ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Urbanomancy-Cosmopolis project
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
NavraS
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2008, 16:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NavraS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ερευνούσα στο νετ γι αυτά αλλά δεν βρήκα ικανοποιητικές απαντήσεις για τα Ρήγματα, για το τι συμβαίνει στις πόλεις,ποιοί είναι αυτοί που ζουν-παρατηρούν-ελέγχουν ανάμεσά μας...

Θα σας παρακαλούσα θερμά να μου εξηγείσετε τι συμβαίνει ή που μπορώ να βρω κατατοπιστικές πληφορορίες για το θέμα, ή για κάποια ομάδα που μελετά τις πόλεις μας.

Δεν ήξερα που αλλού να απευθυνθώ,αλλά υπάρχει λόγος για να το κάνω-πιστέψτε με.

ευχαριστώ

From ignorance lead me to truth
From darkness lead me to light
From death lead me to immortality

bodhi
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2008, 18:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bodhi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν τρέχει τίποτα, βρε αδερφέ. Πρόκειται απλά για διαφημιστική εκστρατεία προς άγραν πελατών εκ μέρους περιοδικού τού "χώρου".

Δεν χρειάζεται να το διαφημίσουμε κι εμείς, φυσικά το ξέρεις! Τέτοια αγαρμποσύνη πια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NavraS
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2008, 18:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NavraS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομίζω πως κατάλαβα την απάντησή σου φίλε μου...
Πίσω από την διαφήμιση κ ο,τιδήποτε άλλο , σίγουρα κρύβεται μια αλήθεια.Αυτή την αλήθεια προσπαθώ να μάθω.
Κάποιος που μπορεί να μου πει λοιπόν;

From ignorance lead me to truth
From darkness lead me to light
From death lead me to immortalityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2008, 02:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NavraS δεν θα ήταν καλύτερα να εξηγήσεις και σε εμάς που δεν γνωρίζουμε περί τίνος πρόκειται, όλα αυτά που αναφέρεις ;..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2008, 11:53:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάπου το χα δει κι εγώ. Παιχνίδι ρόλων είναι? Real? Τώρα το καλοκαίρι γίνομαι πολύ παιχνιδιάρης



"Σαν το σύννεφο φεύγω πετάω έχω φίλο τον Ήλιο Θεό με του αγέρα το νέκταρ μεθάω αγκαλιάζω και γη κι ουρανό"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NavraS
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2008, 13:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NavraS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://urbanomancy.blogspot.com/

http://www.antidogma.gr/vb/showthread.php?t=2949

http://turbulence.org/Works/sodeoka/44.html


μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αφού δει τα λινκ που έδωσα , με την σειρά που τα έδωσα,γιατί είναι μπερδεμένη ιστορία;

From ignorance lead me to truth
From darkness lead me to light
From death lead me to immortalityΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

akis09
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2008, 18:23:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους akis09  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Den yparxei kanenas kataskopos se sxesi me auto.Ta paidia ereunoun ka8ara parafisika gegonotaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2008, 09:26:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ akis09, καλώς ήλθες κοντά μας και καλή συνέχεια.

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς (greeklish) ώστε τα μηνύματα σου να είναι πιο ευανάγνωστα.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
illuminatus
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2008, 17:17:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους illuminatus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Fiction! Κατα μια προσφιλή τα τελευταία χρόνια τακτική, δημιουργείς ένα μύθο γύρω από τον εαυτό σου (και γύρω από την επιχείρησή σου), παίρνοντας στοιχεία από μύθους, παραδόσεις και λογοτεχνία, και εφευρίσκοντας τα υπόλοιπα..
Καημένε Leiber...

Everything you know is wrong!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2008, 22:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για να δούμε πόσοι θα ακουμπήσουν κι εδώ τα ωραία τους λεφτάκια....

ΣΑΤΥΡΟΣ ΜΕΝ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕ
http://periplanisis.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy