ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 deste και προτάσεις
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Metafisicus
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 21:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Metafisicus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά και καλά σε όλους.
Ονομάζομαι Γιάννης και εντελώς τυχαία ψάχνοντας στο internet για την deste, είδα το forum και είπα να σας γράψω κι εγώ δύο λογάκια.Από μικρός είχε αυτό που λένε " έκτη αίσθηση", όμως πολλές φορές σε τόσο ανεπτυγμένο βαθμό που μπορώ να πω ότι αυτό επηρρέαζε την καθημερινότητά μου, γιάτί πάντα ήμουν στην "τσίτα" για το τι θα μου συμβέι ή τι θα ακούσω. Έχω πολλές ιστοριές να σας πω αλλά αυτό θα γίνει με τον καιρό αφού γνωριστούμε καλύτερα και φυσικά με την άδειά σας.
Μου έκαναν δώρο την deste αλλά μπορώ να πω ότι δεν την έχω ακόμη καταλάβει καλά. Μπορώ να πω ότι η κανονική τράππουλα είναι πιο κατατοπιστική. Έχω επίσης και την hul αλλά δεν την έχω "πιάσει" ακόμη επισταμένα για να την χρησιμοποιήσω. Πάντα έριχν α τα χαρτιά για φίλους/ες και πολλές φορές είχα εικόνες να παιρνούν από το μυαλό μου εκείνη τη στιγμή με τα γεγονότα που τους έτυχαν το προηγούμενο βράδυ ή και πιο μακρυά ακόμη. Για να μην αναφέρω τα διάφορα όνειρά μου όπου κατά 95% βγαίνουν αληθινά. Δεν ξέρω όμως γιατί συγκεκριμένα με την deste έχω κολλήσει να την μάθω. Είναι λιγάκι δύσκολο όμως γιατί πιστεύω ότι χρειάζεται πρώτα μιά σωστή καθοδήγηση από κάποιον/α που να γνωρίζει την τράπουλα και να την έχει "πιάσει"
Γιατί δεν κανονίζουμε μία συνάντηση όπου όλα τα μέλη του forum θα λέμε τις εμπειρίες μας και θα ανταλλάσουμε απόψεις ή και θα βοηθάμε όσον αφορά την τράπουλα και την χαρτομαντεία?
Μπορεί να σας φαίνεται χαζό όμως μία άμεση επαφή θα είναι καλύτερη από το να προσπαθούμε να αποδόσουμε ερμηνίες ή να λύσουμε απορίες μέσω μιας οθόνης.
Περιμένω απάντησή σας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 21:48:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε Μεταφισισικους να σε καλωσορίσω στο εσωτέρικα και να σε ενημερώσω ότι πριν ανοίξεις ένα θέμα να κάνεις χρήση της επιλογής της "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ" πάνω δεξιά στη σελίδα, προς αποφυγή διπλών θεμάτων. Σχετικό θέμα υπάρχει:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6886


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy