ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 indigos n' crystals
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Alluro
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2006, 17:28:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Alluro
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος στο site και για αυτο δεν θα μακρυγορήσω με λεπτομέρειες που αφορούν σε εμένα αλλα θα μπω κατευθείαν στο θέμα.
Το χειμώνα του 2001 και συγκεκριμένα στις 12-12-2001 έγινε μια σύναξη επτά παιδιών στην οποία έτυχε να είμαι παρών και να γίνω κοινωνός τησ γνώσης των indigo παιδιών αλλά και των crystals ενήλικων μορφών τους.
Από τότε μέχρι σήμερα επανηλλειμένα υπήρξα μάρτυρας αλλαγών στη ζωή μου και τους ανθρώπους γύρω μου και νομίζω ότι αυτό οφείλεται και στην αλλαγή που δέχθηκα ψυχικά και σωματικά.
Το ζήτημα είναι πως μετά από εκείνη την ημερομηνία επαναλαμβάνεται συνεχώς στο μυαλό μου μια σκηνή σύγκρουσης "θεών και ανθρώπων" σε όλες τις χωροχρονικές διαστάσεις ή οποία μοιάζει αναπόφευκτη.
Το ζήτημα λοιπόν που σας θέτω είναι το εξής...μήπως κάποιος από εσάς έχει εστιάσει την ερευνά του στις ημερομηνίες: 12-12-2010 έως 21-12-2010...και αν από αυτή την έρευνα έχει εντωπίσει ενδιαφέροντα στοιχεία.
Ακόμα θα ήθελα να συζητηθεί σε forum το θέμα των indigo και crystals ατόμων.
Σας ευχαριστώ θα περιμένω απαντήσεις σας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2006, 18:37:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ Alluro, καλώς ήλθες στις συζητήσεις μας.
Θα σε παρακαλούσα προτού ανοίξεις ένα νέο topic να συμβουλεύεσαι την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην οθόνη).
Εκεί θα υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά (πχ indigo) θα επιλέγεις την εμφάνιση μόνο για τίτλο θέματος κι αν βρείς παλιότερα θέματα να συνεχίζεις σε κάποιο από αυτά ώστε να αποφεύγονται τα διπλά.
Επίσης, καλό θα είναι να ανοίγουμε το κάθε θέμα στην Κατηγορία που πρέπει.

Σχετικά με τα indigo children μπορείς να συνεχίσεις στο εξής topic (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπείς κατευθείαν):

Νεα Γενιά ( indigo )

Αυτό το θέμα λοιπόν θα απενεργοποιηθεί και θα μεταφερθεί στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία - Κινηματογράφος - όπου είχε ανοιχθεί αρχικά.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy