ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 OUT ON A LIMB Shirley MacLaine ΕΠΕΙΓΟΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
anamelos
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 15:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anamelos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί eso αν κάποιος γνωρίζει ή μπορεί να μάθει απο video club της γειτονιάς του για το φίλμ Out On A Limb (ελληνικός τίτλος "Σε δύσκολη θέση")ας μου το πεί γιατί έχω φάει τον κόσμο να το βρω και δεν έχω καταφέρει τίποτα ακόμα. Το σίγουρο είναι ότι θα το βρείτε μόνο σε βιντεοκασέτα. Σε όποια περιοχή και να είναι το videoclub θα έρθω να τη νοικιάσω! Αν παρεμπιπτόντως κάποιος γνωρίζει οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με αγορά για τη συγκεκριμένη ταινία κάθε info καλοδεχούμενο. Η ταινία είναι του 1987.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 21:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.videorama.gr

Αν βάλεις στην αναζήτηση το "ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ" θα σου το βγάλει. Από κει μπορείς να βρεις σε ποιό κατάστημα υπάρχει, ή να το παραγγείλεις από το κοντινότερό σου.

Εγώ εκεί το είδα αλλά πριν λίγα χρόνια. Μπορείς πάντως να τηλεφωνήσεις στα καταστήματα, συνήθως βρίσκουν παλιές ταινίες.

Η ταινία αφορά την αστρική προβολή, και έχει και εξωγήινα στοιχεία.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy