ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ "ΕΡΙΩΠΙΣ". ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Terity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2008, 10:45:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Terity
Εδώ και καιρό ψάχνω τον κ. Λουκά Γαβριηλίδη, γνωστό εδώ ως ΕΡΙΩΠΙΣ.
Έχω προσπαθήσει να επικοινωνήσω μαζί του μέσω του φόρουμ (μήνυμα) αλλά δεν ξέρω αν το έχει λάβει.
Είμαι γνωστή του από την Αυστραλία και δεν μπορώ να τον βρω πουθενά.
Αν κάποιος έχει το email του ή μπορεί να με κατατοπίσει παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου.
Το email μου είναι eleftheria_v@hotmail.com

Ευχαριστώ!

Ελευθερία


amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2008, 18:33:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου Terity

Αν και το θέμα αυτό δεν ανήκει στην κατηγορία .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-. που το άνοιξες, θα παραμείνει εδώ για λίγο, ώστε να μπορέσει να το δει ο ΕΡΙΩΠΙΣ εφόσον επισκέπτεται αυτήν την κατηγορία σχετικά συχνά. (Κανονικά, θα έπρεπε να το είχες ανοίξει στην κατηγορία "Απόψεις, Προτάσεις, κ.α.").

Επίσης, αναφέρεις το ονοματεπώνυμό του στο μήνυμά σου. Κάναμε έναν έλεγχο και διαπιστώσαμε πως και ο ίδιος το έχει αναφέρει κάποιες φορές μέσα στα forums και για τον λόγο αυτό δεν το αφαιρούμε. Σε διαφορετική περίπτωση και για λόγους προστασίας των προσωπικών δεδομένων, θα είχε αφαιρεθεί.

Όσον αφορά τον ΕΡΙΩΠΙΣ τώρα...
Ο ΕΡΙΩΠΙΣ είχε γράψει στα forums στις αρχές του Αυγούστου στο θέμα:
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΦΙΜΩΣΑΝ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ-ΚΟΙΛΙΟ-ΔΟΥΛΟΙ

Εγώ προσωπικά δεν τον θυμάμαι να έχει γράψει κάπου αλλού από τότε, αλλά μπορεί να μου διαφεύγει αν έχει γράψει και μετά από τις ημέρες αυτές. Σε κάθε περίπτωση, εύχομαι να καταφέρετε να βρεθείτε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Terity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2008, 19:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Terity
Αμαλία ευχαριστώ. Συμφωνώ απόλυτα σε όλα που λες.

Συγνώμη που το μήνυμα αυτό μπήκε στη λάθος κατηγορία αλλά δεν ομολογώ ότι το συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι ιδιαίτερα εύχρηστο. Οι σελίδες δεν φορτώνουν εύκολα και δεν μπορούσα να βρω και την κατάλληλη κατηγορία.

Δεν έχω καμία αντίρρηση εάν θέλεις, σα διαχειρίστρια, να μεταφέρεις το μήνυμά μου στην πρέπουσα κατηγορία.

Επιπλέον πρόσεξα ότι το φόρουμ αυτό δεν παρέχει τις δυνατότητες που παρέχουν άλλα φόρουμ του στυλ αυτού. Όπως το να στέλνεις ιδιωτικό μήνυμα σε άλλον χρήστη. Εδώ πρέπει να γνωρίζεις το εμαιλ του...(akyro, to vrika) Επίσης σε άλλα φόρουμ, πατώντας το όνομα του χρήστη μπορείς να δεις όλα τα μηνύματα που έχει γράψει, όλα τα θέματα που έχει ανοίξει κλπ. Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει αυτό?

Όσο για το όνομα του χρήστη, εάν όντως ο ίδιος δεν το είχε αναφέρει σε μηνύματά του ούτε και εγώ θα το είχα γράψει.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια και εύχομαι πραγματικά κάποιος να μπορέσει να μας φέρει σε επαφή. Μήπως εσύ σαν διαχειρίστρια έχεις πρόσβαση στο εμαιλ του? Δεν το ζητώ (για λόγους προστασίας των προσωπικών δεδομένων) απλά αν του στέλνατε μήνυμα ότι τον αναζητώ?....Είναι σημαντικό να τον βρω! Ξανά, το εμαιλ μου είναι eleftheria(katopavla/underscore)v@hotmail.com or teri@chello.nl

Και πάλι ευχαριστώ για τη βοήθεια!!!!!!
Ελευθερία


Edited by - Terity on 26/08/2008 19:50:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Terity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2008, 15:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Terity
'Ενα καθυστερημένο ευχαριστώ σε όποιον ειδιοποίησε τον ΕΡΙΩΠΙΣ ότι τον ψάχνω. Να'σαι καλά!
ΕλευθερίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2008, 04:07:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Τιιιιι;
Βρέθηκε ο ΕΡΙΩΠΙΣ;;;;



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Terity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Netherlands
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2008, 12:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Terity
quote:

Τιιιιι;
Βρέθηκε ο ΕΡΙΩΠΙΣ;;;;






Εδώ να δεις χαρές και πανηγύρια!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΡΙΩΠΙΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
777 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2008, 07:23:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΡΙΩΠΙΣ
Κορίτσια, όμορφααα...!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2008, 11:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Αφού λοιπόν η Αγ. Νικολούλη έκανε το θαύμα της,
το θέμα αυτό δεν έχει (για την ώρα τουλάχιστον) άλλο λόγο ύπαρξης, έτσι απενεργοποιείται.

Αν κάποιος από εσάς χάσει τον ΕΡΙΩΠΙΣ, μπορείτε να μας ζητήσετε να το ξανα-ανοίξουμε!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy