ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Βοηθεια για μια ταινια! (Απαγωγή οικογένειας από εξωγήινους)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
g3178
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2003, 00:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους g3178
Γεια σας παιδια και καλο μηνα!!!!Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις τον τιτλο μιας ταινιας που εδειξε νομιζω το MEGA πριν 3 μερες και ειχε σχεση με εξωγηινους.Δεν την εχω δει αλλα εμαθα οτι ηταν κατι σαν βιντεο ερασιτεχνικο πολυ αληθοφανες.Δεν ξερουν αν ηταν αληθινα αυτα που εδειχνε η ταινια η σκηνοθετιμενα.Ελπιζω να ξερει κανεις τον τιτλο(μηπως το βρω σε video club)

Lestat
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2003, 01:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lestat
Φίλε μου μόλις τέλειωσα το γράψιμο για το νέο μου θέμα που περιέχει αρκετά για την ταινία που ανέφερες! Άσε και εγώ κόλησσα και δεν μπορώ να ξεκολλήσω τώρα! Πήγαινε στο ΠΑΡΑΞΕΝΟ και μπες στο θέμα με τίτλο "Απαγωγή οικογένειας απο εξωγήινους???" Πιστεύω να σε βοηθήσω.

Υ.Σ. Η κασσέτα είναι όντως ερασιτεχνική και ΟΧΙ μόνο στα video club ΔΕΝ πρόκειται να τη βρεις αλλά είναι θαύμα που η κυβέρνηση της Αμερικής μας την παρουσίασε!

Lestat De Lioncourt...

Edited by - Lestat on 01/02/2003 01:22:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arzuna
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
155 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2003, 18:20:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arzuna
Το Link για το ενεργό θέμα Συζήτησης σχετικά με την αμφισβητούμενη αυτή "οικιακή video-ταινία" είναι:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ???

"Η Θυσία της Γνώσης είναι πιο μεγάλη από κάθε υλική θυσία. Η Γνώση είναι αυτό που μέσα του, κάθε πράξη φτάνει στο ανώτατο σημείο της"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2026367
Maintained by Digital Alchemy