ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Deja vu
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 02:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sigoura exete akousei oloi to fenomeno Deja vu sto opoio kapies skines tou parontos nio8oume oti tis exoume 3anazeisei.
osoi den gnorizoun to parakato link 8a tous dosei mia pliri eikona :
http://www.geocities.com/nefeliqe1/Dejavu.html

to 8ema mou omos den einai auto alla 8a i8ela na grapsete edo gia diafores dikes sas (i gnoston sas)empiries pano sto fenomeno deja vu.

ego prosopika i den exo zisei tetia empiria mexri stigmis i aplos den tis edosa tosi simasia oste na tin 8imame.

erebna kai min pistebeis an den deis tekmiria

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 04:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑ... ΘΑ Σ'ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΛΙΓΑΚΙ...
ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΟ 'ΣΥΜΒΑΝ'ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΦΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ Ο,ΤΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΟΣΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΩΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ...!!!!
ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΠΟΤΕ ΕΓΙΝΑ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΟΥ...()
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ, ΕΛΠΙΖΩΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΙΡΜΟΥΣ, ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...
ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 10/02/2003 04:15:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2003, 23:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ nitro912gr ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ link ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ.

ΠΡΩΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΙΣΘΗΣΗ deja vu ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΙΣΤΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΑ ΧΩΡΙΖΕΙ. Η ΠΙΟ ΣΥΧΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΗ deja vu ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΟ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΞΙΟΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ. ΑΠΛΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΦΛΑΣΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ, Π.Χ. ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΣΤΟ ΛΕΟΦΟΡΙΟ ΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ, ΤΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Andariel
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2003, 02:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Andariel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίο το Link και πλούσιο σε αρκετά θέματα.Υπάρχει άλλη μία "επιστημονική" άποψη που έχει πάρει το αυτί μου.
Λένε με απλά λόγια πως την στιγμή που θα δεις μία εικόνα,το ένα σου μάτι την βλεπει λίγα χιλιοστά του δευτερολόπτου πριν το δεύτερο.Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα η εικόνα να περνάει στον εγκέφαλο δίχως όμως να έχουμε προλάβει να την "επεξεργαστούμε".Έτσι μόλις την δούμε ολοκληρωμένα, έχουμε την εντύπωση πως κάπου την έχουμε ξαναζήσει αυτή τη στιγμή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 14:10:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Συζήτηση αυτή μεταφέρεται στο Forum .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από το .-= Η ΓΝΩΣΗ =-. που το φιλοξένησε αρχικά καθώς εκεί ταιριάζει καλύτερα από απόψεως θεματολογίας.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy