ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 δερματικό πρόβλημα
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
aga
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2006, 22:52:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aga
allzzaro είναι η πρώτη φορά που στέλνω κάποιο μήνυμα στο forum και επειδή παρατήρησα οτι είσαι γνώστης σε αρκετά θέματα θα ήθελα να με συμβουλέψεις πάνω σε ένα θέμα.Τους τελευταίους μήνες έμπλεξα με αρκετούς γιατρους λόγω ενός δερματικού μου προβλήματος.Εχω μικρής μορφής ακμή και τους τελευταίουσ μηνες με ταλαιπωρεί στο πρόσωπο και το πρόβλημα της σμηγματοροικής δερματιτίδας το οποίο δεν μπορώ να καταλάβω πως προήλθε.Επειδή δοκίμασα τα παντα πήγα και σε δερματολόγο ο οποίος με συμβούλεψε ομοιοπαθητικη,επίσης πήγα και σε παθολόγο οπού έκανα θεραπεία με διατροφη και τελικα κατέληξα σε δερματολόγο όπου παλι με κρέμες και κοπρέσες στο πρόσωπο καταπολεμώ το πρόβλημά μου.Προσέχω την διατροφη το τελευταίο διάστημα αλλά θα ήθελα να με συμβουλέψεις απο τσάγια και βότανα η κάτι άλλο πρέπει κάνω για να καθαρίσω εσωτερικά εφόσον το πρόβλημα δεν πρόκειται να εξαφανιστει με κρέμες και τα λοιπά...Ειμαι 19 χρονών.

aga

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2006, 00:18:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται, εφόσον ο θεματοθέτης του ανακάλυψε ήδη το σχετικό θέμα:
Bότανα - Διατροφή - Υγεία - fitness physical
όπου και έθεσε την παρούσα ερώτηση εκ νέου.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy