ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 ΕΡΩΤΗΣΗ (Σχετικά με την αντιμετώπιση της ιγμορίτιδας)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kostasgr
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2007, 12:34:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostasgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ 11 ΕΤΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΙΧΜΟΡΙΤΙΔΑ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΑΧΥΒΛΕΝΟΡΥΤΙΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ)ΤΑ ΚΥΡΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ: ΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΕΜΕΤΟ, ΟΠΙΣΘΟΡΥΝΙΚΕΣ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ , ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΕΚΑΤΩΝ 36,8- 37,2 ΚΑΙ ΑΤΟΝΙΑ. ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ 1 ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΓΩΓΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΩΝ ΙΧΜΟΡΙΩΝ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ, ΚΑΙ Η ΜΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΙΣΧΥΡΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.


_________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ
ΕΡΩΤΗΣΗ (Σχετικά με την αντιμετώπιση της
ιγμορίτιδας)

05/07/2007
_________________________________________________________

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2007, 20:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ kostasgr εάν μένεις Αθήνα υπάρχει ένας πολύ καλός χειρούργος ωτορινολαρυγγολόγος για παιδιά στην περιοχή του Περιστερίου. Τον βρήκα μετά από ταλαιπωρία 2,5 ετών από τον ένα γιατρό στον άλλον με δικό μου πρόβλημα, ωτίτιδα. Στον ίδιο πήγα και τον γιό μου όπως έστειλα και μια φίλη μου που είχε υποστεί την ίδια ταλαιπωρία από γιατρούς.
Είναι εξαιρετικός άνθρωπος και επιστήμονας, δεν χάνεις και τίποτα να πας εάν μένεις εδώ.

Μην ψάχνεις για άλλου είδους θεραπείες γιατί αυτά τα πράγματα δεν είναι εύκολα και σε καμία περίπτωση μην εμπιστευθείς το παιδί σε διάφορους λόγω της απελπισίας από την μη εύρεση λύσης. Εάν θέλεις γράψε στο θέμα και θα σου στείλω τα στοιχεία του με προσωπικό mail.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2007, 23:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ (Σχετικά με την αντιμετώπιση της ιγμορίτιδας).




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kostasgr
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2007, 11:16:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostasgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ pyramid ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΛΛΑ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟ mail ΣΑΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2007, 12:58:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σου έστειλα ήδη mail στην διεύθυνση που φαίνεται στο προφίλ σου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.0625
Maintained by Digital Alchemy