ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΦΩΝΗ!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ilaeira84
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2007, 16:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ilaeira84
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ..
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΣΤΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ.Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ 1901 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ 1915-1916.
Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΑΜΑΛΙΑ".ΕΚΕΙΝΗ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΙ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΕΕΙ "ΑΜΑΛΙΑ ΕΛΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ".ΤΟΤΕ ΝΤΥΝΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΚΕΙΝΗ ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ (ΝΟΜΙΖΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ) Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΤΡΕΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ" ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ.ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟΝ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ..ΤΟΤΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΛΙΑ ΨΗΛΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΑΡΓΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ, ΕΤΣΙ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ.ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΗΓΗΘΗΚΕ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ, ΕΓΙΝΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΑΤΑ.

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2007, 23:31:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος
Καλώς ήλθες. Η ιστορία που αναφέρεις είναι απο αυτές που ειδικά τον παλαιότερο καιρό συνέβαιναν συχνά σε ανθρώπους της επαρχίας γιατί ήταν πιο κοντά με την φύση. Έχει πολύ μεγάλη σημασία αυτό για την επαφή μας με άλλους "κόσμους". Υπάρχει ένα θέμα παλαιότερο το οποίο είχε να κάνει με τέτοιες παράξενες ιστορίες. Βάλε στην αναζήτηση και θα διαβάσεις πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα και καλύτερα να τα βάζεις εκεί αφού ήδη υπάρχει σχετικό θέμα.
Όσο για την παρουσία σου εδω μετά το καλοσόρισμά μου έχω να σου πω τούτο. Αν νοιώθεις την ανάγκη να μοιραστείς οποιαδήποτε ιστορία παράξενη γνωρίζεις κάνε το. Να ξέρεις ότι θα υπάρξουν άνθρωποι που και θα σε ειρωνευτούν ενδεχομένως και ίσως και να σε χλευάσουν.
Αλλά υπάρχουν πολλοί περισσότεροι εδω μέσα που θα διαβάσουν με μεγάλο ενδιαφέρον αυτά που έχεις να πεις. Δώσε σημασία και αξία μόνο στους δεύτερους... Καλή συνέχεια...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...
"ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ" (Δυστυχώς...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2007, 08:49:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή ilaeira84, καλώς ήλθες ανάμεσα μας!

Όπως σου είπε κι ο αγαπητός Απέριττος, αν χρησιμοποιήσεις την Αναζήτηση, βάλεις τις λέξεις - κλειδιά για το θέμα που επιθυμείς κι επιλέξεις την εμφάνιση αποτελεσμάτων μόνο για τίτλο θέματος, θα βρεις όλα τα παλιότερα σχετικά θέματα.
Οπότε μπορούμε να συνεχίζουμε σε κάποιο από αυτά ώστε να μην έχουμε διπλά θέματα.

Στην προκειμένη περίπτωση αυτό το έκανες ήδη στο θέμα:

Παράξενες Ιστορίες...

κι αυτό είναι ευχάριστο!

Αν θέλεις μόνο κάνε copy paste αυτό το εισαγωγικό σου μήνυμα στο θέμα εκείνο ώστε να υπάρχει μια ροή στην συζήτηση.

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2177734
Maintained by Digital Alchemy