ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Η Πιο φρικτή μου μέρα (Επίκληση πνεύματος)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
UnforgivenII
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2007, 15:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους UnforgivenII
Για σασ παιδια *** χθεσ με κατι φιλουσ μου δοκιμασαμε να καλεσουμε ενα πνευμα. στην αρχη οι περισοτεροι δν το πιστευαν αλλα μετα οταν μηναμε αυτοι που πιστευομε αρχισε να γινετε αληθια . δοκιμασαμε αυτο με τα τεσερα κουταλια και με την εφιμεριδα που σχηματιζουν σταυρο και ενα πενταλφα που ειχε μεσα ενα ασπρο κερι . μεσα στο δωματιο ηταν σκοταδι . αφου εφυγαν αυτοι π δεν το πιστευαν μηναμε τεσερις . αρχισε να καντανταει σοβαροτατο . αφου το καλεσαμε το ρωτησαμε αμα ειναι εδω βγαζοντας ενα κουταλι απο την εφιμεριδα χωρις να σκηστει ( οσοι 3ερουν την μεθοδο θα καταλαβουν ) . μετα αρχισαμε να ρωταμε διαφορες ερωτησεισ και αυτο να μας απανταει . σε σχεση με αυτο θελω να ρωτησω αν αυτο ειναι επικινδινο και τι αποτελεσματα εχει ευχαριστω


_______________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.
26/08/2007
_______________________________________________________________


_________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Η Πιο φρυκτή μου μερα
ΣΕ Η Πιο φρικτή μου μέρα (Επίκληση πνεύματος).
26/08/2007
_________________________________________________________

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2007, 16:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

quote:
μετα αρχισαμε να ρωταμε διαφορες ερωτησεισ και αυτο να μας απανταει


Τυχεροί είσασταν,πέσατε σε ευγενικό πνεύμα....το επόμενο όμως ίσως αρχίσει να βαράει...

UnforgivenΙΙ άσε τα πνεύματα και άνοιξε κανά βιβλίο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2007, 16:55:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Η Πιο φρυκτή μου μερα ΣΕ Η Πιο φρικτή μου μέρα (Επίκληση πνεύματος).



=======================================================




Αγαπητέ UnforgivenII, καλώς ήλθες κοντά μας.
Σου εύχομαι να έχεις μια ευχάριστη διαμονή!

Όπως θα είδες έγινε μια επέμβαση στο εισαγωγικό μήνυμα σου καθώς ανέφερες κάποια προσωπικά σου δεδομένα.
Θα σου αποσταλλεί e-mail για αυτό το λόγο στην ηλεκτρονική διεύθυνση που δήλωσες στο προφίλ σου.

Θα ήταν καλό προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει κι αν επιλέξουμε την εμφάνιση αποτελεσμάτων βάσει τίτλου θέματος, θα βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν υπάρχει κάποιο θέμα ενεργό, μπορούμε να συνεχίσουμε σ' αυτό ώστε να αποφεύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Όσον αφορά τις επικλήσεις, υπάρχουν κάποια ενεργά θέματα στα οποία γίνεται μια προσπάθεια για μια πιο βαθιά εξέταση του όλου ζητήματος μέσω μιας περισσότερο ερευνητικής διάθεσης κι ενός φιλοσοφικού στοχασμού.

Μερικά από αυτά τα θέματα είναι το εξής (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια

Κάλεσμα Πνευμάτων

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται καθώς η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy