ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Athinaios
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2007, 11:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athinaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την προηγούμενη Παρασκευή ξημερώματα Σαββάτου και ώρα 02.55 εμφανίστηκε στον ουρανό της Αθήνας ένα φωτεινό αντικείμενο πολύ μεγάλο!Δεν έμοιαζε με Α.Τ.Ι.Α!Ήταν σίγουρα κάτι άλλο!Έγινε ορατό από πολλές περιοχές ήταν πολύ χαμηλά και συνέχεια έπεφτε!Εγώ μένω Πειραιά ήμασταν 6 αατομα στο μπαλκόνι μου και τρομάξαμε!Μιά παρέα που ήταν στην πνύκα με κιθαρίτσες και περνάγανε την ώρα τους το είδαν και αυτοί!Επίσης στην βάση του ναυτικού στην βάρδια όσοι ήταν νυχτερινή βάρδια το ανέφεραν οτι διαλύθηκε λίγο πριν πέσει!!
Ήταν πραγματικά πολύ μεγάλο έπεφτε σιγά σιγά και είχε φτάσει πολύ χαμηλά!Μίλησα με κάποιον απο το αστεροσκοπείο Πεντέλης και μου είπε οτι μελετάνε το συμβάν και οτι ακόμα δεν ξέρουν τι ήταν αυτό!
Μπήκμα σε σαιτ ερασιτεχνικής αστρονομίας και είδα διάφορες συζητησεις σχετικά με αυτό αλλά αυτο που γενικά λέγεται είναι οτι δεν είχε ανακοινωθεί κατι απο ΝΑΣΑ η απο Ευρωπαικη Υπηρεσία Μελετης του Διαστηματος!Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι?Γιατί δεν αναφερθηκε πουθενά ούτε σε ειδήσεις ούτε σε εφημερίδες ενώ το είδε τόσος κόσμος!
Οποιος ήταν ξύπνιος εκείνη την ώρα το είδε σίγουρα διότι ήταν μεγάλο!!
Περιμένω απο οποιονδήποτε καποια πληροφορία!!Ευχαριστώ!!

<../..>

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2007, 12:17:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Athinaios, καταρχάς καλώς ήλθες κοντά μας!
Όσον αφορά αυτό που μοιράζεσαι μαζί μας, δεν έτυχε να ακούσω ή να δω κάτι.
Σχετικά με αυτό που λες:

quote:
Επίσης στην βάση του ναυτικού στην βάρδια όσοι ήταν νυχτερινή βάρδια το ανέφεραν οτι διαλύθηκε λίγο πριν πέσει!!

εννοείς ότι στο είπε κάποιος φίλος σου που είναι στο Ναυτικό ή το διάβασες κάπου?
Αν ισχύει το δεύτερο, θα σε παρακαλούσα να αναφέρεις την πηγή - καθώς κι οποιαδήποτε άλλη πηγή που να αναφέρεται σε αυτό το περιστατικό - γιατί είναι πράγματι ενδιαφέρον το συμβάν που αναφέρεις.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2007, 18:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τους τελευταίους μήνες εχω παρατηρήσει καθε βραδυ ενα φωτεινο αντικειμενο, προφανως πρεπει να ειναι καποια αστερι η πλανητης, βορειοδυτικα των Αθηνων, εγω που μενω Νεα Μακρη το βλεπω πισω απο την Πεντελη και μετα χανεται πισω απο τα βουνα, μεταξυ 9 και 11 το βραδυ, με αφορμη το θεμα του τοπικ, μηπως γνωριζει κανεις περι τινος προκειται? ειναι πολυ εντονο και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το παρατηρω στο ιδιο σημειο καθε βραδυ, αν ηταν αστερισμος η πλανητης αυτα δεν αλλαζουν σημειο μερα με την μερα?
Ευχαριστω
EmersonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2007, 18:35:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αthinaios,
αυτό που αναφέρεις συζητείται και σε δυο-τρία άλλα φόρα

(εννοώ σε διαφορετικούς ιστότοπους)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Athinaios
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2007, 22:38:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athinaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΕΞΗΣ.ΥΠΗΡΕΤΩ ΣΑΝ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ ΕΦΕΔΡΟΣ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΩ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ Α.Φ .Ο Α.Φ ΤΟΥ ΠΛΟΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΡΔΙΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΛΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ.ΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕΡΗ.ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΤΙ ΗΤΑΝ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝ!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΠΕΙΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΠΕΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΤΑ FORUM ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΜΗΤΗΣ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΠΟΛΛΟΙ.ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ Η ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ.

<../..>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aspirin
Μέλος 1ης Βαθμίδας


119 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2007, 01:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aspirin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φτού ρε γμτ. Το έχασα αν κ ήμουνα ξύπνιος εκείνη την ώρα. Γμτ την γκαντεμιά μου, Πόση ώρα έκανε μέχρι να πέσεις? Είχα φωτάκια? Περιέγραψε μας το είδος της τροχιάς που διέγραφε. Περιστρεφόταν μήπως?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Athinaios
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2007, 16:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athinaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε aspirin δεν είχε φωτάκια ούτε περιστρεφόταν για την ακρίβεια δεν φαινόταν με σκάφος ή κάτι τέτοιο έμοιαζε με κομήτη ίσως?Δεν ξέρω ρε γαμώτο΄΄Είδα και σε άλλα σάιτ συζητήσεις για αυτό ήταν λευκό με γαλάζια απόχρωση,ήταν σαν να έβλεπες ένα αστέρι να πέφτει αλλά έπεφτε αργά και ήταν πολύ μεγάλο..τρόμαζες και μόνο στην σκέψη οτι θα μπορούσε να πέσει στην γη..Δεν ξέρω πραγματικά τι να πω..Το μόνο που ξέρω είναι οτι την επόμενη μέρα στο σημείο που έπεσε ανακοινώθηκαν εκτάκτως ερευνητικές εργασίες με την συμμετοχή 2 βρετανικών 2 αμερικανικών και ενός Γαλλικού σκάφους όποιος ξέρει κάτι σχετικό ναενημερώσει...έπεσε μεταξύ Κέας και Κύθνου απ ότι έμαθα..

<../..>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aspirin
Μέλος 1ης Βαθμίδας


119 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2007, 17:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aspirin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ποιό σημείο προσδιορίζεις την πτώση? Επίσης αν είχε μια σταθερή τροχιά μάλλον απομακρύνεται το ενδεχόμενο να είναι Οϋφο. Ίσως κομήτης όπως λές.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2007, 17:43:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για αυτες τις εργασιες απο τις διαφορες ομαδες υπαρχει καποιο λινκ στο ιντερνετ για να το δουμε και εμεις?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Athinaios
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2007, 18:21:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athinaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΕΣΧΙΖΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΟΠΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΡΟ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΙΤΑΛΙΚΟ ΣΑΙΤ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΕΠΕΣΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΟΤΑΝ 3 ΜΙΛΙΑ ΔΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΕΑΣ ΣΤΟΝ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΛΛΟΥ!ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΑΙΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΠΛΟΙΟ Η ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΨΕ ΜΕ ΠΛΟΙΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΛΟΓΩ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΡΑΚΑΜΨΗ ΝΟΤΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΑΥΤΟ...

<../..>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2007, 13:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ρε παιδιά... και γαμώ το κέρατό μου που να πάρει.. κάθε φορά με αυτές τις περιπτώσεις έχω την ίδια απορία... Οι μηχανές οι φωτογραφικές βρωμάνε πια... στον δρόμο σκοντάφτεις επάνω τους... όλοι έχουμε κινητά που τραβάνε βίντεο... ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ;; Εσύ ρε φίλε που έβαλες το θέμα. Τι έκανες απλά καθόσουν και το έβλεπες; Μια φωτογραφία με το κινητό δεν μπορούσες να τραβήξεις αν δεν είχες ψηφιακή μηχανή; Τι στο καλό ρε γαμώτο μου...

"ΚΥΚΛΟΥ ΛΗΞΑΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2007, 13:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσύ ρε φίλε που έβαλες το θέμα. Τι έκανες απλά καθόσουν και το έβλεπες; Μια φωτογραφία με το κινητό δεν μπορούσες να τραβήξεις αν δεν είχες ψηφιακή μηχανή; Τι στο καλό ρε γαμώτο μου...


Δε νομίζω ότι είναι δεδομένο πως ο καθένας έχει τα μέσα. Εγώ π.χ. δεν έχω ούτε κινητό τηλέφωνο ούτε και ψηφιακή φωτογραφική μηχανή. Αλλά και δεν ήμουν εκεί.

Σίγουρα όμως θα είχε πολύ ενδιαφέρον να βλέπαμε κάτι από το συμβάν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kostakis
Πλήρες Μέλος

Greece
944 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2007, 16:31:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους

quote:
Εγώ π.χ. δεν έχω ούτε κινητό τηλέφωνο

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ; Πόσοι έχουμε μείνει σε αυτή τη χώρα; μήπως θα πρέπει να μας κατατάξουν στα υπό εξαφάνιση είδη;

Φιλικά
Κωστάκης

Εν οίδα ότι ουδέν είδα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2007, 23:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Athinaios είπες:
quote:
...έπεσε μεταξύ Κέας και Κύθνου απ ότι έμαθα...

quote:
ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠ ΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ.

Τελικά έπεσε Σαλαμίνα ή Κύθνο γιατί πως γίνεται να διαλύεται πάνω από τη Σαλαμίνα και να πέφτε χιλιόμετρα μακριά στην Κύθνο?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kounavis
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2007, 01:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kounavis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια καλησπερα καταρχάς εχω κι εγώ δει κάτι παρόμοιο μια μέρα πάνω από τον λυκαβητό μια μεγάλη σφάιρα να περνάει γρήγορα και να φωτίζει τα πάντα και εξαφανίστηκε προς τον Υμηττό λογικά πήγε προς μακρόνησο. Πριν από μερικούς μήνες έγινε είδε κανείς σας τίποτα τέτοιο μήπως; Δεν είχα μαζί μου φωτογραφική αλλιώς θα προσπαθούσα να το βγάλω και φωτογραφία

α και καλώς σας βρήκα σ αυτό το φόρουμ έχουμε πολλά πραγματα να συζητήσουμε

I hear the odour of blood, i smell the darkness of the night, i see the whispers of the creatures...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aspirin
Μέλος 1ης Βαθμίδας


119 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2007, 02:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aspirin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζετε θα βγεί τπτ στη φωτογραφία? Άντε κ είσαι πανέτοιμος, με ανοιχτή την κάμερα. Άντε να πιάσεις ένα μικρό αντικείμενο που κινείται με μεγάλη ταχύτητα. Είναι σα να προσπαθείς να φωτογραφήσεις τη γειτόνισσα γυμνή.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy