ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 U F O ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kostas arvanitis
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 08:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostas arvanitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 9.50 Μ Μ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΝΔΥΛΑ ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΔΥΟ ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΜΠΑΛΕΣ Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΠΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟ ΠΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ Β ΠΠ ΑΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ (ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΑΣΗ ΤΩΝ Η Π Α ) ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ Β ΠΠ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


__________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ U F O ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ
ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΕ U F O ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
.
30/08/2007
__________________________________________________________

nasty
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 08:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nasty  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΑΜΜΟΤΟΠΟ
ΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΦΩΤΕΙΝΟ ΔΙΣΚΟΕΙΔΕΣ ΟΥΦΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΑΝΑΧΑΙΤΙΣΗ?ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΧΑ ΧΑ!!

http://www.elke.gr/newsletter/newsletter.asp?nid=132&id=174&lang=1Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 09:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αρχική Τοποθέτηση
kostas arvanitis,
Δες από την αρχή το θέμα για τα UFO που υπάρχει λίγο πιο κάτω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2007, 10:31:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ U F O ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΣΕ U F O ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ.




======================================================




Αγαπητέ kostas arvanitis, σε καλωσορίζω στις Συζητήσεις του Esoterica!

Δεν γνωρίζω κάτι για μαρτυρίες θεάσεων UFO στην περιοχή της Αιτωλοακαρνανίας και δεν έχει τύχει να ακούσω κάτι.
Θα μπορούσες πάντως να κοιτάξεις και το σχετικό θέμα που σου αναφέρει ο OANNHSEA μήπως βρεις κάποιες πληροφορίες αλλά και να διαβάσεις για μαρτυρίες που καταθέτουν άλλα άτομα.

Το θέμα είναι το εξής (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

UFO


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy