ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 τ ι θελει το εσωτερικα;;;;;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 21:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τον τελευταιο καιρο εχουμε δει τους συντονηστες να τραβανε τ οαυτι σε ατομα που δεν χαιδευουν τους ανθρωπους που κατα την κοινη γνωμη γραφουν υπερβολες χωρις να τις τεκμηριωνουν

εχουν αρχισει να τρωγωνται με τις υπογραφες καποιων και ενω ολα τα μελη λενε οτι η υπογραφη δεν τους ενωχλει το τραβηγμα του αυτιου να συνεχιζεται

διαφραφουν θεματα και παραπεμτουν τα μελη που εχουν γραψει το θεμα σε αλλα παλαιοτερα για να πουν την γνωμη τους
πραγμα που ειναι λαθος απο την αρχη
γιατι το να τοποθετηθω σε ενα θεμα που εχει να γραψει ατομο πανω απο χρονο και που εχουν πει την γνωμη τους μελη που πλεον δεν γραφουν ειναι λογικο οτι θα προκαλεσει προβληματα

διαγραφουν θεματα χωρις να υπαρχει σοβαρος λογος με μονη δικαιολογια οτι το θεμα θιγει μεριδα των μελων
(δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα που να μην θυγει μεριδα ατομων)

μπορουν οι συντονηστες να μας πουν τι ακριβως θελουν για να ξερουμε και εμεις τι θα κανουμε;;;;;;

θελουν ενα φορουμ που ολοι θα δεχονται την <<σοφια>> του καθε ενα που μας λεει για δρακονιανους,ασπιδα κατα παντος νοσου με δυναμη της σκεψης,για καλεσμα της μπλαντη μαιρης απο τον καθρευτη και διαφορα αλλα τετοια;;;

θελουν ατομα που οταν ακουναε για 12κλωνα dna να συμφωνουν;;

τι θελουν;;;;


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 21:29:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω τι θέλουν αλλά μπορώ να σου πω την γνώμη μου.
Λόγω καλοκαιριού νομίζω ότι θα μπορούσαν να μείνουν τα "ανάλαφρα" θέματα του στυλ "με βίασαν εξωγήινοι" να κάνουμε λίγο την πλάκα μας. Δεν το θεωρώ κακό. Οταν ένα θέμα φαίνεται εξ αρχής ότι μπήκε για πλάκα, μόνο με πλάκα μπορεί να συνεχιστεί. Βέβαια καλό είναι να είμαστε και μεις λίγο συγκρατημένοι, έτσι ώστε να μην φτάσουμε στην προσβολή των θεματοθετών, αλλά να αστειευτούμε με το ίδιο το θέμα.

Το ζήτημα της τοποθέτησης σε ένα παλιό θέμα με έχει απασχολήσει και μένα. Αν δεν είναι πολύ παλιό καλώς. Αν δεν έχει πολλές σελίδες, καλώς. Αλλά και μένα μου φαίνεται άσχετο να γράψω στην 5η σελίδα ενός θέματος που οι αρχικοί συνομιλητές έχουν φύγει εδώ και πολύ καιρό. Ασε που θα έλεγα ότι τέτοια θέματα (και αυτά με τις πολλές σελίδες που ο καθένας μας βαριέται να διαβάσει από την αρχή για να τοποθετηθεί) να απενεργοποιηθούν και να ξεκινήσουν καινούργια, από όποιον ενδιαφέρεται.

Τώρα για την υπογραφή του Αζαξ, σιγά το πρόβλημα. Δηλ αν προσεβλήθηκε κανένας ας σηκώσει το χέρι!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 22:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω τι θέλουν αλλά μπορώ να σου πω την γνώμη μου.
Λόγω καλοκαιριού νομίζω ότι θα μπορούσαν να μείνουν τα "ανάλαφρα" θέματα του στυλ "με βίασαν εξωγήινοι" να κάνουμε λίγο την πλάκα μας. Δεν το θεωρώ κακό. Οταν ένα θέμα φαίνεται εξ αρχής ότι μπήκε για πλάκα, μόνο με πλάκα μπορεί να συνεχιστεί. Βέβαια καλό είναι να είμαστε και μεις λίγο συγκρατημένοι, έτσι ώστε να μην φτάσουμε στην προσβολή των θεματοθετών, αλλά να αστειευτούμε με το ίδιο το θέμα.

και πως θα κανουμε τη νπλακα μας οτα νοι συντονηστες μας λενε οτι πρεπει να δουμε τι αποκομησε το ατομο απο αυτη του την εμπειρια;;;;

δηλαδη τι περιμενουν να κερδισε αν δεχτουμε οτι το γεγονος ειναι υπαρκτο;;
αντε να κερδισε μερικα αφροδισια απο αλλον γαλαξια

μα καλα δουλευομαστε τωρα;;

αμ το αλλο οταν λεμε στον κυριο ιντιγκο να μας αποδιξει κατι απο τα
κουλα περι βραστου νερου και 500κοστης διαστασης και αυτος να σφηριζει αδιαφορα ερχωνται οι συντονηστες και μας λενε οτι ημαστε υπερβολικοι και οτι δεν πρεπει να μιλαμε ετσι στο παιδι γιατι μπορει να παρεξηγηθει

ποιο παλια ειχαμε τις προφητειες με τους πολεμους και δωστου αναβολες στη νεναρξη του πολεμου και δωστου σε τρεις μερες
και οι μερες γιναν βδομαδες και οι βδομαδες μηνες και οι μηνες
τρεχα γυρευε

ειχαμε τον κυνηγιμενο απο τους βρηκολακες
ειχαμε την μπλαντη μαιρη
ειχαμε ποτηρακια
τον αλεξανδρο να πολεμα τον πικατσου
και σε ολα αυτα ειχαμε τους συντονηστες να μας λενε οτι δεν πρεπει να την λεμε στους θεματοθετες

quote:
Το ζήτημα της τοποθέτησης σε ένα παλιό θέμα με έχει απασχολήσει και μένα. Αν δεν είναι πολύ παλιό καλώς. Αν δεν έχει πολλές σελίδες, καλώς. Αλλά και μένα μου φαίνεται άσχετο να γράψω στην 5η σελίδα ενός θέματος που οι αρχικοί συνομιλητές έχουν φύγει εδώ και πολύ καιρό. Ασε που θα έλεγα ότι τέτοια θέματα (και αυτά με τις πολλές σελίδες που ο καθένας μας βαριέται να διαβάσει από την αρχή για να τοποθετηθεί) να απενεργοποιηθούν και να ξεκινήσουν καινούργια, από όποιον ενδιαφέρεται.



συμφωνω το θεμα δεν πρεπει να ειναι παλιο τα ατομα που εχουν γραψει πρεπει να ειναι ενεργα και δεν πρεπει να εχει ξεφυγει απο την αρχικη του πορεια

quote:
Τώρα για την υπογραφή του Αζαξ, σιγά το πρόβλημα. Δηλ αν προσεβλήθηκε κανένας ας σηκώσει το χέρι!

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 23:43:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia sas.

pros sintonistes

Einai i teleftaia fora pou grafo me greeklish.

simfono me ton gigeni.

Emena me problimatizei kai kati allo.
Einai episis gegonos pos tora teleftaia exoun emfanistei diaforoi tipoi pou distixos gelopoioun to foroum me ta themata pou anigoun.

Pos ginetai orismena geloia themata na pianoun polles selides opos
gia paradeigma to thema 12 STRAND DNA ACTIVATION+INDIGO kai to thema Mε βίασαν εξωγήινοι eno alla poli sobara themata na exoun poli liga minimata;

Gia poio logo simetexoun se ayta tha themata akomi kai autoi pou ta theoroun geloia;Mou thimizei ta reality tis tv,oloi ta brizoun alla kai oloi ta blepoun.Telika poulane ta themata auta distixos.

PROTASI MOY,MPOIKOTARISMA!Kapoioi aplos theloun na trabiksoun tin prosoxi.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 00:31:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Ostria

Δεν ξέρω τι θέλουν αλλά μπορώ να σου πω την γνώμη μου.
Λόγω καλοκαιριού νομίζω ότι θα μπορούσαν να μείνουν τα "ανάλαφρα" θέματα του στυλ "με βίασαν εξωγήινοι" να κάνουμε λίγο την πλάκα μας. Δεν το θεωρώ κακό. Οταν ένα θέμα φαίνεται εξ αρχής ότι μπήκε για πλάκα, μόνο με πλάκα μπορεί να συνεχιστεί. Βέβαια καλό είναι να είμαστε και μεις λίγο συγκρατημένοι, έτσι ώστε να μην φτάσουμε στην προσβολή των θεματοθετών, αλλά να αστειευτούμε με το ίδιο το θέμα.



κι εγω ετσι λεω και κανω, αλλά τα αναλαφρα θεματα κλειδωνονται πριν τα χαρουμε (να γελασει το χειλακι μας) και καποιοι που σχολιασαν κατηγορουνται για παραβιαση των κανονισμων


για ψαξε λιγο τα περασμενα καλοκαιρια - ειναι κατι σαν το ελ νινιο



quote:

Το ζήτημα της τοποθέτησης σε ένα παλιό θέμα με έχει απασχολήσει και μένα. Αν δεν είναι πολύ παλιό καλώς. Αν δεν έχει πολλές σελίδες, καλώς. Αλλά και μένα μου φαίνεται άσχετο να γράψω στην 5η σελίδα ενός θέματος που οι αρχικοί συνομιλητές έχουν φύγει εδώ και πολύ καιρό. Ασε που θα έλεγα ότι τέτοια θέματα (και αυτά με τις πολλές σελίδες που ο καθένας μας βαριέται να διαβάσει από την αρχή για να τοποθετηθεί) να απενεργοποιηθούν και να ξεκινήσουν καινούργια, από όποιον ενδιαφέρεται.



εγω θαλεγα να μην απενεργοποιηθει τιποτα, αλλά να επιλεγει ο καθενας αν θα ανεβασει παλιο τοπικ ή θα ανοιξει καινουργιο

υπηρχαν τρια τοπικ για την Πεντελη οταν ανοιξα το τοπικ ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη και το καθενα ειχε εντελως διαφορετικη προσεγγιση απο αυτην που επιθυμουσα

quote:

Τώρα για την υπογραφή του Αζαξ, σιγά το πρόβλημα. Δηλ αν προσεβλήθηκε κανένας ας σηκώσει το χέρι!



εεε... χμμμ... η Αμαλια μηπως?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 00:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

gigenis

αντε να κερδισε μερικα αφροδισια απο αλλον γαλαξια



σωστος!

και σε αυτην την περιπτωση, οπως λεει και ο φιλος ΟαννηςΕΑ "λογω βιοασυμβατοτητας" θα ψοφαγαν αμεσα ή τα αφροδισια ή ο βιασμενος

quote:

ποιο παλια ειχαμε τις προφητειες με τους πολεμους και δωστου αναβολες στη νεναρξη του πολεμου και δωστου σε τρεις μερες
και οι μερες γιναν βδομαδες και οι βδομαδες μηνες και οι μηνες
τρεχα γυρευε



οι παλιες καλες μερες του πρωτου πολεμου...

quote:

ειχαμε τον κυνηγιμενο απο τους βρηκολακες



πηρα μερος και στους δυο πολεμους γηγενη μου και θυμαμαι

quote:

τον αλεξανδρο να πολεμα τον πικατσου



αυτο το εχασα ρε γαμωτο!

φτου...

quote:

και σε ολα αυτα ειχαμε τους συντονηστες να μας λενε οτι δεν πρεπει να την λεμε στους θεματοθετες



αυτη ειναι μια αληθεια που πρεπει να παραδεχθουμε


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 10:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αυτη ειναι μια αληθεια που πρεπει να παραδεχθουμε

και ενω ως δια μαγιας οι συντονηστες εμφανιζονται την καταληλη στιγμη για να μας την πουν οταν ζηταμε το αυτονοητο απο τους <<σοφους>> σε αυτο το θεμα δεν μας εχουν κανει ακομη την τιμη να ερθουν
(η απαντηση τους θα ειναι οτι δεν ζουν για το φορουμ και οτι εχουν και αυτοι προσωπικη ζωη
δεν διαφωνω και δεν ειπα οτι πρεπει να ειναι παντα παρον απλα να μην ειναι απων απο εκει που δεν τους συμφερει)

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 21:20:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το θεμα εκλεισε μια μερα ζωης και οι συντονηστες ακομη δεν μας απαντησαν
να υποθεσω οτι δεν το ειδαν
η οτι υπαρχουν συντονηστες και μελη;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

Edited by - gigenis on 16/07/2006 21:21:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 22:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gigenis pleaseeee
Θα μπω στο Τζέλα Δέλτα να φουντάρω και εσύ θα είσαι η αιτία.

Που αργήσαμε βρε gigenis μιά μέρα είναι όχι μιά βδομάδα, τι να πρωτοπρολάβουμε να κάνουμε. Για να σε βάλω καλέ μου να κοιτάς όλα αυτά τα θέματα, να στέλνεις post για παρεμβάσεις, να διορθώνεις διάφορα μηνύματα και να συμμετέχεις κιόλας, μην μας αδικείς τόσο πολύ. Εξάλλου πως να συμμετέχω εάν δεν μου δώσεις το πράσινο φως ως θεματοθέτης, περίμενα να πεις ότι είμαι απών από θέματα που δεν με συμφέρουν και έτσι να΄μαι!!!


Να πάρουμε ένα ένα τα ζητήματα που έχεις θέσει.

Σχετικά με τις παρατηρήσεις στα μέλη που όπως λες δεν χαιδεύουν όσους κατά την κοινή γνώμη γράφουν υπερβολές χωρίς τεκμηρίωση, πιστεύω ότι δεν το έθεσες στην πραγματική του διάσταση. Κανένας δεν υποστηρίζει ότι όλα πρέπει να χειροκροτούνται, βεβαίως και πρέπει να καταγράφεται η αντίθετη άποψη, όχι όμως να ξεκινάμε εκστρατεία εναντίον κάποιου με χλευασμούς και ύβρεις.

Δεν πρόκειται να σε ακούσει gigeni, δεν πρόκειται να ρίξει μιά δεύτερη ματιά σε όσα λες, απλά θα τον εκνευρίσεις και θα σου απαντήσει με τον ίδιο τρόπο, η μιά κουβέντα θα φέρει την άλλη και το ξέρεις το τραγούδι «άρχισαν τα όργανα σήκω απ΄τη θέση σου....», κάπως έτσι θα είναι το αποτέλεσμα. Εάν δεν εκνευριστεί το πιό πιθανό είναι να μην ξαναγράψει και σε περίπτωση που υπάρχει όντως πρόβλημα, άλλης μορφής, να έχεις κάνει κακό σε έναν άνθρωπο.

Από την άλλη πλευρά το χιούμορ είναι ένας εξαιρετικός τρόπος να περάσεις κάποια μηνύματα όμως θέλει προσοχή και μέτρο, όπως είπε η Ostria δεν πρέπει να φτάνει σε προσβολή των θεματοθετών. Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι το χιούμορ δεν είναι πανάκεια, σε κάποια θέματα ταιριάζει σε κάποια άλλα τα αποτελέσματά του δεν θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν ούτε καν μέτρια.

Καταλήγωντας στο συγκεκριμένο ζήτημα να αναφέρω το βασικό για μένα, χρειάζεται διάκριση. Είμαστε υπεύθυνοι για τα λόγια μας προς τους άλλους, είτε καλά, είτε κακά, είτε χιουμοριστικά.

Ως υστερόγραφο να πω ότι
-η παρατήρηση του VIKING είναι πολύ σωστή, γιατί τόση συμμετοχή σε τέτοια θέματα.
-η φράση «και πως θα κάνουμε την πλάκα μας» δεν είναι ότι καλύτερο


-------------------------------------------------------------------


Το επόμενο ζήτημα που τέθηκε είναι η υπογραφή του AZAX XAZA.
Η Αμαλία έχει τοποθετηθεί επί του θέματος και σε μιά εβδομάδα θα το ξαναδούμε.


Θα ήθελα να πω κάποια πράγματα και παρακαλώ να υπολογιστούν ως δική μου θέση. Η υπογραφή κατά την γνώμη μου δεν είναι ότι καλύτερο και πρέπει να τροποποιηθεί. Τι σημαίνει η μετάδοση της βλακείας είναι προνόμιο 99% των μελών του forum?
Μα βέβαια δεν είναι γι΄αυτό το forum αλλά για ένα άλλο, μα βέβαια όποιος αντιδρά σημαίνει πως αυτό που αναφέρεται στην υπογραφή ισχύει για τον εαυτό του. Μα τι λέμε τώρα, να τροποποιηθεί κάτι? Που είναι αυτοί οι κακοί συντονιστές που επεμβαίνουν στην ελευθερία του άλλου να τους σουβλίσουμε ωσαν τον Αθανάσιο Διάκο. ΟΛΕ!!!

Τέλοσπάντων να μην μακρυγορώ, θεωρώ ότι ο AZAX XAZA πρέπει να το ξανασκεφτεί. Η τροποποίηση της υπογραφής του τουλάχιστον σε μένα θα έδειχνε καθαρά ότι έχει σθένος ως άτομο και δεν προσκολλάται σε φράσεις που πιθανόν κάποια στιγμή στην ζωή του έτσι του ήρθε να τις κάνει ταυτότητά του.
Για να πω την αλήθεια μου αρέσει η γάτα με το κράνος και η φράση «ο άσπρος σίφουνας» και παντα σκεφτόμουν ότι θα ταίριαζε από κάτω το «όχι άλλο κάρβουνο» του gigeni ή κάτι παρόμοιο το ίδιο έξυπνο.

Επαναλαμβάνω αυτή είναι η θέση μου ως άτομο, μην μπερδευτούμε και δω με quote ότι έγραψα σε άλλα αντί άλλων θέματα.

-------------------------------------------------------------------


Σχετικά με την τοποθέτηση σε ένα παλιό θέμα μπορούμε να το συζητήσουμε και να βρούμε κάτι λειτουργικό. Ας γίνουν κάποιες τοποθετήσεις από όσους επιθυμούν θα το συζητήσουμε και στην ομάδα υπευθύνων του χώρου και να τα ξαναπούμε.


Εάν κάτι μου διέφυγε και δεν τοποθετήθηκα μου το επισημαίνετε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 03:43:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

pyramid

Θα μπω στο Τζέλα Δέλτα να φουντάρω και εσύ θα είσαι η αιτία.



μην το κανεις!

δεν εχει φουγαρα!!!


quote:

Για να σε βάλω καλέ μου να κοιτάς όλα αυτά τα θέματα, να στέλνεις post για παρεμβάσεις, να διορθώνεις διάφορα μηνύματα και να συμμετέχεις κιόλας, μην μας αδικείς τόσο πολύ.



εχει ενα δικιο γηγενη - δεν μπορω ουτε να με φαντασθω να κανω αυτα που ανεφερε...

quote:

Κανένας δεν υποστηρίζει ότι όλα πρέπει να χειροκροτούνται, βεβαίως και πρέπει να καταγράφεται η αντίθετη άποψη, όχι όμως να ξεκινάμε εκστρατεία εναντίον κάποιου με χλευασμούς και ύβρεις.



συμφωνω!

αλλά με χιουμορ επιτρεπεται?

quote:

Δεν πρόκειται να σε ακούσει gigeni, δεν πρόκειται να ρίξει μιά δεύτερη ματιά σε όσα λες, απλά θα τον εκνευρίσεις και θα σου απαντήσει με τον ίδιο τρόπο, η μιά κουβέντα θα φέρει την άλλη και το ξέρεις το τραγούδι «άρχισαν τα όργανα σήκω απ΄τη θέση σου....», κάπως έτσι θα είναι το αποτέλεσμα.



ειναι η μια πιθανοτητα - να αρχισει τα μπινελικια και να τον διαγραψετε

αυτο ειναι καλο για το φορουμ νομιζω, γιατι αργα ή γρηγορα θα το εκανε, με καποια αφορμη - στην τελικη τα τοπικ που κλειδωθηκαν γιατι ο θεματοθετης ή καποιοι συμμετεχοντες δεν αντεχουν την χιουμοριστικη κριτικη και αρχισαν να βριζουν, καλα εγινε και κλειδωθηκαν


υπαρχει και η περιπτωση του Πανό που γραφει και δεν τον νοιαζει τι του λενε (κι εγω μαζι - και του λεω και δεν με νοιαζει τι μου λενε )

quote:

Εάν δεν εκνευριστεί το πιό πιθανό είναι να μην ξαναγράψει και σε περίπτωση που υπάρχει όντως πρόβλημα, άλλης μορφής, να έχεις κάνει κακό σε έναν άνθρωπο.



σορυ, αλλα αν δεν ξαναγραψει ο βιασθεις γιαννης για την εμπειρια με τα βζιν-βζουν, θα του εχουμε κανει κακο?

οσοι τον απολαυσαμε τον αγαπησαμε!!!


quote:

Από την άλλη πλευρά το χιούμορ είναι ένας εξαιρετικός τρόπος να περάσεις κάποια μηνύματα όμως θέλει προσοχή και μέτρο, όπως είπε η Ostria δεν πρέπει να φτάνει σε προσβολή των θεματοθετών.



το χιουμορ ειναι σαν το ηλεκτρομαγνητικο φασμα - μονο μερος του μπορουμε να αντιληφθουμε

αν καποιος γραφει στο υπεριωδες και καποιος αλλος δεν τον κατανοει, πρεπει ο πρωτος να προσαρμοστει ντε και καλα στην αντιληψη του αλλου?

ποιος ξεχωριζει το χιουμορ σε χλευαστικο, ειρωνικο, κυνικο, ή μη?

υποκειμενικη ειναι η αντιληψη του καθενος και δεν μπορει κανεις να ορισει τα ορια απολυτα

quote:

Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι το χιούμορ δεν είναι πανάκεια, σε κάποια θέματα ταιριάζει σε κάποια άλλα τα αποτελέσματά του δεν θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν ούτε καν μέτρια.



συμφωνω, αλλά σκεψου ποσο πιο ευκολα περνας ενα μηνυμα οταν κανεις τον αλλο να γελασει - και δεν εννοω τον όποιο θεματοθετη που μπορει να θιχτει, αλλά το συνολο οσων αλλων διαβαζουν


να το θεσω πρακτικα?

αν εμπαινε το παιδι σου στο φορουμ και διαβαζε τα περι επικλησης του σατανα, θα προτιμουσες καποιον που θα εκανε κριτικη με σοβαροφανεια, ή καποιον που θα απομυθοποιουσε αμεσα το θεμα κανοντας το να γελασει με την απαντηση του?


το γελιο εξαλλου μακραινει την ζωη!


quote:

Καταλήγωντας στο συγκεκριμένο ζήτημα να αναφέρω το βασικό για μένα, χρειάζεται διάκριση. Είμαστε υπεύθυνοι για τα λόγια μας προς τους άλλους, είτε καλά, είτε κακά, είτε χιουμοριστικά.



εννοειται!

quote:

Ως υστερόγραφο να πω ότι
-η παρατήρηση του VIKING είναι πολύ σωστή, γιατί τόση συμμετοχή σε τέτοια θέματα.
-η φράση «και πως θα κάνουμε την πλάκα μας» δεν είναι ότι καλύτερο



μα εχουν πλακα καποια θεματα, οπως και τα σχολια των μελων σε αυτα!

οπως καποια αλλα δεν πρεπει να αφηνονται να φτανουν στην προπαγανδα - στις προφητειες τι επρεπε να κανουμε?

εμεις καναμε χιουμορ, αυτοι αρχισαν τα μπινελικια, εσεις το κλειδωσατε

πως αλλιως να τα αντιμετωπισεις?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 20:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Θα μπω στο Τζέλα Δέλτα να φουντάρω και εσύ θα είσαι η αιτία.

αυτα τα λες τωρα που κανενα καραβι δεν βγαινει απο τα λιμανια

quote:
Που αργήσαμε βρε gigenis μιά μέρα είναι όχι μιά βδομάδα, τι να πρωτοπρολάβουμε να κάνουμε. Για να σε βάλω καλέ μου να κοιτάς όλα αυτά τα θέματα, να στέλνεις post για παρεμβάσεις, να διορθώνεις διάφορα μηνύματα και να συμμετέχεις κιόλας, μην μας αδικείς τόσο πολύ.Εξάλλου πως να συμμετέχω εάν δεν μου δώσεις το πράσινο φως ως θεματοθέτης, περίμενα να πεις ότι είμαι απών από θέματα που δεν με συμφέρουν και έτσι να΄μαι!!!

μα το ειπα ο αθεος δεν το ειπα;;

quote:
και ενω ως δια μαγιας οι συντονηστες εμφανιζονται την καταληλη στιγμη για να μας την πουν οταν ζηταμε το αυτονοητο απο τους <<σοφους>> σε αυτο το θεμα δεν μας εχουν κανει ακομη την τιμη να ερθουν
(η απαντηση τους θα ειναι οτι δεν ζουν για το φορουμ και οτι εχουν και αυτοι προσωπικη ζωη
δεν διαφωνω και δεν ειπα οτι πρεπει να ειναι παντα παρον απλα να μην ειναι απων απο εκει που δεν τους συμφερει)

quote:
Σχετικά με τις παρατηρήσεις στα μέλη που όπως λες δεν χαιδεύουν όσους κατά την κοινή γνώμη γράφουν υπερβολές χωρίς τεκμηρίωση, πιστεύω ότι δεν το έθεσες στην πραγματική του διάσταση. Κανένας δεν υποστηρίζει ότι όλα πρέπει να χειροκροτούνται, βεβαίως και πρέπει να καταγράφεται η αντίθετη άποψη, όχι όμως να ξεκινάμε εκστρατεία εναντίον κάποιου με χλευασμούς και ύβρεις.


μα ο χλευασμος αρχιζει οταν τον ρωτας γιατι δεν πειραμε ακομη την πολη και αυτος σου λεει <<βζιν βζουν>>


quote:
Δεν πρόκειται να σε ακούσει gigeni, δεν πρόκειται να ρίξει μιά δεύτερη ματιά σε όσα λες, απλά θα τον εκνευρίσεις και θα σου απαντήσει με τον ίδιο τρόπο, η μιά κουβέντα θα φέρει την άλλη και το ξέρεις το τραγούδι «άρχισαν τα όργανα σήκω απ΄τη θέση σου....», κάπως έτσι θα είναι το αποτέλεσμα. Εάν δεν εκνευριστεί το πιό πιθανό είναι να μην ξαναγράψει και σε περίπτωση που υπάρχει όντως πρόβλημα, άλλης μορφής, να έχεις κάνει κακό σε έναν άνθρωπο.



οταν ειχαμε την περιπτωση με το καλεσμα της μπλαντη μαιρη
ειχα πει οτι ειχα κανει το εν λογο καλεσμα και στον καθρευτη μου ειδα εναν μαρυμαλη με μουσι(εμενα)
και ζητησα απο το ατομο που εγραφε οτι γινετε αν εχει κανει το καλεσμα και τι πετυχε
το αποτελεσμα ηταν να δεχτω επιθεση οτι και καλα λεω βλακειες
και δεν περνω το θεμα στα σοβαρα

δηλαδη ποσο ποιο σοβαρα να το επερνα;
μεχρι και την επικληση εκανα


quote:
Από την άλλη πλευρά το χιούμορ είναι ένας εξαιρετικός τρόπος να περάσεις κάποια μηνύματα όμως θέλει προσοχή και μέτρο, όπως είπε η Ostria δεν πρέπει να φτάνει σε προσβολή των θεματοθετών. Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι το χιούμορ δεν είναι πανάκεια, σε κάποια θέματα ταιριάζει σε κάποια άλλα τα αποτελέσματά του δεν θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν ούτε καν μέτρια.

Καταλήγωντας στο συγκεκριμένο ζήτημα να αναφέρω το βασικό για μένα, χρειάζεται διάκριση. Είμαστε υπεύθυνοι για τα λόγια μας προς τους άλλους, είτε καλά, είτε κακά, είτε χιουμοριστικά.

Ως υστερόγραφο να πω ότι
-η παρατήρηση του VIKING είναι πολύ σωστή, γιατί τόση συμμετοχή σε τέτοια θέματα.
-η φράση «και πως θα κάνουμε την πλάκα μας» δεν είναι ότι καλύτερο


μα φαραωταφουλα μου
οταν εχεις καποια ατομα που σου λενε την μια ασπρο και την αλλη μαυρο οταν αυτοανερουνται μονο ως γελια μπορεις να τα δεις

η συμμετοχη ξεκινα απο περιεργια
<<για να δουμε τι γραφει εδω>>

μετα δινετε η αποψη μας για το θεμα
<<οχι βρε φιλε δεν ειναι αποδηξη οτι η γη ειναι επιπεδη το οτι δεν πεφτεις ειτε εισε στο βορριο ειτε στο νοτιο ημισφαιριο>>

και συνεχηζεται οταν ο θεματοθετης απαντα στο στιλ
<<εισαστε ολοι μασωνοι,ερπετοιδεις και διαφορα αλλα τετοια>>

στο τελος υπαρχουν και μερες που κουρασμενοι απο την δουλεια
και λογο οτι η τηλεοραση δεν εχει κατι καλο
μπαινουμε στο θεμα λουλακι αυρα και περναμε ευχαριστα την ωρα μας


quote:
Το επόμενο ζήτημα που τέθηκε είναι η υπογραφή του AZAX XAZA.
Η Αμαλία έχει τοποθετηθεί επί του θέματος και σε μιά εβδομάδα θα το ξαναδούμε.


Θα ήθελα να πω κάποια πράγματα και παρακαλώ να υπολογιστούν ως δική μου θέση. Η υπογραφή κατά την γνώμη μου δεν είναι ότι καλύτερο και πρέπει να τροποποιηθεί. Τι σημαίνει η μετάδοση της βλακείας είναι προνόμιο 99% των μελών του forum?
Μα βέβαια δεν είναι γι΄αυτό το forum αλλά για ένα άλλο, μα βέβαια όποιος αντιδρά σημαίνει πως αυτό που αναφέρεται στην υπογραφή ισχύει για τον εαυτό του. Μα τι λέμε τώρα, να τροποποιηθεί κάτι? Που είναι αυτοί οι κακοί συντονιστές που επεμβαίνουν στην ελευθερία του άλλου να τους σουβλίσουμε ωσαν τον Αθανάσιο Διάκο. ΟΛΕ!!!

Τέλοσπάντων να μην μακρυγορώ, θεωρώ ότι ο AZAX XAZA πρέπει να το ξανασκεφτεί. Η τροποποίηση της υπογραφής του τουλάχιστον σε μένα θα έδειχνε καθαρά ότι έχει σθένος ως άτομο και δεν προσκολλάται σε φράσεις που πιθανόν κάποια στιγμή στην ζωή του έτσι του ήρθε να τις κάνει ταυτότητά του.
Για να πω την αλήθεια μου αρέσει η γάτα με το κράνος και η φράση «ο άσπρος σίφουνας» και παντα σκεφτόμουν ότι θα ταίριαζε από κάτω το «όχι άλλο κάρβουνο» του gigeni ή κάτι παρόμοιο το ίδιο έξυπνο.

Επαναλαμβάνω αυτή είναι η θέση μου ως άτομο, μην μπερδευτούμε και δω με quote ότι έγραψα σε άλλα αντί άλλων θέματα.


αφου οπως λεει η αμαλια αυτη ειναι η θεση της ως ατομο
και αφου ειδε την αντιδραση των αλλων ατομων που απαρτηζουν το εσωτερικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενει να αλαξει την υπογραφη του ο αζαχ χαζα;;

βεβαια στο θεμα πρεπει να τοποθετηθει η αμαλια γιατι ειναι η προσωπικη της γνωμη

και αν θελουμε να το δουμε διαφορετικα
και μενα δεν μου αρεσει αυτος ο φαλακρος που κουναει το κεφαλι του
και εχει ο τζονης μοστραρει
γιατι μου φερνει αρνητικοτητα

αλλα τι θα κανουμε θα του πω να το βγαλει;;
και βεβαια οχι απλα ελπιζω να κουρκουτιανει ο εγκεφαλος του με τοσο περα δωθε

quote:
Σχετικά με την τοποθέτηση σε ένα παλιό θέμα μπορούμε να το συζητήσουμε και να βρούμε κάτι λειτουργικό. Ας γίνουν κάποιες τοποθετήσεις από όσους επιθυμούν θα το συζητήσουμε και στην ομάδα υπευθύνων του χώρου και να τα ξαναπούμε.


απλα λεω οτι πριν μας δωθει καποιο θεμα παλιοτερο να γινετε ελεγχος αν μπορει να στηριξει πλεον την συζητηση

quote:
Εάν κάτι μου διέφυγε και δεν τοποθετήθηκα μου το επισημαίνετε.


τι αποκομησες απο τον βιασμο του φιλου μας απο τις εξωγηινες;;;;;;;;


quote:
jonniebegood
εχει ενα δικιο γηγενη - δεν μπορω ουτε να με φαντασθω να κανω αυτα που ανεφερε...

εγω σε φανταζομαι

quote:

jonniebegood
να το θεσω πρακτικα?

αν εμπαινε το παιδι σου στο φορουμ και διαβαζε τα περι επικλησης του σατανα, θα προτιμουσες καποιον που θα εκανε κριτικη με σοβαροφανεια, ή καποιον που θα απομυθοποιουσε αμεσα το θεμα κανοντας το να γελασει με την απαντηση του?


σωστος

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 16:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

gigenis

αυτα τα λες τωρα που κανενα καραβι δεν βγαινει απο τα λιμανια



μονο το Τζελα Δελτα βγαινει πια!

τα υπολοιπα θα τα στειλουμε να κανουν δρομολογια στον Λιβανο

quote:

μα ο χλευασμος αρχιζει οταν τον ρωτας γιατι δεν πειραμε ακομη την πολη και αυτος σου λεει <<βζιν βζουν>>




quote:

μα φαραωταφουλα μου
οταν εχεις καποια ατομα που σου λενε την μια ασπρο και την αλλη μαυρο οταν αυτοανερουνται μονο ως γελια μπορεις να τα δεις

η συμμετοχη ξεκινα απο περιεργια
<<για να δουμε τι γραφει εδω>>

μετα δινετε η αποψη μας για το θεμα
<<οχι βρε φιλε δεν ειναι αποδηξη οτι η γη ειναι επιπεδη το οτι δεν πεφτεις ειτε εισε στο βορριο ειτε στο νοτιο ημισφαιριο>>

και συνεχηζεται οταν ο θεματοθετης απαντα στο στιλ
<<εισαστε ολοι μασωνοι,ερπετοιδεις και διαφορα αλλα τετοια>>

στο τελος υπαρχουν και μερες που κουρασμενοι απο την δουλεια
και λογο οτι η τηλεοραση δεν εχει κατι καλο
μπαινουμε στο θεμα λουλακι αυρα και περναμε ευχαριστα την ωρα μας



οντως καπως ετσι εξελισονται τα πραγματα


quote:

αφου οπως λεει η αμαλια αυτη ειναι η θεση της ως ατομο
και αφου ειδε την αντιδραση των αλλων ατομων που απαρτηζουν το εσωτερικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενει να αλαξει την υπογραφη του ο αζαχ χαζα;;


και αν θελουμε να το δουμε διαφορετικα
και μενα δεν μου αρεσει αυτος ο φαλακρος που κουναει το κεφαλι του
και εχει ο τζονης μοστραρει
γιατι μου φερνει αρνητικοτητα

αλλα τι θα κανουμε θα του πω να το βγαλει;;
και βεβαια οχι απλα ελπιζω να κουρκουτιανει ο εγκεφαλος του με τοσο περα δωθε



αρνητικοτητα το μονγκολακι μου???

διαθετει χαμογελο Κουρου!

μηπως φταιει το οτι λεει σε ολα NOPE?

quote:

quote:

jonniebegood
εχει ενα δικιο γηγενη - δεν μπορω ουτε να με φαντασθω να κανω αυτα που ανεφερε...

εγω σε φανταζομαι



και σκας στα γελια φανταζομαι...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 21:53:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
οντως καπως ετσι εξελισονται τα πραγματα

και λεω εγω ο αθεος μημπως πρεπει να αφηνουμε τα πραγματα να εξελησωνται ως εχουν;
(να τρωνε το γουχαρισμα τους ολοι οι παλαβοι)

απο το να εχουμε τους συντωνιστες να τραβανε το αυτι σε οσους αγανακτουν με τους βαρεμενους που ονειρευονται διαγαλαξιακους στολους
βιασμους απο σεξογηινες και παρεμφερει μπουρδολογιες;

γιατι ο καθε ενας μπορει να γραφει το κοντο και το μακρυ του
και οσο βλεπει οτι εχει την καλυψη απο τους συντωνιστες τοσο θα καθεται και θα γραφει

quote:
και σκας στα γελια φανταζομαι...

να σου πω
σε φανταζομαι πανω απο το pc σου και το μογκολακι σου διπλα
να σου λεει καθε φορα που πας να διαβασεις ενα θεμα
<<nope,nope,nope>>

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 02:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

να σου πω
σε φανταζομαι πανω απο το pc σου και το μογκολακι σου διπλα
να σου λεει καθε φορα που πας να διαβασεις ενα θεμα
<<nope,nope,nope>>



γηγενη σε συγχαιρω!!!

καταλαβες σε τι χρησιμευει το μονγκολακι μου!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 22:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα πω και εγω η τρισκαταρατη δρακονιανη πρακτορισσα και παμπλουτη (απο τα λεφτα που μου χωνουν οι πολυεθνικες φαρμακευτικες) πανω στο θεμα.

Στο ζητημα του χλευασμου πρεπει να κανουμε διακριση μεταξυ των θεματων που εκφραζουν ειλικρινη διαθεση για μαθηση και θεματα που καποιος/οι ΚΑΤΕΦΑΝΕΣΤΑΤΑ εθεσαν για να σπασουν πλακα μαζι μας.(οπως ο βιασμος απο εξωγηινες που εκαναν "βζζζ βζουυν".Εκει πραγματικα απορησα πως καποιοι δεν πηραν χαμπαρι οτι ο τυπος ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ και την ειπαν στα ατομα που το πηραν χαμπαρι και εκαναν και αυτα πλακα.

Δεν ειμαι υπερ του χλευασμου ατομου που εχει ερθει με σοβαροτητα να θεσει καποια ερωτηματα και που με ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ απανταει


Επισης ψηφιζω υπερ του γιαουρτωματος ατομων που οταν τους ζητηθει να αποδειξουν τους ισχυρισμους τους ή να απαντησουν σε ευλογα ερωτηματα το ριχνουν στον εμφανεστατο αντιπερισπασμο αλα Panos .

Edited by - medtech on 05/08/2006 22:52:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/08/2006, 10:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα πω και εγω η τρισκαταρατη δρακονιανη πρακτορισσα και παμπλουτη (απο τα λεφτα που μου χωνουν οι πολυεθνικες φαρμακευτικες) πανω στο θεμα.

πλουσια ακουω
δρακονιανη πρακτορισσα ακουω(σεξοβομβα)

medtech αν δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις(διακοπες) τι λες να παντρευτουμε το επομενο σαββατο;;;;;

quote:
Στο ζητημα του χλευασμου πρεπει να κανουμε διακριση μεταξυ των θεματων που εκφραζουν ειλικρινη διαθεση για μαθηση και θεματα που καποιος/οι ΚΑΤΕΦΑΝΕΣΤΑΤΑ εθεσαν για να σπασουν πλακα μαζι μας.(οπως ο βιασμος απο εξωγηινες που εκαναν "βζζζ βζουυν".Εκει πραγματικα απορησα πως καποιοι δεν πηραν χαμπαρι οτι ο τυπος ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ και την ειπαν στα ατομα που το πηραν χαμπαρι και εκαναν και αυτα πλακα.

συμφωνω

quote:
Δεν ειμαι υπερ του χλευασμου ατομου που εχει ερθει με σοβαροτητα να θεσει καποια ερωτηματα και που με ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ απανταει


συγνωμη αλλα ο ogygos εχει θεμα το υψος/υπσος/υφσος βουνων
εκει φαινεται οτι τα πιστευει αυτα που λεει και παρολες τις προσπαθιες αποδηξης οτι μπορουμε να βγαλουμε οτι νουμερο θελουμε
μαγειρευοντας την φραση που θα γραψουμε συνεχιζει το ιδιο βιολι

απο ενα σημειο και μετα μονο με χαβαλε μπορεις να προχωρησεις

quote:
Επισης ψηφιζω υπερ του γιαουρτωματος ατομων που οταν τους ζητηθει να αποδειξουν τους ισχυρισμους τους ή να απαντησουν σε ευλογα ερωτηματα το ριχνουν στον εμφανεστατο αντιπερισπασμο αλα Panos .

σωστα αλλα το εσωτερικα εχει τετοια ατομα στα ωπα ωπα
και στραβωνει με τα ατομα που ζητανε το αυτονοητο(αποδηξη των οποιων ισχυρισμων τους)

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/08/2006, 13:27:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα πω και εγω η τρισκαταρατη δρακονιανη πρακτορισσα και παμπλουτη (απο τα λεφτα που μου χωνουν οι πολυεθνικες φαρμακευτικες) πανω στο θεμα.

Στο ζητημα του χλευασμου πρεπει να κανουμε διακριση μεταξυ των θεματων που εκφραζουν ειλικρινη διαθεση για μαθηση και θεματα που καποιος/οι ΚΑΤΕΦΑΝΕΣΤΑΤΑ εθεσαν για να σπασουν πλακα μαζι μας.(οπως ο βιασμος απο εξωγηινες που εκαναν "βζζζ βζουυν".Εκει πραγματικα απορησα πως καποιοι δεν πηραν χαμπαρι οτι ο τυπος ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ και την ειπαν στα ατομα που το πηραν χαμπαρι και εκαναν και αυτα πλακα.

Δεν ειμαι υπερ του χλευασμου ατομου που εχει ερθει με σοβαροτητα να θεσει καποια ερωτηματα και που με ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ απανταει



Καταρχην θα συμφωνησω με την Δρακονιανη πρακτορισσα.

quote:
medtech αν δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις(διακοπες) τι λες να παντρευτουμε το επομενο σαββατο;;;;;

Λοιπον τεκνα μου θελετε να σας παντρεψω,ειμαι ιερεας δεν ξερω αν το γνωριζετε;Ευλογησον κυριε τουτα τα οντα

Edited by - VIKING on 06/08/2006 13:32:28

Edited by - VIKING on 06/08/2006 13:33:22

Edited by - VIKING on 06/08/2006 13:36:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/08/2006, 06:57:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Λοιπον τεκνα μου θελετε να σας παντρεψω,ειμαι ιερεας δεν ξερω αν το γνωριζετε;Ευλογησον κυριε τουτα τα οντα

1)πρεπει να δουμε τι θα πει η πρακτορισσα

2)αν δεχτει πρεπει να ξερεις οτι ο γαμος θα γινει στην δρακονιανη ναυαρχιδα στον επιτελικο θαλαμο ενω γυρω απο την ναυαρχιδα θα πετανε σε σχηματισμους τα δρακονιανα μαχητικα
για μηνα του μελιτος θα παμε στην σκοτινη πλευρα της σεληνης

αν λοιπον δεν σε πιανει διακτινιστικη ναυτια δεν εχω κανενα προβλημα να κανεις εσυ τον γαμο

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy