ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Απο μια απλη φωτογραφια...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
eleni_volos
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2006, 18:13:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eleni_volos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο που μου συμβαινει.Ειμαι 25 τωρα και απο καποια ηλικια περιπου στο δημοτικο ανακαλυψα κατι στον ευατο μου.Μια μερα με τη μανα μου ανοιξαμε ενα παλιο κουτι με φωτο του πατερα μου απο το στρατο,παλιες.Σχολιαζαμε τον πατερα μου φανταρο κτλ.
Επεσε στα χερια μια φωτο ενος νεαρου, ηταν σαν αυτες που βγαζουμε για ταυτοτητα.Κοιταζοντας αυτον τον τυπο κολλησα καποια λεπτα.Με βλεπει η μανα μου και με ρωτα τι συμβαινει.Δεν απανταω.Τα ματια του δεν ειχαν ζωντανια ,αυτο με σοκαρε. Την παιρνω και τη δειχνω στον πατερα μου.Μου ειπε πως ηταν ενας φιλος απο το στρατο και αφου απολυθηκανε εκεινος μετα απο λιγο καιρο σκοτωθηκε με το μηχανακι του.Αυτο ηταν το πρωτο σοκ.Θελω να πω πως απο μια φωτο ενος γνωστου η αγνωστου , οταν το προσωπο κοιτα αμφαζ μπορω να αισθανθω αν ζει η πεθανε .Δεν ξερω αν γινομαι αντιληπτη.Το εχω κανει και με αλλες φωτο αυτο και επεσα μεσα 9/10.Τα ματια στην φωτο ενος προσωπου που εχει πεθανει η πλησιαζει η ωρα του , τα βλεπα πως να το πω θαμπα , χωρις ζωντανια , δεν μιλανε.Τα ματια απο ολο το προσωπο λενε τα παντα.Αυτο που λενε οτι ειναι ο καθρεπτης της ζωης,κατι τετοιο.Μονο που δεν καταλαβαινω πραγματα για το χαρακτηρα .Αν καποιος περναει το ιδιο θα ηθελα να απαντησει.Εννοειται και ολοι οι αλλοι ετσι?
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2006, 18:53:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!

Εγώ δηλώνω πως δεν διαθέτω τέτοιες ικανότητες. Θα κάνουμε λοιπόν ένα πείραμα. Θα μου στείλεις είκοσι (ας πούμε) φωτογραφίες. Δέκα από αυτές θα απεικονίζουν ζωντανούς και δέκα νεκρούς. Το ίδιο θα κάνω κι εγώ. Ύστερα θα μαντέψουμε. Αν έχεις μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας από μένα, έσκισες...

Τι λες;

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2006, 19:48:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή οι υπόλοιποι βλέπουν κανονικά τα μάτια και εσύ θαμπά?

Πάντως θα ήταν ενδιαφέρον το τεστ που προτείνει ο dim.kar



The love is like a ball. Ul c
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
serenite
Μέλος 2ης Βαθμίδας


331 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2006, 23:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους serenite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Ελένη,

αν αυτό σε παρηγορεί θα ήθελα να σου πω πως εμένα δεν μου συμβαίνει μέσα από φωτογραφίες μου έχει συμβεί όμως να συναντήσω ανθρώπους χωρίς κάποιο πρόβλημα υγείας, όχι μόνο ξένους και σε συγγενείς, και να καταλάβω πως είναι ζήτημα χρόνου. Μόνο που δεν είναι ακριβώς τα μάτια τους, απλά απεικονίζετε μέσα από αυτά, είναι σαν κάτι να έχει φύγει, κάτι να λείπει, η ζωτικότητα; δεν ξέρω πως να το περιγράψω.

Ένα άλλο περίεργο που μου είχε συμβεί σχετικά με αυτό ήταν ότι από μικρή μου ερχόντουσαν κάποια φλας εμένα να οδηγώ μηχανή και να σκοτώνομαι. Καθώς μεγάλωνα και συνέχιζα να έχω τα ίδια φλασάκια αναρωτιόμουν απο μέσα μου γι αυτό, καθώς το έβρισκα πολύ δύσκολο για μένα να οδηγούσα μηχανή γιατί πολύ απλά δεν είχα ούτε το ύψος ούτε την δύναμη να την κρατήσω και να στηριχτώ όχι να την οδηγήσω και απο πάνω. Θεώρησα ότι ήταν της φαντασίας μου ή κάποιος υποσυνείδητος φόβος του να πάθω κάτι και όταν μου ερχόταν κάτι τέτοιο απλώς αδιαφορούσα και το έδιωχνα απο το κεφάλι μου μέχρι που κάποια στιγμή έφυγε εντελώς απο το μυαλό μου.

Γύρω στα 22 αποφασίζω να βγάλω δίπλωμα για μηχανάκι, όχι γιατί είχα σκοπό να πάρω μηχανάκι, ήθελα απλά να μπορούσα να νοικιάζω στα νησιά, παρόλο το γεγονός ότι εγώ έδωσα εξετάσεις για πενηνταράκι το δίπλωμα το παρέλαβα με σφραγίδα ανεξαρτήτου κυβισμού. Δεν θέλησα να μάθω πως έγινε αυτό γιατί πολύ απλά δεν με χάλαγε καθόλου και δεν υπήρχε λόγος να υποψιάσω κανένα.

Κάποιος φίλος μου λοιπόν γνωρίζοντας την αγάπη μου για τις μηχανές μου δίνει μια δικιά του παλιά που είχε προκειμένου να πηγαινοέρχομαι δουλειά.

Όλα αυτά στα αναφέρω γιατί είναι αυτό που λένε ότι άμα είναι να σου κάτσει θα σου κάτσει.

Οδηγούσα δύο χρόνια και πέρα κάτι τουμπίτσες που είχα φάει, περισσότερο λόγο του μεγέθους της σε σχέση με το δικό μου, τίποτα δεν με προδιάθετε ότι θα μπορούσε να μου συμβεί κάτι περισσότερο γιατί ήμουν αρκετά προσεκτική και η απόσταση που έκανα σχετικά μικρή.

Ένα πρωί κοντοστάθηκα σε μια πλατεία που είχε στοπ, ο οδηγός του αυτοκινήτου πίσω μου μίλαγε στο κινητό, δεν πρόσεξε ούτε εμένα, ούτε το στοπ και έπεσε επάνω μου με αποτέλεσμα να βρεθώ μαζί με την μηχανή στην μέση του δρόμου της πλατείας. Ασυναίσθητα όπως ήμουν πεσμένη στο δρόμο,γύρισα να δω το αυτοκίνητο που εκείνη την στιγμή θα πάταγε το κεφάλι μου και το ίδιο δεπτερόλεπτο ένοιωσα πως για κάποιο λόγο ο θανατός μου είχε αλλάξει ημερομηνία και κάπου εκεί γύρισε και το φλας που είχα για χρόνια ως εξήγηση της αιτίας που υπήρχε.

Σύμπτωση; ίσως, αλλα το αίσθημα της αλλαγής που είχα πάνω στο φλας μου ήταν πολύ δυνατό, σαν να είχε γραφτεί κάτι παραπάνω που έπρεπε να κάνω παρόλο που δεν είμαι φανατική της πίστης πως όλα είναι γραμμένα.

Αν και αυτή η περίπτωση όπως και μερικοί προβλεπόμενοι θάνατοι με κάνουν να αναρωτιέμαι αν πρέπει να πειστώ εντελώς κι αν ο θάνατος τελικά είναι κάτι γραφτό.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2006, 09:35:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
eleni_volos καλώς ήρθες στο esoterica.

Dim.kar γιατί βρε παιδί μου να δεχτεί να κάνει πειράματα η κοπέλα? Δεν νομίζω ότι νοιάζεται να αποδείξει το οτιδήποτε, απλά αναφέρει κάτι περίεργο που την έχει προβληματίσει.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eleni_volos
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2006, 10:02:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eleni_volos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω pyramid καλως σας βρηκα. Δεν θα με απασχολησει αν με πιστευουν καποιοι. Αλλωστε το περιμενα οτι ορισμενοι θα ειρωνευτουν και θα χλευασουν οσα εγραψα.Απλα εδω μεσα υπαρχουν ατομα με παραξενες εμπειριες ζωης και κατανοουν καλυτερα απο αλλους.Οκ παντως .Μερικα πραγματα ισως να εχουν νοημα να γινονται.Δεν το εχω πει παντως σε κανενα μεχρι σημερα.Ακομα και με τη γιαγια μου η οποια πεθανε 25/11/99 το περιμενα γιατι ειχα το ιδιο πραγμα.Αλλα τι να πεις???Τεσπα.Ευχαριστω για τα μηνυματα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2006, 10:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα!

quote:

Ευχαριστω pyramid καλως σας βρηκα. Δεν θα με απασχολησει αν με πιστευουν καποιοι. Αλλωστε το περιμενα οτι ορισμενοι θα ειρωνευτουν και θα χλευασουν οσα εγραψα.

Ελπίζω απλά να μην αναφέρεσαι σε μένα. Πρότεινα ένα πείραμα, δεν σε ειρωνεύτηκα...

Με το πείραμα αποδεικνύουμε την ορθότητα των ισχυρισμών σου (για την οποία εσύ μπορεί να είσαι πεπεισμένη!) και μόνο!

Τέλος πάντων...

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2006, 22:04:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Νέο Μέλος !

Διάβασα για τις ικαονότητές σου να διαβάζεις φωτογραφίες και ήθελα να σε ρωτήσω για ένα άτομο, που με απασχολέι να μάθω εδώ και 5 χρόνια άν ζεί ή άν έχει πεθάνει.

Σου στέλνω μια φωτογραφία του για να μου πείς.

Ευχαριστώ εκ των προταίρω !


Edited by - Βρίλ on 02/07/2006 22:08:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2006, 23:40:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο ειναι σκιτσο και οχι φωτο βρε βριλ

αλλα και φωτο να ηταν θα μπορουσε να ηταν καποιος σωσιας του και οχι το ατομο που νομιζουμε

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2006, 23:45:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia sou neo melos.

diabasa gia tis ikanotites sou na diabazeis fotografies kai tha ithela na se rotiso gai ena plasma pou me apasxolei an zei i oxi,prin 3 xronia xathike ekso apo tin farma mou.


Sou paratheto tin fotografia tou

Edited by - VIKING on 02/07/2006 23:46:58

Edited by - VIKING on 02/07/2006 23:48:49

Edited by - VIKING on 02/07/2006 23:49:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 08:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ!
Φίλοι μου, έχω μια απορία!
Γιατί θα έπρεπε η αγαπητή eleni_volos να μας αποδείξει την ικανότητα της από κάποια φωτογραφία που θα της παραθέσουμε εμείς?
Δε νομίζω να δήλωσε την ανάγκη της να μας αποδείξει κάτι τέτοιο απλά μοιράστηκε μαζί μας την εμπειρία της.

Οπότε για ποιό λόγο να κάνει κάτι τέτοιο?

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 11:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιτέλους βρήκα κάποιον άνθρωπο, με ικανότητα να διαβάζει φωτογραφίες, να μου λύσει την απορία μου, αν ζεί ή να πέθανε ο άνθρωπος που έβαλα τη φωτογραφία του.

Παρακαλώ ΟΛΟΥΣ που παρεμβάλονται να μην ενοχλούν. Ειδικά αυτό το παιδί που έγραψε ακριβώς από πάνω μου.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 11:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παρακαλώ ΟΛΟΥΣ που παρεμβάλονται να μην ενοχλούν. Ειδικά αυτό το παιδί που έγραψε ακριβώς από πάνω μου.

Δεν θα σε συμβούλευα, Βριλ, να κάνεις τέτοιου είδους παρακλήσεις...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 11:46:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, εσύ ήσουν ???

Ωχχχ...!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 12:24:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα, βέβαια!
Ήταν μοιραίο, φίλτατε!

Ας φροντίσουμε όμως να δούμε καμιά καινούρια ταινία σε 'Α Προβολή γιατί τελευταία παίζουν πολλές επαναλήψεις παλιότερων ταινιών, Βριλ.
Και ξέρεις οι επαναλήψεις μπορεί να είναι κι αυτές μοιραίες εξίσου.
Κι όχι τίποτα άλλο αλλά πέραν του οτι κουράζουν έχουν και λυπητερό τέλος...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 01:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να υπάρχει ειρωνία για απάντηση σε καποια ποστ.Και ειδικά από άτομα που έχουν αποδείξει ότι άμα θέλουν κάνουν όχι απλώς δημιουργικό διάλογο,αλλά και χρήσιμο και έχουν πάρα πολλές γνώσεις... Τεσπα,αγαπητή Ελένη από το βόλο, κι εγώ έχω πάθει κάτι παρόμοιο δυο φορές,όπως έχω γράψει παλαιότερα στο σάιτ,μια με έναν παιχτη του μουντιαλ, και μία με ένα παιδί της γειτονιάς μου.Δεν περιγράφεται αυτό κ ούτε αποδεικνύεται με πειράματα.Και σίγουρα δεν είναι ευχάριστη η αίσθηση να νιώσεις ότι κάποιος θα πεθάνει.Είναι μάλλον απαίσιο συναίσθημα.Συγκεκριμένα εγώ ακόμα προσπαθώ καμιά φορά να μην το παραδέχομαι σαν πιθανότητα στο μυαλό μου, ότι δλδ ένιωσα κάτι τέτοιο.Αυτά.

Με εκτίμηση σε όλους...Ιταλός.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

eleni_volos
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 22:54:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eleni_volos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω Ιταλε!!!Σκεφτηκα να μην ξανασχοληθω με το forum ,αλλα καλη ειναι και η ειρωνεια ξερεις.Φαινεται πιο απιστευτο απο καθε αλλο ανεξηγητο φαινομενο για αυτο και καποιοι το χλευαζουν.Δεν πειραζει εγω απλα ηθελα για πρωτη φορα να πω αυτο που περναω και τιποτα παραπανω.Να εισαι καλα , ευχαριστω για την απαντηση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 10:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη μου eleni_volos, αυτό που έχεις κατά τη γνώμη μου δεν το έχει ο καθένας δεν είαι τυχαίο που απ΄τις εικόνες αντιλαμβάνεσαι αν κάποιος ζει ή είναι νεκρός χωρίς να το ξέρεις. δεν ξέρω αν αυτό είναι μαγεία ή εέχει σχέση με το νου πάντως δεν είναι τυχαίο

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 11:15:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια φορά βρέθηκε κάποιος με μια ιδίοτητα και πέσατε όλοι να τον/την χλευάσετε. Ντροπή σας !!!

Εγώ θα ήθελα να μάθω, επειδή με καίει χρόνια τώρα, και έχει πάρα, μα πάρα πολύ μεγάλη σημασία, άν υπάρχει ένας τρόπος να μάθουε αν ζεί ή άν πέθανε αυτός ο άνθρωπος.

Ζητάω πολλά ?

*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***


Edited by - Βρίλ on 05/07/2006 11:16:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 12:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μια φορά βρέθηκε κάποιος με μια ιδίοτητα και πέσατε όλοι να τον/την χλευάσετε. Ντροπή σας !!!

Εγώ θα ήθελα να μάθω, επειδή με καίει χρόνια τώρα, και έχει πάρα, μα πάρα πολύ μεγάλη σημασία, άν υπάρχει ένας τρόπος να μάθουε αν ζεί ή άν πέθανε αυτός ο άνθρωπος.

Ζητάω πολλά ?

*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***


Edited by - Βρίλ on 05/07/2006 11:16:46


Πέθανε σχετικά πρόσφατα αυτός. Είναι επιβεβαιωμένο.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει...

R.I.P.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
BOOTBOY
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 13:24:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BOOTBOY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδιαφερον η ¨ιδιαιτεροτητα¨σου Ελενη...
Πολλοι ανθρωποι παντως εχουν καποια ιδιαιτεροτητα που συσχετιζεται με προβλεψη/οραμα η κατι παρομοιο με το θανατο/την αρνητικη ενεργεια/το ατυχημα κτλ...

No One Likes Us...
...We Dont Care!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 14:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΒΙΩΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΣΟΥ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ.
ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΝΧΟΝΕΙ
ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΡΟΠΟΙΟΙ.
ΔΕΣΤΟ ΘΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΕΦΟΣΟΝ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ
ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 14:34:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΧΛΕΥΑΖΟΥΝ ΜΗ
ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΛΟΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ.
ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΩΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΙΑ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2006, 20:58:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Πέθανε σχετικά πρόσφατα αυτός. Είναι επιβεβαιωμένο.


Lathos kaneis Agnostic.zei kai basileyei.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2006, 01:53:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μία παράκληση - σύσταση.
Καλό το χιούμορ και σε αρκετές περιπτώσεις πετυχημένο (εγώ γέλασα πολύ και με το γουρούνι, αν και ήταν άσχετο με το παρόν θέμα).
Παρακαλώ όμως, εφόσον η eleni_volos μοιράζεται μαζί μας έναν προβληματισμό, να το σεβαστούμε και να ασχοληθούμε με το θέμα.
Λίγη αυτοσυγκράτηση λοιπόν.

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ!!!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ GREEKLISH (ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΡΑΦΕΙ ΕΤΣΙ).
ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ FORUMS.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy