ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
spider-man
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 12:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spider-man
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΗ ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ.ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΑΦΝΗ,ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟ,Ν. ΣΜΥΡΝΗ,ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙ ΑΛΙΜΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ


YOUR FRIENDLY NEIBOURHOOD SPIDERMAN

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 18:56:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Δάφνη, Αγιο Δημήτριο, Ν. Σμύρνη, Καλλιθέα και Αλιμο?? Εμάς τους Ηλιουπολίτες γιατί μας σνομπάρετε ρε παιδιά?

Ελα στην πολυκατοικία μου να δεις ένα τύπο στον πρώτο όροφο που μοιάζει όχι με φάντασμα, αλλά με τον Φρακενστάιν. Αυτός μας κηνήγαγε όταν παίζαμε μπάλα στην πιλοτή πριν πολλά χρόνια.

Οχι φίλε μου δεν υπάρχουν στοιχειωμένα σπίτια στα νότια προάστια.Και αν σου πουν ότι υπάρχουν ψέματα θα είναι. Ούτε αλλού. Ελεος βρε παιδιά, με αυτά τα στοιχειωμένα σπίτια και τα φαντάσματα. Κάθε οικοδομικό τετράγωνο θα πρέπει ντε και καλά να έχει και από ένα στοιχειωμένο σπίτι.

Υπάρχουν καμιά δεκαριά θέματα με στοιχειωμένα σπίτια. Στοιχειωμένο σπίτι στην Παλήνη, στοιχειωμένο σπίτι στην Κυλήνη , στοιχειωμένο σπίτι στο Χαλάνδρι, στοιχειωμένο το σπίτι της γειτόνισάς μου κτλ...
Δεν μπουχτήσατε με τα ίδια και τα ίδια?? Δεν κουραστήκατε?

Φιλική Συμβουλή. Μην εκφυλίζετε έτσι μια τόσο ωραία θεματολογία όπως αυτή του ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ. Ναι στην ύγειή και σοβαρή αναζήτηση παράξενων φαινομένων και στην προσπάθεια για εύρεση απαντήσεων. Το να ψάχνουμε σαν κατίνες σπίτια-μπαμπούλες από δω κι από κει με μορφή γκάλοπ, λυπάμαι που θα το πω αλλά είναι ασόβαρο και μου θυμίζει κουτσομπολίστικη εκπομπή.

Δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε σένα φίλε spider-man.

Ακόμα κι αν κάποιο "πνεύμα" έχει αποφασίσει να μπανιαρίζεται στην τουαλέτα ένός σπιτιού...αφήστε το στην ησυχία του. Εσας σας αρέσει να σας ψάχνουν?

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 19:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Μηπως το παιζουμε Ghostbusters? Δεν ξερω, ποσοι πια εχουν δει-βλεπουν φαντασματα!!!! Και γιατι μονο οι συγκεκριμενοι και οχι ολος ο κοσμος?


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 20:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 20:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Γιατι "ψεκασες" τον Spidy ellovos???


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2006, 00:02:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ μου spider-man, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευτούμε την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα μας.
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε την κατάλληλη λέξη - κλειδί για το θέμα το οποίο μας ενδιαφέρει και να επιλέξουμε την εμφάνιση αποτελεσμάτων μόνο για τίτλο θέματος.
Εάν μας εμφανιστούν κάποια παλιότερα ενεργά θέματα καλό θα ήταν να συνεχίζαμε σε κάποιο από αυτά έτσι ώστε να μην υπάρχουν διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις πληροφορίες συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με τα στοιχειωμένα σπίτια, μπορείς να κοιτάξεις τα παρακάτω topics (αν κλικάρεις στους παρακάτω τίτλους θα μπεις κατευθείαν), να τα διαβάσεις και να θέσεις το ερώτημα σου.
Τα θέματα αυτά λοιπόν είναι:

Κατάλογος στοιχειωμένων περιοχών

Στοιχειωμένα σπίτια/τόποι στην Αθήνα

Η συζήτηση λοιπόν μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy