ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ποιος σουπερ χαρακτηρας θα θελατε να ειστε;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 14:09:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν χρειαζετε να πω πολλα ο τιτλος τα λεει ολα


απαγορευεται να πειτε υπαρκτους σουπερ χαρακτηρες πχ γηγενης

ειστε ελευθεροι/ες να διαλεξετε οποιον/α σουπερ ηρωα η κακο θελετε

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 14:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εσυ δεν μας ειπες ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 16:19:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εσυ δεν μας ειπες ...

αν δεν ημουν ο γηγενης θα ηθελα να ημουν ο βενομ
ξερεις η μαυρη στολη του σπαιντι που ειχε παρει οταν πολεμουσαν ολοι οι σουπερ ηρωες τους σουπερ κακους σε καποια αλλη διασταση και αποδειχτικε αργοτερα οτι ειναι εξωγηινη συμβιωτικη οντοτητα

σειρα σου

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 18:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Βουτσάς στην ταινία που παίρνει το σουπερμαντολίνι....

Και ο Dr. Strange εκεί που νικάει τον Dormammu...

Ιδού ο άρχοντας....



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 20:05:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ο μπομπ σφουγγαρακης τετραγωνοπαντελονης!

εναλλακτικα, ο Ωστιν Παουελ


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 21:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω θα ηθελα να ημουν ο Raiden (Mortal Combat)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2007, 00:18:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:


δεν δανειζεις την υπογραφη σου στον γηγενη?

του παει γαντι αυτην την περιοδο...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2007, 14:40:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aμα την θελει... ας την παρει... Βεβαια να μου το πει, για να αλλαξω την δικια μου (να μην εχουμε την ιδια) ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2007, 17:35:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ο μπομπ σφουγγαρακης τετραγωνοπαντελονης!

ε, βέβαια, ένας δωδεκαθεϊστής μεταλάς σπόγγος! άψωγη επιλογή!

quote:
ο Ωστιν Παουελ

μπέρδεψες τον ώστιν πάουερς με τον κόλιν πάουελ ή μου φαίνεται;!

γηγενή, εξαιρετική επιλογή το συμβιωτικό, μόνο που έχεις πρόβλημα με τους δυνατούς ήχους και τη φωτιά!!! not to mention τερηδόνα! με λίγα λόγια... σκατά [στην ταινία πάντως τον έχουν κάνει πολύ καλό]

...αλλά τι κόλλημα είναι αυτό που έχουν όλοι με τη μάρβελ; οι ήρωές της είναι ο ένας πιο ηλίθιος απ' τον άλλον.

εν' αντιθέση εγώ θα ήθελα να είμουν ο νέος blue beetle ή, αν και δεν έχει δυνάμεις, ο μπάτμαν. είναι βασικά ο μοναδικός ήρωας που δεν πολεμάει για κάποιο υψηλότερο ιδανικό, απλά personal avenge... και έχει λέφτά!!!

άντε στη χειρότερη ο black adam [ή teth adam]

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 08:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πειράζει αν θα ήθελα να είμαι η Ζήνα;πιάνεται για σούπερ ηρωίδα με τόσα κουλά που έκανε,νομίζω...

καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 09:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H απόλυτη τύπισα

Όχι σαν τις σαχλές μίνυ και τις άλλες
Αυτή η γυναίκα εχει ένα στόχο έστω και αν αποτυγχάνει συνέχεια. Στο κάτω κάτω οι άλλες τι κάνουν? τίποτα, πουδραρίζονται συνέχεια



**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 11:54:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒATMAN Ή ΓΟΥΛΒΕΡΙΝ
Δεν μπορώ να αποφασίσω...
ΒΑΤΜΑΝ γιατί τρελαίνομαι με την τεχνολογία
ΓΟΥΛΒΕΡΙΝ γιατί εκτός του ότι έχει κάτι από τεχνολογία πάνω του, φέρνει προς το δάσος και την φύση...
Εντάξει μωρέ...
Στο τέλος μπορώ να πάρω κάτι από τους δύο και να φτιάξω τον δικό μου υπερήρωα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 12:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΟΥΠΕΡΜΑΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 13:41:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κατα τον φιλο Open Mind, εγω ο ΑΤΟΜ... δεν φτιαχνουμε μια "Λεγεωνα Υπερηρωων"?

χαχαχα... ολοι μαζι, να ενωσουμε τις δυναμεις μας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2007, 16:25:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στο τέλος μπορώ να πάρω κάτι από τους δύο και να φτιάξω τον δικό μου υπερήρωα...

σε προλάβανε! τσέκαρε τη σειρά DC Vs. MARVEL [κυκλοφόρησε και στα ελληνικά, και προς το τέλος της, πήρε τον τίτλο amalgam]

περιλαμβάνει και συνένωση της jubilee και του robin σε sparrow... ναι... κουφή σειρά...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2007, 11:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Open mind,
Θέλεις να είσαι ο σουπερμαν; Ο σούπερμαν; Μπλιαχχχχχ
Και εγώ κάθομαι και συνομιλώ μαζί σου τόσο καιρό;
Κομμένη ακόμα και η καλημέρα....
(Εντάξει πλάκα κάνω - αλλά όντως απεχθάνομαι αυτή την γελοιότητα που ονομάζεται σουπερμαν...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2007, 13:45:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OANNHSEA ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΤΕ Ο ΜΠΑΤΜΑΝ ΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΜΠΑΤΜΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΗΡΩΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ Ο ΤΑΔΕ ΗΡΩΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΛΗΘΟΦΑΝΗΣ
ΑΠ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ
ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2007, 13:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα πάλι ποτέ με ενθουσίαζε ο Superman, παραήταν καλός για μένα!
Χεχε!

Αντίθετα, 2 ήταν οι αγαπημένοι μου ήρωες:

Cyclops:



Batman:


Σαν αυτούς δεν είχα κανέναν άλλον!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2007, 00:30:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oannhsea:
> αυτή την γελοιότητα που ονομάζεται σουπερμαν

Ποιος superman, όλοι ξεκούμπωτες είναι. Πόσο straight μπορεί να είναι αυτός που κυκλοφορεί με μάσκα και με αυτάκια νυκτερίδας, ο άλλος φοράει το βρακί του πάνω από το παντελόνι του, κ.ο.κ.

Ο πιο σοβαρός υπερ-ήρωας.


Dare To Dream


Edited by - gentleman on 18/03/2007 01:06:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2007, 16:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πεχθάνομαι αυτή την γελοιότητα που ονομάζεται σουπερμαν...

φίλε μου, πρέπει να αναλογηστείς την εποχή και το λόγο γι ατον οποίο φτιάχτηκε ο σούπερμαν. κατ' αρχίν δημιουργήθηκε σε μια εποχή που κάτι τέτοιο θεωρούταν συναρπαστικό. δεν υπήρχε πριν. έπειτα ήταν ένα μέσω για να περνούν μηνύματα στον αμερικανικό λαό, εν καιρό πολέμου. [παγκόσμιος, ψυχρός κλπ]. εντάξη, μπορεί να υπήρξε ένα καθαρά αμερικανκό είδολο, που πολεμούσε "για την αλήθεια, τη δικαιοσύνη and th american way", αλλά με την πάροδο των ετών ελήχθηκε σε μία φιγούρα ηθικής. είναι ένα ον, που θα μπορούσε να εξουσιάσει τη γη, αντίθετα όμως προστατεύει τους ανθρώπους που του έδωσαν ένα σπίτι... σκέψου το. και μείνε μακριά από την ταινία superman returns. ατυχές συμβάν...

quote:
ΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΜΠΑΤΜΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ.

ρε παιδιά, συνειδητοποιήστε κάτι: οι υπερήρωες δεν είναι κινηματογραφικές δημιουθργίες, αλλά ΚΟΜΙΞ. οι ταινίες είναι απλώς μεταφορές, οι οποίες στα χέρια ασυνείδητων μπορεί να παραμορφωθούν. για παράδειγμα, ο τιμ μπάρτον, χωρίς να προσβάλει των μπάτμαν, τον έστειλε σε άλλα σημεία. σε πιο γκόθικ αισθητικές, και του επέτρεψε να σκοτώνει [ο μπάτμαν ΠΟΤΕ δε σκοτώνει]. ο joel schumaher μετά θεώρησε να βάλει την προσωπική του πινελιά και να τον παρουσιάσει γκέη. ευτυχώς βρέθηκε ο άγιος κύριος κρίστοφερ νόλαν και γύρησηε το batman begins, το οποίο ανεφέρθηκε, και να ξαναρχίσει την ιστορία, όσο πιο πιστά στην πηγή γίνεται, εξηγόντας πως ένας πάμπλουτος άνθρωπος θα έκανε κάτι τόσο ακραίο.
ομοίως, ο ρίτσαρντ ντόννερ, γύρησε την πρώτη ταινία με το σούπερμαν [αθάνατε κρίστοφερ ρηβ!], ένα εξαίσιο σήκουελ, κι από 'κει και πέρα το franchise πήρε την κάτω βόλτα. εν έτη 2006 ο Bryan Singer αποφάσισε να συνεχίσει τη σειρά από κει που έμεινε η δεύτερη ταινία. ίσως δεν έκανε ό,τι καλύτερο μπορούσε, αλλά η ταινία απευθηνόταν αποκληστικά σε άτομα που ασχολούνται.

quote:
Πόσο straight μπορεί να είναι αυτός που κυκλοφορεί με μάσκα και με αυτάκια νυκτερίδας, ο άλλος φοράει το βρακί του πάνω από το παντελόνι του

δες αν θέλεις το batman begins, και έλα πες μου... μην κρίνεις χωρίς να ξέρεις. κι αν θες να σου πω στα γρήγορα, τα αυτάκια έχουν καθαρά ηλεκτρονικό σκοπό [πομποδέκτες ήχου], το... βρακί είναι μέρος στρατιωτικής στολής [σκέψου γιατί χρειάζεσαι ειδική προστασία εκεί...] και γενικά ο σκοπός της στολής είναι διπλός. αφ'ενός να προστατεύει, αφ' εταίρου να δημιουργεί την αίσθηση του μη ανθρώπινου...

ας θυμηθούμε την έκφραση απ' την πρώτη ταινία:
WHAT ARE YOU?!
what, όχι who...

τα συμπεράσματα δικά σας. επιστρέφω στη σπηλιά μου.

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αστάρτη-ASTARTI
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2007, 13:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Αστάρτη-ASTARTI  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mάλλον ο απλός ο καθημερινός.

.Αστάρτη.
Η ΓΕΝΝΑΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melancholy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2007, 14:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melancholy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Τζίν ή η Storm απο τους X-Men.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2007, 15:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΗΡΩΑΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ ΑΠΕΞΩ.ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.



gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iphigeneia
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 14:13:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iphigeneia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να ήμουν το κογιότ με τη μόνη διαφορά σε κάποιο επεισόδιο να πιάσω το ΒΡΩΜΟΠΟΥΛΟ που τρέχει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 15:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα ήθελα να ήμουν το κογιότ με τη μόνη διαφορά σε κάποιο επεισόδιο να πιάσω το ΒΡΩΜΟΠΟΥΛΟ που τρέχει!

Νάξερες μόνο πόσο θα ήθελα να γράψω και να σχεδιάσω αυτό το αιματηρό επεισόδιο!!!


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 15:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά, νόμιζα πως μόνο εγώ είχα τέτοιες σκέψεις!!!
Χαχα!

Δεν φαντάζεστε πόσο ήθελα να δω να ρώει επιτέλους ο Τομ τον Τζέρυ, ο Συλβέστρο τον Τουίτι, το κογιότ αυτό το σπαστικό πουλι!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 17:09:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xα χα να κάνουμε σωματείο!! Να απαιτήσουμε να γυριστεί το τελευταίο επεισόδιο. Αμάν ψυχικό τραύμα μούχει μείνει.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 19:25:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε παιδιά, θέλω και εγώ να δω το κογίοτ να κόβει σε κομματάκια το μπιπ-μπίπ... Άμαν πια...
Βλαμένο το έχουν βγάλει το φουκαριάρικο το κογιότ...

Όσο για τον Τουίτι και το Τζέρυ - μου αρέσουν αυτοί οι δύο ήρωες...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iphigeneia
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2007, 23:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iphigeneia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μιας και πιάσαμε τα περί αδικιών στα κινούμενα σχέδια, πάντα είχα αυτή την απορία: γιατί ποτέ ο Σκρούτζ δεν έδινε φράγκο στο δυσμοιρο ανηψιό του??Φοβερή ανησυχία δε λέω, αλλά με βασανίζει από μικρή!!χαχα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2007, 00:35:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυο βιντεάκια για τους λάτρεις του καλού κινούμενου σχεδίου.

http://www.youtube.com/watch?v=sdO6wYUodnU&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=SRpWTZY9mME&mode=related&search=


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2007, 11:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια μικρή παρένθεση: το... "σπαστικό πουλί" λέγεται road runner!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy