ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 κι οι δικες μου εμπειριες
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
katerina1974
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2007, 22:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katerina1974
γεια σας κι απο μενα. εγω εθεσα νεο θεμα γιατι οι δικες μιυ εμπειριες εχουν να κανουν με πολλες θεματολογιες. καταρχην εχω βιωσει de ja vu και μαλιστα μια φορα ητανε τοσο εντονο που δε μπορεσα να παω στο μαθημα(οταν σπουδαζα αθηνα). εχω δει και νιωσει τον πατερα μου 3 μηνες μετα το θανατο του, επισης τον βλεπω συνεχεια στον υπνο μου εδς και 6 χρονια πουχει πεθανει, ριχνω την τραπουλα της κατινας και το 95% μου βγαινει και μαλιστα μερικα απ αυτα την επομενη μερα μου βγηκανε, και επισησς με ενα παιδι που δε βρεθηκαμε ποτε απο κοντα και απο χοντραδες δικες μου με σιχαθηκε και δε θελει να ξερει καν αν ζωη αν πεθανα, λιγες μερες πρριν με ξεφορτωθεο απ τον msn τον ειδα μια και μοναδικη φοορα στον υπνο μου να μουθ γραφει στον msn "αντιο,τελος"! αυτα πανω κατω ειν οι δικες μου εμπειριες θα θελα να τα συζητησω αναλυτικα και θαως και δικες σας εμπειριες οπποιος θελει να μιλαμε αναλυτικα για οτιδηποτε παραψυχολογικο, παρακαλω να ερθει στον msn μου πιστευω ειμαι καλος δεκτης του μεταφυσικου και με αγγιζει απο μικρη απ το σχολειο. σας περιμενω στο tigra19742002@hotmail.com. κατερινα.

kt

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2007, 07:55:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή katerina1974, καλώς ήλθες κοντά μας!

Η αλήθεια είναι πως το μήνυμα σου αναφέρεται σε πολλά θέματα ταυτόχρονα αλλά θα ήταν καλύτερο να κατέθετες τις εμπειρίες και τις απόψεις σου σε καθένα ξεχωριστά ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα.

Αν χρησιμοποιήσεις την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα), βάλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά κι επιλέξεις την εμφάνιση αποτελεσμάτων μόνο για τίτλο θέματος θα βρεις όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Αν υπάρχει κάποιο ενεργό θέμα θα μπορούσες να καταθέσεις την άποψη σου σ' αυτό.

Μερικά από αυτά τα θέματα είναι (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

deja-vou

Παράξενες Ιστορίες...

Εξηγηση ονειρου!!!

Κατ' αυτόν τον τρόπο θα μπορούσες να βρεις κι άλλα θέματα που μπορεί να σ' αφορούν.

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται καθώς η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στα προτεινόμενα θέματα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy