ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Zamanfou!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2006, 01:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://en.wikipedia.org/wiki/Zamanfou

Μην παραλείψετε να διαβάσετε και το τελευταίο λινκ (στο τέλος της σελίδας), να μάθετε και την σωστή τεχνική (και με εικόνες!)


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2006, 14:35:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ,ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΑΙΧΤΟ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2006, 15:22:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΛΗΝΑΣ Ζamanfou


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2006, 15:43:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ε νομίζω εδώ αξίζει να ξαναβάλω ένα λινκ που είχα βρει παλιότερα :

Η ΜΟΥΝΤΖΑ

Νομίζω επίσης πως αξίζει τον κόπο οι δυο αυτές "τεχνικές" να βγούν και σε emoticon ή σε wink για messenger...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2006, 02:15:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απίστευτο Ostria!
Μπράβο στον πονηρούλη που το έγραψε και τον εξυπνούλη που το ανακάλυψε!!!


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2006, 03:21:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωαχαχαχαχαχαχααχαχααχαχχααχααααααααααααα....

Γέλαγα για ώρα μόνη μου μέσα στο net cafe...

Απίστευτο.. μπράβο...

αααχ.. καιρό είχα να γελάσω έτσι.. μόνη μου.... άλλη μία φορά μου είχε τύχει στο λεωφορείο.. φαντάζεστε?
<<Άντε να πείσεις τους άλλους πως δεν είσαι τρελός!!!>>

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARISTEIDIS17
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2006, 11:02:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARISTEIDIS17  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Monad1
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2006, 19:24:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Monad1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<<Άντε να πείσεις τους άλλους πως δεν είσαι τρελός!!!>>

Κ νά'σαι τρελός πού'ναι το κακό; Ίσα ισα ευλογία είναιΤρελός όμως ε..Όχι δήθεν τρελός! Τρελός λοιπόν "0"! Αλλά απ'ότι έχω δεί από παλιά σου post simori το ξέρεις αυτό ηδη

Οstria πολύ καλό...Κ γω γέλασα με την ψυχή μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2006, 10:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και γω νομίζω ότι είναι ό,τι πιό αστείο έχω διαβάσει για την νεοελληνική "κουλτούρα" τελευταία!

Τελικά πρέπει να το παραδεχτούμε ότι είμαστε ξεχωριστοί και αυθεντικοί!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2006, 19:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά οστρια, απορώ που το βρήκες

Ξέρετε τι μου θυμίζετε βρε παιδιά?
ένας φίλος μου σε μία κεντρική διασταύρωση της πόλης, περίμενε με το αυτοκίνητο στο φανάρι. Στη μέση του δρόμου ήταν ένας τρελός που έκανε τον τροχονόμο. Κουρασμένος και ο φίλος μου μετά τη δουλειά, καθόταν τον χάζευε και γελούσε περιμένωντας το φανάρι. Οπότε τον παίρνει χαμπάρι ο τρελός ότι ο φίλος μου ήταν καρφωμένος επάνω του και του λέει φωνάζοντας "ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΚΟΡΠΙΟΙ" ( σκόρπιοι,όχι σκορπιοί)

Δεν ξέρω γιατί αλλά μόλις το είδα αυτό το site αυτό το σκηνικό θυμήθηκα.

Μπράβο οστρια !! Το καλύτερο βέβαια είναι η τεχνική.

Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει ΘεόΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy