ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 What the f@ck??!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αxel
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 20:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Αxel  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Αxel
ΗαLO to everybody,
Tι γινεται καλα?
Λοιπον ακουστε τι μου ειπε ο παππους μου χθες.Ηταν λεει ενα χωριο που το ελεγαν δασακι εκει παλια λεγοταν οτι ζουσε μια κοπελα η οποια αγαπουσε τα ζωα!(Στην περιοχη αυτη απαγορευοταν το κυνηγι)Ειχε ομως παρα πολλα πουλια και αλλου ειδους ζωα τα οποια πολλοι κυνηγοι σκοτωναν παρανομα.Ενα απογευμα καθως ο παππους μου γυρνουσε απο την δουλεια του ειδε ενα κυνηγο ο οποιος σκοτωσε ενα λαγο ο παππους μου του ειπε οτι δεν ειναι σωστο αυτο που κανει...!Αυτος ομως απτοητος συνεχισε το κυνηγι.οταν πηγε να σκοτωσει αλλο ενα κουνελι η κοπελα εμφανιστηκε μπροστα του και του ειπε να μην το κανει αυτος δεν ακουσε και σκοτωσε το ζωο απο τοτε δεν τον ξαναειδε κανενας..το ιδιο συνεβει και σε αλλους 20 με 25 κυνηγους....Εχετε ακουσει κατι παρομοιο...
Βye

Α@Χ@Ε@L

RipeN
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 20:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους RipeN
Nomizw pos einai klasikes istories gia na fobizoun kinigous ;/

sorry gia latinikaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 21:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ Αxel, θα σου πρότεινα προτού ανοίξεις ένα νέο θέμα να κάνεις μια Αναζήτηση (βρίσκεται επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί θα υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά, θα επιλέγεις Αναζήτηση για τίτλο θέματος κι αν υπάρχει κάποιο παλιότερο θέμα καλό θα ήταν να συνέχιζες σ' αυτό για να αποφεύγονται τα διπλά.

Προς το παρόν, θα μπορούσες να παραθέσεις την ιστορία σου στο παρακάτω topic (κλίκαρε στον τίτλο για να μπείς):

Παράξενες Ιστορίες...

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy