ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 Bοήθεια για διατροφή?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
evoula
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 12:14:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evoula
Αγαπητέ allzaro
διάβασα τα ποστ σου και εντυπωσιάστηκα από τις γνώσεις σου σε θέματα διατροφής και έτσι θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σου.
Είμαι λοιπόν 28 χρονών με ύψος 1,65 και 60 kg και έχω τοπικό πάχος στο γνωστό προβληματικό σημείο όλων των ελληνίδων δηλαδή στην περιφέρεια. Παλαιότερα είχα φτάσει μέχρι 65 kg αλλά τώρα διατηρούμαι σε αυτά τα κιλά χωρίς ιδιαίτερες αυξομιώσεις.( 2-3 κιλά πάνω). Δεν τρώω πίτσες σουβλάκια τηγανιτά κλπ και γενικότερα ακολουθώ ένα υγιείνό τρόπο διατροφής με πάρα πολλά λαχανικά φρούτα γάλα κλπ. Η παρασπονδία μου είναι τα γλυκά που κι αυτά όμως τα έχω περιορίσει πάρα πολύ (Περίπου 1 την εβδομάδα). Επίσης προσπαθώ να γυμνάζομαι 3 φορές την εβδομάδα. Παρά όλα αυτά όμως δεν μπορώ να χάσω και μένω κολλημένη στα 60. Τι θα πρότεινες να κάνω ?
Σευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 20:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή evoula, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica!

Όπως είδα, έχεις αποστείλλει το ίδιο μήνυμα με αυτό και στο topic (κλίκαρε παρακάτω για να το δεις), απευθυνόμενη και στον θεματοθέτη του:

Bότανα - Διατροφή - Υγεία - fitness physical

Οπότε το θέμα αυτό απενεργοποιείται.
Καλή σου συνέχεια!

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy