ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Μπορεί κάποιος να δει στα όνειρα του το μέλλον...?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
aggela_gr
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2007, 22:25:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aggela_gr
Γεια σας, είμαι η Αγγέλα και κάνω νέο θέμα γιατί αυτό που με προβληματίζει είναι κάπως έξω από την πραγματικότητα!
Λοιπόν...πότε μου δεν πίστευα στα όνειρα που βλέπω όταν κοιμάμαι, αλλά εδω και μερικές μέρες με προβληματίζει ιδιαίτερα το θέμα αυτό! Ας μπώ στο ψητό λοιπόν...

Μια από αυτές τις μέρες είδα ένα πολύ παράξενο, αστείο και τρομακτικό όνειρο! Είχα κατέβει στην Λαμία να δω το αγόρι μου, χωρίς όμως να το ξέρει πράγμα που θα κάνω σύντομα. Όταν έφτασα εκεί( δλδ στην Λαμία) το μέρος ήταν πολύ διαφορετικό... ήταν τα περισσότερα σπιτια καταστρεμένα ή ήταν πολύ παλιά...καμία σχέση δλδ με το όπως είναι τώρα! Τέλοσπάντων.. εκεί συνάντησα άτομα από το φροντιστήριο μου και από το σχολείο μου ( ειμαι ακομα μαθήτρια... 17 )...άτομα που δεν περίμενα να δω! Έπιασα συζητηση με ένα παιδί... που είμαστε πολύ στενά δεμένοι και αρχίσαμε να φιλιόμαστε! Μέτα από λίγο εμφανιστηκε το αγόρι μου... και μετά απο ώρα πήγαμε κάπου για να μιλησουμε. Αυτός άρχισε να μου λεει οτι μάλωσε με τους δικούς του...και ότι πλέον δεν θα μένει στο σπίτι τους και έτσι! Μετά από λίγο τον αγκάλιασα και είδα ότι είχε γάζες στο σώμα του ...και μου είπε..."πρόσεχε, έκανα εγχείρηση στην πλάτη μου"! Εκέι ξύπνησα από το τηλεφωνο...με έπερνε το αγορι μου. Δεν του είπα τπτ γτ δεν δεν πίστευα ότι ήταν κάτι σημαντικό, απλά του είπα οτι είδα ένα πολυ απαίσιο ονειρο!

Το βραδυ που ξαναμιλήσαμε μου είπε ότι πλακώθηκε με τους δικούς του...και ότι δεν μιλανε τώρα! Πηγα να τον ρωτήσω αν από θέμα υγείας είναι καλα και εκείνη την στιγμη μου λέει " ασε που η πλατυ μου με πεθαίνει"

φρίκαρα...!!! και ακόμα δεν μπορώ να πιστεψω τι είδα και τι εγινε!

Έχει ξανατύχει να δώ όνειρα που να είναι "κακα" ...δλδ να βλεπω ότι κατι δεν θα παει καλα... και έγιναν! Πάντα εβλεπα για άτομα που αγαπώ και πάντα έβγαιναν πραγματικα! Δεν ξέρω που μπορεί να οφείλετε αυτό... γιαυτο και στελνω αυτο το μηνυμα!

Ευχαριστώ σε όσους κάθησαν και το διαβασαν όλο...Θα χαρώ αν απαντησει κάποιος και πει την γνώμη του!

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2007, 02:21:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
Με το αγορι που φιληθηκες στο ονειρο σου,μετα φιληθηκες και στην πραγματικοτητα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2007, 09:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή aggela_gr, καλώς ήλθες κοντά μας!

Θα ήταν καλό προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί μπορείς να υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που σε ενδιαφέρει κι αν επιλέξεις την εμφάνιση αποτελεσμάτων βάσει τίτλου θέματος, θα βρεις όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Αν υπάρχει κάποιο ενεργό θέμα, μπορείς να καταθέσεις εκεί την εμπειρία/άποψη σου προκειμένου να αποφύγουμε τα διπλά θέματα.

Σχετικά με τα προφητικά όνειρα, υπάρχει ήδη ένα ενεργό θέμα στο οποίο μπορείς να συμμετάσχεις (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο προκειμένου να μπεις κατευθείαν):

βλεπετε "προφητικα" ονειρα?

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται αφού η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο παρεμφερές προτεινόμενο θέμα.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1386719
Maintained by Digital Alchemy