ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σκιες
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nemesis3
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2008, 18:40:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nemesis3
παιδια hello και απο μενα !! ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει καποια εμπειρια απο σκιες στον υπνο του απ' αυτες που τις βεπεις σαν να σε πατανε και εσυ νιωθεις σαν καποιος να θελει να σε πνιξει και να εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα .. ειχα ακουσει στο παρελθον πολλες τετοιες ιστοριες ποτε δεν τις πηρα στα σοβαρα μεχρι πριν περιπου απο 5 μηνες που μου συνεβη και μενα κατι παρομοιο...
ενα βραδυ οταν με ειχε σχεδον παρει υπνος με ανοιχτη την τηλεοραση και καποια στιγμη αρχισε να χτυπαει το κινητο μου που το ειχα αφησει στο τραπεζι μακρυα απο το κρεβατι.. 'αυτο το ακουσα σιγουρα γιατι ειχα ενα συγκεκριμενο τραγουδι οταν χτυπουσε' οταν λοιπον ανοιξα τα ματια μου και
ειδα το φως του τηλεφωνου να ειναι αναμμενο λογω της κλησης παρατηρησα οτι η τηλεοραση ηταν σβηστη... απορησα και πηγα να σηκωθω για να απαντησω εκεινη την στιγμη ενιωσα σαν κατι να μην μ' αφηνει να σηκωθω
και να με παταει στο στηθος με αποτελεσμα να με δυσκολευει στην αναπνοη τουτοχρονα ακουγα ηχουσ απο βηματα μεσα στο δωματιο και ειχα παγωσει το μονο που μπορουσα να κινησω ηταν τα ματια μου αυτο διερκησε περιπου ενα πενταλεπτο ωσπου ξανακοιμηθηκα... το πρωι οταν σηκωθηκα το κινητο δεν ειχε καμια κληση...
σ'οποιον το εχω πει μου ειπε ''στον υπνο σου θα το ειδες'' ομως εγω ειμαι σιγουρος οτι το ενιωσα...
συγνωμη αν σας κουρασα αλλα θα ηθελα την γνωμη σας και αν εχετε και τις εμπειριες σας...
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2008, 20:57:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
nemesis3 καλώς ήρθες στο ESOTERICA .

Κάποιες πληροφορίες για το συγκεκριμένο θέμα που αναφέρεις μπορείς να βρεις στα εξής λινκ και βέβαια να γράψεις την κάθε απορία σου εκεί, για να μην υπάρχουν διπλά θέματα .


Mora - Mola απλά παραίσθηση ή πραγματικότητα...

ΜΟΡΑ - μία ανεπιθύμητη επίσκεψη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2008, 11:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή nemesis3, καλώς ήλθες κοντά μας.
Σου εύχομαι καλή πορεία στις Συζητήσεις!

Καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει κι αν πατήσουμε το Αναζήτησε! θα βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν βρούμε κάποια ενεργή μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και για να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με την εμπειρία σου, θα μπορούσες να την καταθέσεις σε κάποιο από τα 2 θέματα που σου υπέδειξε ο elo (κλίκαρε στους τίτλους για να μπεις κατευθείαν).
Επίσης, θα μπορούσες να διαβάσεις και το θέμα:

ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 3ο μέρος, επίσημη έκδοση

στην περίπτωση που έχουμε να κάνουμε με μια ακούσια αστρική προβολή.

Το θέμα λοιπόν απενεργοποιείται εφόσον η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy