ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 [:(] (ερώτηση σχετικά με ραγάδες)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
depressed_girl
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2008, 23:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους depressed_girl
Γεια σας κι απο μένα..
Προχθές για καλή μου τύχη έπεσα πάνω σε αυτό το site το οποίο βρίσκω πραγματικά πολύ ωφέλιμο. Έχω διαβάσει μέχρι τη σελίδα 32 και ήδη κάποια πράγματα έχω αρχίσει να τα εφαρμόζω..
Μετά απο αρκετές διατροφικές διαταραχές (βουλιμία, ανορεξία) οι οποίες διήρκησαν περίπου 4 χρόνια (χαμένα αποφάσισα να κάνω ένα νέο ξεκίνημα και εδω και ένα μήνα περίπου έχω αρχίσει να τρώω σαν φυσιολογικός άνθρωπος.
Το πρόβήμα μου βασικά και γι αυτό ζητώ και τη βοήθεια σου φίλε ALLZARO είναι οτι απο τις πολλές αυξομειώσεις βάρους έχω γεμίσει ραγάδες παντού..
θα σου ήταν εύκολο σε παρακαλώ να μου στείλεις κι εμένα τη συνταγή για ραγάδες που αναφέρεις στη σελίδα 31???
Το έχω ψάξει αρκετά το θέμα και τα μηνύματα δυστυχώς δεν είναι και τόσο ελπιδοφόρα. Παρόλα αυτά εγω δεν το βάζω κάτω εκτός απο το οτι έχω ξεκινήσει ένα υγιεινο πρόγραμμα διατροφής, πίνω 3 λίτρα νερό περίπου τη μέρα με έχει ποιάσει μια μεγάλη εμμονή να τις ξεφορτοθώ με αποτέλεσμα να πασπαλίζομαι όλη μέρα με κρέμες,αμυγδαλέλαιο,aloe vera και οτι άλλο μπορείς να φανταστείς,(σε σημείο να βάλεις τα γέλια)δεν αφήνω σε ησυχία το δέρμα μου και εδω ακριβώς έγκειται και η απορία μου, μήπως είναι υπερβολική η χρήση που κάνω? είναι άδικος κόπος και χρόνος τελικά?
Ευχαριστώ...


amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2008, 01:09:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου depressed_girl

Μάλλον το θέμα αυτό προοριζόταν ως απάντηση στο θέμα που έχει ξεκινήσει ο allzzaro:

Bότανα - Διατροφή - Υγεία - fitness physical

Μπορείς λοιπόν να γράψεις την ερώτησή σου στο θέμα αυτό, πατώντας στον σύνδεσμο που έχω παραθέσει (τον τίτλο του θέματος με την υπογράμμιση, ακριβώς πιο πάνω). Όταν μπεις στο θέμα, πήγαινε στο κάτω μέρος της σελίδας και πάτα εκεί που γράφει:

Απάντηση στο Θέμα

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται.

(και προστίθεται η φράση "ερώτηση σχετικά με ραγάδες" στον τίτλο)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
7.763672E-02
Maintained by Digital Alchemy