ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 edit
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 14:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πως μπορω να κανω edit?????
εστειλα ενα μνμ στο θεμα η παραλληλη ιστορια του αχλαδοτυρου,και εκανα ενα λαθος.μπερδαψα το ονοματα στο τελος.αμα μπορει καποιος απο τους διαχειριστες να μου μαθει να κανω εντιτ,η να διορθωσει αυτος το προβλημα.

ευχαριστω εκ των προτερων.

Do you hear the people sing, lost in the valley of the night? It is the music of a people who are climbing to the light. For the wretched of the earth there is a flame that never dies. Even the darkest night will end and the sun will rise.

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 15:04:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
στην πάνω πλευρά του post σου υπάρχει αυτό το εικονίδιο το πατάς και ξανα ανοίγει το παράθυρο όπου μπορείς να επεξεργαστείς το μνμ.

έχεις 3 ώρες απο την ώρα που postαρες...


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 15:38:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thanxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!


Do you hear the people sing, lost in the valley of the night? It is the music of a people who are climbing to the light. For the wretched of the earth there is a flame that never dies. Even the darkest night will end and the sun will rise.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 15:52:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξερω αν φταει η μυωπια μου,αλλα εγω αυτο το συμβολακι δεν το βλεπω...!

Do you hear the people sing, lost in the valley of the night? It is the music of a people who are climbing to the light. For the wretched of the earth there is a flame that never dies. Even the darkest night will end and the sun will rise.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 17:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή silverwhisper, πρέπει να κάνεις login όταν μπαίνεις.
Επάνω δεξιά στην σελίδα έχει ένα πεδίο που αναγράφει "Είσοδος".
Θα βάλεις το username & password σου, θα πατήσεις είσοδο κι όταν θα σου φορτώσει η σελίδα θα δείς οτι μετά την αποστολή μιας απάντησης σου εμφανίζεται το εικονιδιάκι που αναφέρει ο ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.

Θα πρέπει να σε ενημερώσω οτι μπορείς να κάνεις edit σε ένα μήνυμα σου μέχρι και 3 ώρες μετά από την ώρα αποστολής του.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
7.800293E-02
Maintained by Digital Alchemy