ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΒΟΗΘΕΙΑ: ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Orianna
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2007, 23:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Orianna
Χάθηκε στις 24/02 από το σπίτι της στο Γαλάτσι Αττικής η 40χρονη Ρούλα (Θεοδώρα) Χατζή. Έχει μέτρια διανοητική υστέρηση, προβλήματα υγείας και λύκο ανάμεσά τους. Δε λαμβάνει όλες αυτές τις ημέρες την αναγκαία αγωγή και η κατάσταση είναι ζόρικη. Όποιος τη δει ή ξέρει κάτι να απευθυνθεί στο oriannaf@yahoo.com ή στην αστυνομία.
Ευχαριστώ πολύ
Δεν ξέρω πωε να ανεβάσ τη φωτό της γι' αυτό θα τη στειλω σε σένα Αμαλία για να το κάνεις εσύ.

Μάθε απ΄ τα λάθη των άλλων. Η ζωή είναι πολύ μικρή για να τα κάνεις όλα αυτοπροσώπως ;)

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2007, 02:26:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Orianna, θα μεταφέρω το μήνυμά σου για την εξαφάνιση της Θεοδώρας Χατζή, στο θέμα ** Εκκλήσεις Κοινωνικής Ευαισθησίας ** που έχουμε δημιουργήσει για ανάλογες περιπτώσεις - όπως μπορεί να καταλάβει κανείς κι από τον τίτλο του θέματος.

Έψαξα στο google, μήπως και βρω κάποια φωτογραφία της γυναίκας αυτής για να τη βάλω, αλλά δυστυχώς δε βρήκα, οπότε θα περιμένω το email σου.

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται, εφόσον η ανακοίνωση αυτή μεταφέρεται σε άλλο, σχετικό θέμα.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2007, 18:21:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Παραθέτω κι εδώ τη φωτογραφία της Ρούλας Χατζή, που μου έστειλε η Orianna, ώστε να τη δουν και όσοι δεν επισκεφτούν το θέμα στο οποίο μετέφερα την ανακοίνωση.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
7.788086E-02
Maintained by Digital Alchemy