ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Δυσκολία Πρόσβασης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Arela
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2007, 02:45:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arela  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας

'Οταν πρωτομπήκα εδώ, με γοήτευε αυτός ο ιστότοπος για την ποικιλιά και τον πλούτο των θεμάτων του. 'Εμπαινα όμως με dial up σύνδεση και βασανιζόμουν πολύ να "φορτώσω" ακόμα και για να μπω στο σάιτ, μετά για να μεταπηδήσω μεταξύ φόρουμς και να ψάξω τα τόπικς...
'Ηταν πάρα πολύ κουραστικό γι'αυτό και απείχα τόσο καιρό.
Επανήλθα τώρα που έχω πλέον dsl σχεδόν βέβαιη ότι δε θα συναντούσα το ίδιο πρόβλημα. Δυστυχώς πάλι τα ίδια όμως, ειδικά σε "ώρες αιχμής". Τώρα κατάφερα να κινηθώ λίγο πιο ανθρώπινα, αλλά τώρα είναι η ώρα 2.49.

Πείτε μου αν υπάρχει τρόπος να διορθώσω εγώ από μεριάς μου αυτό το πρόβλημα. Η σύνδεσή μου είναι connex της otenet. Κάτι μου λέει όμως ότι δεν φταίει η σύνδεσή μου, έχω καλή ταχύτητα και δεν αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα σε άλλες σελίδες, ούτε στη δική μου που είναι στον forumer. Ενίοτε το αντιμετωπίζω στον Pathfinder, αλλά εκεί είναι γνωστά τα προβλήματα με τις αναβαθμίσεις και τα "εμφράγματα" που προκύπτουν συχνά πυκνά. Εδώ γιατί βρε παιδιά?

_______________________
O δικός μου τόπος http://ideografhmata.14.forumer.com/

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2007, 07:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Arela, βρισκόμαστε στην διαδικασία αναβάθμισης του server οπότε σύντομα δεν θα υπάρχει αυτή η δυσκολία πρόσβασης στον χώρο.
Μια καλή λύση για να μπορείς να μπεις πιο γρήγορα κι άνετα στα forums είναι να αποθηκεύσεις το url από κάθε Κατηγορία και να μπαίνεις από εκεί παρά να φορτώνεις την κεντρική σελίδα των Forums.
Ειδικά στις ώρες αιχμής, βοηθάει αρκετά πιστεύω.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Arela
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2007, 12:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arela  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό ακριβώς κάνω, καλέ μου φίλε.

Φαντάσου ότι στ'αγαπημένα μου έχω κάνει ξέχωρο φάκελο με bookmarks για τη συγκεκριμένη αυτή σελίδα. :)

Ελπίζω να γίνει γρήγορα η αναβάθμιση, γιατί πραγματικά με έχετε τσακίσει και σας αγαπάω. χιχ

Καλημερούδια:)

_______________________
O δικός μου τόπος http://ideografhmata.14.forumer.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2007, 23:31:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητή Arela, βρισκόμαστε στην διαδικασία αναβάθμισης του server οπότε σύντομα δεν θα υπάρχει αυτή η δυσκολία πρόσβασης στον χώρο.

ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 12:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλαράκια HELP , γιατί όταν απαντάω μου βγάζει το εξής μήνυμα .

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator: forums@esoterica.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 12:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, συγνώμη ξέχασα να αναφέρω το πρόβλημα συμβαίνει στο – Μύθος και θρησκεία – και θέμα «Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 11:15:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχως, υπαρχουν καποιες στιγμες που περιμενεις και 1 ωρα για να μπεις σε ενα θεμα...

και μαλιστα, απ' ευθειας απο τα url των καθε θεματικων ενοτητων ξεχωριστα...

Αληθεια, γιατι αργει τοσο η αναβαθμιση? Αμα ειναι, ας κλεισει για 2 μερες το forum, ωστε να γινει η αναβαθμιση ευκολοτερα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 21:41:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καποια στιγμη θα γινει η αναβαθμιση αυτο ειναι σιγουρο! Τωρα για το ποτε ακριβως νομιζω ουτε και οι mod δεν ξερουν

Παντως αφου καταφερα και μπηκα στο site και απο κινητο κατι ειναι και αυτο


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero
Διεγραμμένος Λογαριασμός

Greece
282 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2007, 21:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως με το κινητό μου μπαίνω πιο γρήγορα. Βέβαια απενεργοποιώ την φόρτωση των εικόνων, βίντεο…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 17:55:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι οντως αυτο παρατηρησα και γω! Με το κινητο οποια ωρα και να μπω δεν κολλαει! Κατι παιζει με τους server πιστευω.. Να ναι καλα ο opera mini


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.277344E-02
Maintained by Digital Alchemy