δεν πιστεύω σε τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα, δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 14:42:35  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ kostas47 ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....

ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΣΥΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ "ΤΑΞΙΔΙ" ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.....

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ "ΠΛΟΗΓΗΣΗ" ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matthias16
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
187 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 00:33:57  Εμφάνιση Προφίλ
kostas47 ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΕΓΩ! ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ Η ΑΜΑΛΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ??????

"the world is full of kings and queens,who blind your eyes and steal your dreams"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 09:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Καλώς ήρθες kosta47 και καλές αναζητήσεις!

Καλή Χρονιά σε όλους!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 20:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Καλωσήρθες kostas47

Πιστεύω, πως ήδη έχεις πάρει κάποιες απαντήσεις.
Για περισσότερα, στο θέμα που σου προτείνει ο Dying_Incubus.

το θέμα αυτό απενεργοποιείται και μεταφέρεται στην ενότητα:
"Απόψεις, Προτάσεις κ.α."
από την ενότητα .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy