ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 HXHTIKO MINIMA TOU PROEDROU TON ETHNIKWN YSEE
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AGGELOS31
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 03:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AGGELOS31
GIA SAS.ANAGNOSA POLLA MINIMATA SAS STO FOROUM KAI KATALABA OTI IPARXOUN POLLOI ETHNIKOI EDO.
ETSI SAS DINO TO LINK NA KATEBASETE TON PROEDRO SAS

http://www.megaupload.com/?d=KBRAOWPC

Edited by - AGGELOS31 on 04/01/2006 04:11:30

AGGELOS31
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 04:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AGGELOS31
O PROEDROS TWN ETHNIKWN EINAI MEGALH FIRMA.

http://img.villagephotos.com/p/2004-10/848879/FAMILY1.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 09:22:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Φίλε Άγγελε, καλώς όρισες μιάς κι είσαι νέο μέλος!
Θα ήταν καλό να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες τα μηνύματα σου για να είναι ευανάγνωστα.
Αλήθεια, ο σκοπός που άνοιξες αυτό το topic ποιός είναι?
Προσωπικά δε μπορώ να τον αντιληφθώ...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 11:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Φίλε Dying Incubus ...μια φώτο που έβαζες σε παλιότερα post σου είναι απο testament??

God is dead and can't help your soul...so long live the freedom that lives in us all

Η Ακρόπολη ανήκει σε αυτούς που την έχτισαν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 11:47:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Χμμμ!
Αν και με μπερδεύει η μετάφραση του "testament" αυτήν ειδικά την στιγμή πρέπει να σου πώ οτι αυτή είναι η πέμπτη φωτογραφία που βάζω, αν θυμάμαι καλά.
Η πρώτη ήταν για ένα διήμερο οπου εμφάνιζε ένα δράκο με μια κοπέλα, μετά ήταν ένας ετοιμοπόλεμος άγγελος, έπειτα ένα στοιχειωμένο σπίτι και μετά (η πιο πρόσφατη) κάτι Δρυΐδες.
Διαλέγω φωτογραφίες οι οποίες μου "κάθονται καλά" στο μάτι όταν τις αντικρύζω.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 11:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
μιλάω για αυτήν

http://www.metalages.com/store/images/cov-testament-souls-300.jpg

God is dead and can't help your soul...so long live the freedom that lives in us all

Η Ακρόπολη ανήκει σε αυτούς που την έχτισαν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 11:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
πως στο καλό μπορώ να βάλω εικόνα?

God is dead and can't help your soul...so long live the freedom that lives in us all

Η Ακρόπολη ανήκει σε αυτούς που την έχτισαν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 12:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Φίλε μου, εγώ την είχα βρεί από άλλο site με διαφορετικά χρώματα.
Τέλος πάντων!
Αν και δεν είναι το κατάλληλο topic για να συζητήσουμε για εικόνες, μπορώ να σου πώ αν θέλεις 2 πράγματα και να σου δώσω το url από το αρμόδιο topic προκειμένου να κάνεις δοκιμές για να δείς αν εμφανίζεται η εικόνα σου.

Πήγαινε στο προφίλ σου κι εκεί που λέει Ψηφιακή Υπογραφή βάλε:
(img)το url της φωτογραφίας(/img).
Απλά θα αντικαταστήσεις τις παρενθέσεις με αγκύλες.
Έπειτα πάτα Υποβολή και μπές στο topic παρακάτω για να δείς αν εμφανίζεται η φωτογραφία (κλίκαρε τον παρακάτω τίτλο για να μπείς κατευθείαν):

Test "Area51" -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arela
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 13:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arela
Mια και ήρθε η κουβέντα σ'αυτό, πρέπει να πω ότι κι εγώ δυσκολεύομαι. Τι url να δώσω πχ. όταν η φωτο που θέλω να βάλω βρίσκεται στον υπολογιστή μου?

_______________________
Δεν πιστεύω σε τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα, δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 14:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
Τωρα κατεβασα το mp3 και μιλαμε ειναι το κατι αλλο...
Σας προτεινω να το κατεβασετε..εχει πολυ γελιο..
ΑΓΓΕΛΟΣ31 η φωνη που μιλαει ειναι ο προεδρος των ΥΣΕΕ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 14:29:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ευχαριστούμε, δε θα πάρουμε.

Το θέμα αυτό μεταφέρεται στο Μουσείο.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy