ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Angels & Demons [οι Illuminati του Dan Brown]
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2007, 17:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και, ναι!
it's official!
ο σκηνοθέτης ron howard και ο tom hanks δήλωσαν επίσημα ότι επιστρέφουν για τη μεταφορά του illumtnati, ή angels and demos όπως είναι ο πρωτότυπος τίτλος του βιβλίου, του νταν μπραουν.

φυσικά έκαναν πατατιά, αφού χρονικά ο κώδικας ντα βίντσι είναι τοποθετημένος μετά τα γεγονότα του "angels..." οπότε, η νέα ταινία θα έχει χαρακτήρα prequel...

τα γυρίσματα ξεκινούν τον προσεχή ιανουάριο, και ο Akiva Goldsman θα κάνει την προσαρμογή του σεναρίου.

την πατήσαμε...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2007, 05:27:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O vice chairman της Sony Pictures είπε: “We hope that the relationship with Dan Brown will be a long one.”

Ήτοι... μιας και κονόμησε ο Dan Brown να κονομήσουμε και μεις. Τι νομίζατε; Μόνο με το Da Vinci Code θα την βγάζατε;

Έχετε να δείτε πολλά ακόμα!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2007, 12:30:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει, δεν είναι η πρώτη φορά που κάποιος σκηνοθέτεις γυρίζει το prequel μιας ταινίας ή μιας σειράς ταινιών.
Αν αρχίσουμε τα παραδείγματα δεν θα έχουμε τελειωμό!

Προσωπικά δεν το έχω διαβάσει το βιβλίο οπότε αν δω την ταινία κατευθείαν ίσως να μου αρέσει πιο εύκολα απ' ό,τι θα άρεσε σε κάποιον που το έχει διαβάσει.
Ο Κώδικας ντα Βίντσι πάντως, ούτε με χάλασε ούτε μου άρεσε.
Μάλλον με άφησε αδιάφορο...
Αν θυμάστε, όταν βγήκε είχε γίνει σάλος σε παγκόσμια κλίμακα.
Έγιναν εισπράξεις, η Εκκλησία αντιδρούσε αλλά μετά η όλη υπόθεση ξεφούσκωσε μέχρι να πεις κύμινο...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2007, 12:39:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατί έχω την εντύπωση ότι ένα dvd με τον τίτλο αυτό κυκλοφορεί εδώ κι ένα χρόνο -ίσως και παραπάνω- στα ελληνικά βίντεο κλαμπ ??

πρόκειται για άλλο project με τον ίδιο τίτλο ??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2007, 18:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρέπει να λες ένα ντοκιμαντέρ, που αφορά τους illuminati.
Αν δεν κάνω λάθoς.


Στράτος


Παν μέτρον άριστον

Edited by - Ευστράτιος on 13/04/2007 18:36:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2007, 12:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι το ίδιο λέμε και με τον αυτό τίτλο

απλά οι φίλοι μας λένε ότι ετοιμάζεται κάτι σε συνεργασία με τον dan brown που προφανώς θα έχει τον ίδιο τίτλο

ισχύει ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2007, 17:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγνοών, όπως έγραψε και ο Στράτος πρέπει να είναι κάποιο ντοκιμαντέρ με τους Illuminati μια υποτιθέμενη μυστική οργάνωση (ή οργανώσεις) που κινεί τα παγκόσμια νήματα.

Έχει και ένα καλό άρθρο η wikipedia εδώ

http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati

H ταινία θα βασιστεί στο βιβλίο Angels and Demons.

Παίδες, το πιστεύετε ότι δεν έχω διαβάσει το Da Vinci Code αλλά δεν έχω δει ούτε και την ταινία;;;;

Αλλά από ότι καταλαβαίνω δεν χάνω και τίποτα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2007, 22:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ πάντως σε πιστεύωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 00:50:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάλι όχι.

Στράτος


Παν μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 11:53:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι,αλλά εγώ έχω 610 μηνύματα ενώ εσύ 523...

η γνώμη μου έχει μεγαλύτερο κύροςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 12:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ όμως είμαι Ολυμπιακός.

Στράτος


Παν μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 12:02:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ναι,αλλά εγώ έχω 610 μηνύματα ενώ εσύ 523...

η γνώμη μου έχει μεγαλύτερο κύρος


Είσαι να κονταροχτυπηθούμε δηλαδή?

Το dvd που αναφέρεις, φίλε μου, νομίζω πως το έχω δει κι εγώ στο videoclub αλλά ούτε που πήγε το μυαλό μου ότι μπορεί να είναι μεταφορά του βιβλίου του Brown.
Και για να είμαι ειλικρινής, δεν κοίταξα και καν την περιγραφή του...

quote:
Παίδες, το πιστεύετε ότι δεν έχω διαβάσει το Da Vinci Code αλλά δεν έχω δει ούτε και την ταινία;;;;

Αλλά από ότι καταλαβαίνω δεν χάνω και τίποτα.


Φίλε μου A. Kircher, το βιβλίο το διάβασα πριν 2 χρόνια περίπου - αν θυμάμαι καλά.
Πρέπει να το είχα διαβάσει μέσα σε 4 με 5 μέρες το πολύ γιατί μου είχε φανεί ενδιαφέρον.
Σαν βιβλίο εγώ το θεωρώ πράγματι ενδιαφέρον κι αρκετά ελκυστικό.
Βλέποντας την ταινία περίμενα κάτι καλύτερο από αυτό που είδα γιατί μου φάνηκε εντελώς flat.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 12:40:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καρα-fla(t)θα έλεγαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2007, 17:44:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω ένα ελάτωμα....είμαι αντιδραστικός....αν υπάρχει κάτι για το οποίο γίνεται χαμός θα μουλαρώσω και δεν θα ασχοληθώ μόνο και μόνο από αντίδραση.

Έτσι μπορεί να έχω χάσει ενδιαφέροντα πράγματα, βιβλία, ταινίες, cd κ.τ.λ.

Θα κοιτάξω πάντως να το βρω στο ίντερνετ το βιβλίο για να δω τι λέει, πάντως λεφτά από μένα ο Brown δεν παίρνει!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2007, 08:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου, επειδή τυγχάνει να είμαι κι εγώ αντιδραστικό κι ανήσυχο πνεύμα, το βιβλίο ούτε εγώ το αγόρασα.
Τον πρώτο καιρό που γινόταν ο χαμός με την ανάγνωση του κι όλοι μου μιλούσαν για αυτό, ούτε που σκόπευα να το διαβάσω.

Επειδή όμως βρέθηκε στα χέρια συγγενικού μου προσώπου που του το δάνεισαν, είπα να το διαβάσω ώστε να δω για ποιό λόγο γινόταν αυτός ο ντόρος.
Αν δεν συνέβαινε αυτό μάλλον δεν θα το είχα διαβάσει ούτε εγώ...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2007, 12:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μου αρέσει κιόλας που μου τη λέγατε στο θέμα με τους 300!!

κι εγώ το ίδιο κάνω ... όταν κάτι γίνεται κοινή κατανάλωση
λέω...άντε γεια !!

ξέρεις πόσες ταινίες ΔΕΝ έχω δει γι'αυτό το λόγο ??
πόσα βιβλία ΔΕΝ έχω διαβάσει ??

και σε πολλά δεν πέφτω καθόλου έξω

είχε θυμάμαι εδώ στο esoterica.gr ένα θέμα με τον Κοέλιο,
εγώ τον χαρακτήρισα "άτομο της πλάκας"
και κάτι πολύ ψαγμένα πρώην μέλη από εδώ μόνο που δε ζήτησαν τη θανάτωσή μου ....

τώρα που έχει αποδειχτεί ότι ο Κοέλιο είναι ο πιο καλός συγγραφέας ΑΡΛΕΚΙΝ ε,τι να πω και τι να κάνω ?? να βγω να τους βρίσω τη μάνα ?? δεν αξίζει καν τον κόπο
(δεν μπορείς να φανταστείς τι μου έλεγαν ρε Χρυσόστομε....)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2007, 14:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αγνοών
μου αρέσει κιόλας που μου τη λέγατε στο θέμα με τους 300!!

Ε, τώρα γιατί γίνεσαι τέτοιος άνθρωπος ;

Στράτος


Παν μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2007, 19:42:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 04:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλοοοοοό.......



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 09:48:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μου αρέσει κιόλας που μου τη λέγατε στο θέμα με τους 300!!

Έλα κι εσύ, βρε αγνοών!
Απλά μερικοί λέγαμε πως η ταινία δεν είχε ως κύριο σκοπό να είναι ιστορικά ακριβής αλλά να μεταφέρει πιστά το κόμικ...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 11:48:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο frank miller πάντως μου έχει γίνει συμπαθής ύστερα από δυο τρία πράγματα που διάβασα γι'αυτόνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 15:46:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αγνοών
ο frank miller πάντως μου έχει γίνει συμπαθής ύστερα από δυο τρία πράγματα που διάβασα γι'αυτόν

Βλέπεις ;

Που να τον γνωρίσεις κιόλας.

Στράτος


Παν μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 17:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
άντε λοιπόν...θα μου τον συστήσεις ??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2007, 18:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι όπως τα ‘κανες… τώρα δε θέλει.

Στράτος


Παν μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2007, 11:39:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα τον κεράσω γλυκό πες τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2007, 20:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πωπω, όταν ένας τοπικογοράφος ξεχνάει ότι έχει ανοίξει ένα τόπικ, το τόπικ αυτό πέφτει στη μαλάκινση!

συγγνώμη κι όλλας, αλλά σοβαρευτείτε γέροι άνθρωποι!

λοιπόν, λίγα με τον frank miller, γιατί από 8 χρονών που πρωτοδιάβασα το "the dark knight returns" τον έχω θεό!

και kircher, ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΒΙΒΛΙΑ! σαν βιβλία είναι πολύ καλά [αν και επαναλαμβάνονται, και έχουν λίγο παραμυθάκι, έχουν τρομερό ενδιαφέρον!]

α, και το τόπικ αφορά το demons and wizards! άντε μπράβο... πίσω στα Κ.Α.Π.Ι.!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melancholy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2007, 16:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melancholy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε/η μου crucifire,Εγώ το περίμενα οτι θα έβγαζαν σε ταινία και το Angels and demonds μετά την επιτυχία του Da Vinci Code.Δεν μπορώ να πω οτι μου άρεσε η ταινία...Το βιβλίο ήταν πολύ καλύτερο.Μακάρι να κάνουν καλύτερη δουλειά σε αυτή τη ταινίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2007, 08:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή melancholy, η ταινία "Da Vinci code" ήταν αρκετά πιστή στο βιβλίο στο οποίο βασίστηκε.
Αν κάποιος δεν ΄το είχε διαβάσει κι είδε μόνο την ταινία, δεν ξέρω αν θα έχει αρνητική γνώμη για αυτήν.

Για κάποιον που το είχε διαβάσει περίμενε κάτι καλύτερο που θα τον συνεπάρει, δεδομένου ότι το βιβλίο έκανε πολύ θετική εντύπωση.
Πάντως η ταινία ήταν λίγο χλιαρή...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2007, 23:03:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλε/η μου crucifire

"φίλος" αγαπητή μου

η αλήθεια είναι, πως εκτός από περισσότερη πιστότητα [υπάρχει τέτοια λέξη;] στο βιβλίο περίμενα να έχει και εντελώς διαφορετική σκηνοθεσία... έχω την εντύπωση πως είχε πολύ μακρινά και ανοιχτά πλάνα σε σημεία που δεν έπρεπε, και ενώ περίμενα να υπάρχει περισσότερη ένταση, η ταινία ήταν σχετικά γρήγορη, χωρίς όμως να κρατάει τους κατάλληλους ρυθμούς. έπρεπε, ακριβώς επειδή οι περισσότεροι ε'ιχαν πρώτα διαβάσει το βιβλίο, να δίνει κάτι παραπάνω, όχι κάτι λιγότερο.

ακόμα και σε ταινίες με χαρακτηριστικό πετσόκομμα του βιβλίου-πηγής [βλ. προφανώς lord of the rings, harry potter] η ταινία σε ανταμοίβουν με κάτι άλλο.

quote:
Εγώ το περίμενα οτι θα έβγαζαν σε ταινία και το Angels and demonds μετά την επιτυχία του Da Vinci Code.

η αλήθεια είναι ότι είχε αποφασηστεί η δημιουργία της, πριν καν αρχίσει η παραγωγή της da vinci code.

quote:
Μακάρι να κάνουν καλύτερη δουλειά σε αυτή τη ταινία

δε νομίζω. σκέψου μόνο ότι η... παραμύθα στο τέλος του βιβλίου [δε λέω ποιά, για όσους δεν το έχουν διαβάσει] αρκεί μόνη της για μία ταινία! όλο το υπόλοιπο που θα πάει; μη σου πω ότι θα κόψουν και κανα-δυο εκκλησίες για να μην τρέχει πολύ ο langdon!!! απλά επειδή μπορούν, κι επειδή εμείς παρ'όλα αυτά, θα πληρώσουμε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melancholy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2007, 14:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melancholy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ!
Αν και με τη κρυάδα που έφαγα τη προηγούμενη φορά, δεν σκοπεύω να δώ την επόμενη ταινία.Αυτό που με τσάντησε ήταν που αλλάξανε το τέλος! Αυτό και μόνο δείχνει οτι το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν να πουλήσουν και όχι να αποδόσουν κάτι ποιοτικό.Πράγμα όλο και πιο συχνό στο Χόλιγουντ δυστυχώς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy